Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:28:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171657 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 30, 2008, 23:18:23 »

Кикси кажи какво ти трябва и ще ти го купя и пратя до Бургас или ще ти го донеса като идвам при брат ми  племенницата ми.И мисли му тогава ако не твориш и не пускаш снимки.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 30, 2008, 23:22:29 »

firefly, с две ръце съм за първата и аз!  judges
Много по-жива ми изглежда и цветовете са толкова свежи!!!  Bravo
Активен
firefly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #32 -: май 31, 2008, 15:25:19 »

Момичета, благодаря ви за мненията give_rose


Нещо обаче не схващам, завързани по този начин как се отварят поканите?


Kiksi, телчето минава зад първата "корица" и поканата се отваря без да се развързва панделката.

Боби (мъжът ми) помислил, че паусът на цветята е някакъв боклук останал от бонбони, и го дал на бебчо да си го мачка shok yahoo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 31, 2008, 16:09:57 »

Привет и от мен!:)

Аз също си пазя поканите от сватбите, на които съм била. Много се надявам и моите гости да оценят труда ми и да не ги хвърлят (поне не веднага след сватбата  smile )

Преди малко направих 2 пробни покани:


и имам нужда от вашето мнение. Коя повече ви харесва? На мен първата ми изглежда по-нежна, но пък втората ми се вижда по-свежа (пък и днес си купих 10м от тази оранжева хартия, а не се сещам за какво друго да я ползвам, освен за покани и тейбълкиWink ). Утре ще ходя до Слънчоглед, за да търся по-красив бял картон и оранжева химикалка.

И аз съм за първия вариант, много са живи цветовете. Макар че ако сватбата е през есента втората ще е по-подходяща май smile А дали няма да е по-добре ако поканата е малко по-ниска?  give_rose И така е много хубава smile
Активен
firefly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #34 -: май 31, 2008, 17:52:59 »

И на мен ми се видя големичка и направих и един по-малък вариант, който ми допадна повече smile

Тепърва ще я доизкусурявам още smile , а после ще покажа и крайния резултат.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 01, 2008, 09:55:21 »

firefly успех. Аз пък да ви кажа - голямо раздаване падна в Бургас, голям смех, голямо нещо. Щото някои от хората не знаят, че ще се женим и отиваме при една първа братовчедка на мама и си приказваме, каквото си приказваме (тя беше вече прочела поканата) и в един момент като вика - ма нали на 16.06? Викаме и - Нееееееена 16.08. И тя - найш колко хубаво щях да дойда на 16.06, барната и да викам - айде на сватба.  crazy Eeager Eeager После - опитваме се да открием адвоката на мама (той събота и неделя се покрива) и тоз чиляк не вдига и не вдига телефона. И се разбра, че ще ходи вечерта на гости при едни други поканени на сватбата, и ся - ний ша ходим да носим поканата на туй гости. Ама той човечеца не знае и си мисли, че майка за работа го търси. И отиваме ние и викаме (ама той с гръб към нас) - "Добър вечер, ние сме от предаването "Имаш поща"" ХАХАХАХАХАХАХА И той като скокна, ама като ме видя, че съм аз и като прихна да се смее  Bravo Bravo Една баба до нас (съседка), дето сме отраснали с внучките и, като заподскача от радост "Милите ми момичета, колко бяхте малки, пораснахте..." Ама се радва ви казвам, подскача... yahoo yahoo

Поне съм доволна, че всички ми харесват поканите. И като разберат, че съм си правила сама всичко без поканите, и правят ЕЕЕЙЙЙЙ такива очи.  shok Хехехехехе. Мнооого съм доволна.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 01, 2008, 10:02:32 »

skylife много готино звучи. Важното е да е весело  yahoo Ние другия уикенд ще раздаваме поканите сигурно. Вчера ни го донесоха от печатницата и в нас сега кипи една творческа работа. Режем мрежи, лепим звезди... Много хубавки стават. Като мине профилактиката ще ви покажа снимки danceg
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 02, 2008, 13:36:48 »

Момичета, да ви покажа нашите покани: http://misskapriss.multiply.com/photos/album/1/Wedding_preparation#7

Това е първата готова и нямах търпение да ви я покажа, а пък нали не  може да се качват снимки, за това с линкче.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 02, 2008, 14:02:35 »

misskapriss, поканите ви са чудни, честито! Текста се издърпва на страни, нали правилно съм разбрала?

Не, текста си седи така, не се издърпва, просто е напечатан в единия край, а в другия край си е мрежата със звездата  pardon
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #39 -: юни 02, 2008, 14:09:09 »

 Oh my ...
че аз какво съм гледала тогава  crazy
Значи паканата е доста голяма или само така изглежда.
Както и да е, много ми харесва и е супер оригинална!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 02, 2008, 14:50:22 »

Oh my ...
че аз какво съм гледала тогава  crazy
Значи паканата е доста голяма или само така изглежда.
Както и да е, много ми харесва и е супер оригинална!

Миличката тя  kiss2 Не е голяма; 10*20см е. Съвсем стандартна си е. Просто текста е ситничък и лекинко объркан, но за това ще се оплача в другата тема. Поне не е нещо супер забележимо и реших че няма да ги връщам, че иначе не знам  beating
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юни 02, 2008, 15:54:07 »

Много хубава покана с морската звезда  Bravo
Аз съм готова със завършения вид на поканата - давам ви линк със снимка на предната страна. Вътре има наша снимка с паус хартия и саморъчно написан текст на норвежки, а отзад е само "обримчено", както ще видите от предната страна.
http://prikachi.com/files/188191y.jpg

Отпред надписа и прозореца с халките са готови лепенки от книжарницата, а "обримчването" го направих със златния маркер, което обсъждахме по-назад в темата  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2008, 16:05:13 »

Момичета, да ви покажа нашите покани: http://misskapriss.multiply.com/photos/album/1/Wedding_preparation#7

Това е първата готова и нямах търпение да ви я покажа, а пък нали не  може да се качват снимки, за това с линкче.
Ели много са хубави judges
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 03, 2008, 09:56:46 »

Браво Ели Bravo. Много, много хубави покани, а и бижуто е страхотно (sorry за  Offtopic)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 03, 2008, 14:31:30 »

Ели аз вече ти казах но и тук да си го кажа, поканите ти са супер, аз знаеш че ги видях без окрашенията по тях, но това за обърката мисля че няма какво да те пиртеснява, никой не се заглежда чак до запетайката, все пак това не е някаква фрапантна правописна грешка, а освен това и нашите са без запетая, защото аз пък изобщо не се бях сетила че трябва да яслагаме  pardon, но поканите са супер, даже като че ли повече ми харесват от първия варинат. Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines