Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:27:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249713 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 23, 2008, 11:03:40 »

Имаш впредвид 700лв. нали? Другото, което ми направи впечатление в Сватбения център е че повечето рокли са на асеновградски фирми, а им бяха наслагали цени по 600-800лв. shok Проблема не е в парите, а по - конкретно в това, че повечето материи и начина на изработка въобще не отговарят на поставената цена.
Направила съм си списък на следните магазини, които да посетя:
Палома
Princess
Романтика
Eddy K
Holiday Sona
Холидей
 Симон
Одета
Astella Atelier
Марция
Mon Amour
Maria Anna Bella
Пък да видим къде ще ми излезе късмета.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 23, 2008, 11:04:29 »

Петровска, супер за роклята! И с моята беше така...Нямам търпени да видя снимка!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 23, 2008, 11:07:21 »

Захира, имах впредвид, че наистина в Сватбен център мерих рокля, която струва 760 лв, а моята е 830, но разликата е от небето до земята! Там наистина не си струват цените роклите! Страхотен списък си направила! Успех и ще чакаме да пишеш какво си направила!
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 23, 2008, 14:36:49 »

Другото, което ми направи впечатление в Сватбения център е че повечето рокли са на асеновградски фирми, а им бяха наслагали цени по 600-800лв. shok Проблема не е в парите, а по - конкретно в това, че повечето материи и начина на изработка въобще не отговарят на поставената цена.

И да добавим ужасното поведение на по-голямата част от консултантките им...  NO Аз си харесах рокля от там, но малко закъснях да си я купя sad , но това което искам да кажа е, че ако не бях попаднала на може би единствената мила продавачка там, със сигурност нищо нямаше да си харесам... (както стана с костюма на милото - онази беше ужасна и ние нищо не избрахме... то нямаше и как...)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 23, 2008, 14:38:36 »

И аз съм с много лошо впечатение от Сватбения център - нямаше ни една рокля да пробвам, а за милото за костюм - хич да не говорим. Е ся като сме по- високи какво - да лягаме да умираме ли.  NO
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 23, 2008, 14:44:18 »

Момичета, искам да ви попитам за мнение, че съм пред ГОЛЯААААМА дилема... В предния пост писах че се разминах с една рокля и тъй като нищо не мога да си харесам съм решила да шия... Обиколих цяла Пиротска (и Графа) и най-накрая сведох избора до 2 предложения - Мони и Румина Елегант (и двата са на долния етаж в един базар на Пиротска). Ако някой е ползвал услугите им моля да ми дадете мнение, защото наистина не знам кой да предпочета... и в двата обслужването беше страхотно, предлагат ми точно каквото искам, в единия ми предлагат малко по-висока цена, но за сметка на това 3 проби с възможни корекции, в другия - по-ниска цена и само една проба... И сега не знам какво да правя girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 23, 2008, 14:50:45 »

Е какво - и като отидеш да си вземеш роклята (на тези с едната проба) и ако ти виси примерно като торба, няма да ти я оправят, така ли  crazy Принципно аз бих си избрала това с трите проби, защото като се знам, че лятото примерно отслабвам доста, ще ми е по- спокойно и комфортно да знам, че ще я пробвам повечко пъти  pardon
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 23, 2008, 15:54:10 »

Най-накрая снимките с роклята стигнаха до мен danceg Много ми харесва, а докато я гледах само на GSM-а и ме навяваха мисли, че не е толкова хубава. Но сега, като я гледам и просто няма съмнение, че това си е моята рокля  yahoo Още 3 седмици и ще я видя готова  Girl_hide
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 23, 2008, 17:25:29 »

Е какво - и като отидеш да си вземеш роклята (на тези с едната проба) и ако ти виси примерно като торба, няма да ти я оправят, така ли  crazy Принципно аз бих си избрала това с трите проби, защото като се знам, че лятото примерно отслабвам доста, ще ми е по- спокойно и комфортно да знам, че ще я пробвам повечко пъти  pardon

Е, те и на двете места предлагат да ми я направят за месец най-много... предполагам че мога да се договоря с тях евентуално за последни корекции преди сватбата... Мен ме притеснява дали ще я направят като хората... Щото те в магазина и звезди могат да ти свалят ако искаш, ама вържеш ли се веднъж...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 23, 2008, 17:44:18 »

d_petrovska, честито за роклятата ти! Страхотни новини!  Bravo

Моля момичета, Може ли някой да ми каже колко е ЦЕНАТА на роклите на Maggie Sottero?  bee

Tydary, Маги Сотеро няма представителен магазин в България. Най-близкият е в Солун. Нямам информация дали цените са еднакви навсякъде, но мога да ти дам ориентировъчно цени на някои модели, които са за САЩ. Ако искаш пиши ми на лични какво те интересува и ще ти помогна с каквото мога.  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 23, 2008, 20:50:28 »

момичета,

аз също се разходих до сватбения центърв младост и по пиротска - всички сватбени магазини и не само;

имаше рокли по 700-800лв., за които не си заслужава да се дадт и 50;

честно ви го казвам, аз ив асеновград бях, и в романтика .... просто нито отношение, нито качество;

всеки си преценява за себе си, но наистина на пиротска и в сватбения нещата са на безумни цени спрямо предлаганото качество!!!!
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 23, 2008, 21:02:56 »

момичета,

аз също се разходих до сватбения центърв младост и по пиротска - всички сватбени магазини и не само;

имаше рокли по 700-800лв., за които не си заслужава да се дадт и 50;

честно ви го казвам, аз ив асеновград бях, и в романтика .... просто нито отношение, нито качество;

всеки си преценява за себе си, но наистина на пиротска и в сватбения нещата са на безумни цени спрямо предлаганото качество!!!!

Като гледам ти навсякъде си останала недоволна... От къде мислиш да си взимаш рокля щом дори и в асеновград не ти е харесало нищо (аз мислех там да ходя като краен вариант...)?
Вярно че в сватбения център роклите са доста скъпи и не си заслужават, но на Пиротска не е чак толкова зле... намират се и хубави рокли... де да не си бях харесала онази...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 23, 2008, 21:08:45 »

аз си имам рокля, но просто от любопитство гледах цените .... ужас, направо се стреснах

в Асеновград имаше и хубави рокли, но като цяло беше периодът на баловете и .... бяха махнали доста булчински рокли, за да имат място за абитурентските, съвсем нормално!!!

в романтика ми дадоха 2 рокли и то не тези, които аз исках, а които тя ми каза, че може, като ми обясняваше как нямало да ми стоят,

имаше си друга клиентка, а отношението й към мен и изразите и фразите прозвучаха като все е дно първо едва ли не ад й се моля да ми я подари и второ - все едно имам най-неправилната форма на тялото в целия свят и едва ли би се намерила рокля, която да ми стои;

аз моята си я харесах, пробвах я и си я купих;

иначе мислех да шия по снимка в Асеновград;

но ... както момичето в магазина каза - имаме и други платове, но с тях роклите са малко по-скъпи;

Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #433 -: юни 24, 2008, 01:03:16 »

Имаш впредвид 700лв. нали? Другото, което ми направи впечатление в Сватбения център е че повечето рокли са на асеновградски фирми, а им бяха наслагали цени по 600-800лв. shok Проблема не е в парите, а по - конкретно в това, че повечето материи и начина на изработка въобще не отговарят на поставената цена.
Направила съм си списък на следните магазини, които да посетя:
Палома
Princess
Романтика
Eddy K
Holiday Sona
Холидей
 Симон
Одета
Astella Atelier
Марция
Mon Amour
Maria Anna Bella
Пък да видим къде ще ми излезе късмета.


Захира,

Пропускаш

Areti
M.Tyler Btq.
Shu Shi

На всички тези места съм виждала невероятни и качествени рокли на престижни чужди фирми.
Успех и пиши резултата от твоето търсене...

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 24, 2008, 08:32:18 »

Умишлено съм ги пропуснала blush Знам, че роклите им са разкошни, но пък и бюджета, който съм си определила за рокля, не е чак толкова голям. Вече имам опит с една разкошна рокля облечена само веднъж /бална/, която стои в гардероба и събира прах та съм решила този път да не се изхвърлям така.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines