Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:35:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249653 пъти)
 
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 16, 2008, 19:45:18 »

Момичета здравейте!
Преди време бях питала как да направя така, че роклята ми да е по стабилна и да се предпазя от вероятността да се свлича, някой (за съжаление не помна кой) ми писа, че мога да сложа силиконови ленти, които се залепят за тялото. Днес ходих да търся и ми показаха едни, които се прешиват на роклята отвътре и се залепят за тялото, но сякаш бях придобила представа, че е нещо различно. Може ли някой да ми обясни по - подробно?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 16, 2008, 20:03:45 »

clovis, пробвай да поседиш повече време с роклята у вас, мисля че с времето ще свикнеш с тежеста и няма да ти прави впечаление. А и ти ще си изпълнена с красиви емоции този ден и даже няма да забелязваш роклята. Сигурна съм  give_rose

Арлина, много е нечестно това със снимките. Покажи поне 1-2, пук след сватбата повече  blush

А за воалите и шлейфовете, не знам, аз си мисля че няма да седи лошо дълъг воал, но не съм пробвала. Може и да греша. Ше пробвам и ще видим какво ще реша на място.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 16, 2008, 20:09:55 »

ели,

аз съм с гооолям шлейф и като купих роклята ми подариха було, ама едно такова дългоооо, като го видях, лошо ми стана, не стига шлейфа, ами и воалът дълъг,

но после, в нас като го пробвах, ами много хубаво стоеше

та сега и аз се чудя, дълъг ли да оставя воалът, или да го скъся!!!!

трудно решение, и 2-та варианта ми харесват много
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #378 -: юни 16, 2008, 21:24:50 »

И аз съм за късите воали! good Струва ми се че ще бъде претрупано с дълъг! Иначе роклята е страхотна!  Bravo Същата тази рокля е видях ушита изцяло в бяло в един бутик във Варна, дори е пробвах, но беше без този шлейф! Дано да стане хубава в твоя вариант!  danceg
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #379 -: юни 16, 2008, 22:25:42 »

Тъй като не съм влизала във форума много отдавна-и аз да се похваля-вече си имам и аз рокля!  yahoo  На Demetrios  е,но за съжаление забравих да се снимам с нея! Ще кача снимки  като отида за корекцията! Реших да съм без воал,някак няма да седи според мен.......
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 16, 2008, 22:38:47 »

divna, и аз си поръчах рокля на Деметриос.
Спазиха ли си сроковете?
Кои номер е твоята рокля, ако не е тайна?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #381 -: юни 16, 2008, 23:04:40 »

да ти кажа честно,изобщо не знам! Мойта рокля ще е под наем,те я имаха налична,чисто нова,която ми стана и дори не съм обърнала внимание кой номер е! Казаха ми ,че трябва да отида една седмица преди сватбата,с обувките,които съм си купила и да преценят дали трябва да се корегира нещо! Когато отидох да си я капарирам,жената ми показа същата рокля като мойта,която беше пристигнала същия ден,за булка,която е юли месец,така че предполагам,че няма да имаш проблем!
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 16, 2008, 23:09:50 »

divna, може ли да ми кажеш какво представлява?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #383 -: юни 16, 2008, 23:21:21 »

Има я в повечето сватбени списания,от новата колекция е! От тафта ,с бродерии на цветя и на  дясното бедро е на волани от солей(май така се казва) ! с паднали презрамки на воланчета е! Не знам дали ме разбра! Но може би ако беше твойта,щяха да ти се обадят...... Всъщност ми се видя че имаше доста опаковани рокли в другото помещение!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 16, 2008, 23:32:06 »

Показаха ми и едни фусти, с няколко ката плат, които се слагат под роклята. Пробвах я и така и май ми хареса повече. Мога да я купя, мога и да я взема от тях само за сватбата и да им я върна. Не питах колко струва, но май няма да купувам - не виждам смисъл.
Bravo Арлина, много се радвам че всичко приключи успешно с твоята рокля и пристигна навреме... бих искала само да споделя относно тези фусти дето М Талер ти дават, аз ги взех също само да ги използвам в деня на сватбата, нооо издържах само сигорно около 15 мин докато не бяха дошли да ме взимат... значи беше ми много много горещо с тях, и не бяха удобни... поне на мен... така че моят съвет помисли и за това че е много топло и  с това 100 пъти повече... пробвай вкъщи и прецени сама
успех
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 16, 2008, 23:35:07 »

 no4ko24 аз мога да те посъветвам да провериш роклите в сватбен салон Lita там са на много изгодни цени от 310-500лв. можеш да си намериш рокля която да ти допадне. Аз не съм от софия, но писах по email на Lita и питах за цените на някои модели рокли и получих учудващо добър отговор, само че ми отговориха много късно аз вече си бях избрала рокля от друг сватбен салон.

Желая ти успех и дано и ти си намериш твоята ракля smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 16, 2008, 23:44:53 »

no4ko http://www.lita-wedding.com това е техен линк на който можеш да разгледаш много техни модели

Надявам се да съм ти помогнала smile
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #387 -: юни 17, 2008, 00:39:32 »

Момичета, радвам се че ви харесва роклята. Аз мерих модел със същата линия и ми седеше добре. Продавачката каза че този модел доста прикрива, издължава силуета и прикрива излишните килограми, което на мен не ми е ясно точно как се случва при положение че е толкова по тялото, но факт е че седеше добре. За съжаление не ми позволиха да я снимам. А за шлейфа и аз се чудя все още, макар че шивачката каза че органзата(дано не бъркам материала) е много лека и няма да го усещам, не като дантелата, която пада много тежко. Не знам, дано се получи добре и да ми седи добре. За воал не знам още. Принципно много искам дълъг воал с дължината на шлейфа ако има такъв. Ще помисля до петък и ще решавам на място.

Taзи рокля и аз много я харесах като я видях в един каталог в М.Tyler boutique мисля че беше на фирма Аnjolique те са техни представители в България и дори казаха че друга булка от морето я е поръчвала при тях.  Наистина е прекрасна и много оригинална.  Незнам ако ти я шият в Асеновград дали ще е толкова хубава, защото има невероятна дантела и с много камъчета.  Ще чакаме да покажеш снимка като я имаш готова. 
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 17, 2008, 07:47:01 »

ivkam,

салон лита е на бул. Мадрид, точно на ъгъла с бул. Евлоги Георгиев, срещу малък градски театър Зад канала

знам то, защото родителите ми живеят там

ти от София ли си?

кажи, ако не си, пусни роклите, които си харесала, мога да ги попитам за цените и да ти кажа

да знаеш, ако не си от София, поне за какви цени става въпрос
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 17, 2008, 09:03:17 »

no4ko http://www.lita-wedding.com това е техен линк на който можеш да разгледаш много техни модели

Надявам се да съм ти помогнала smile

Много ти благодаря! Ще го разгледам, може да си харесам нещо. Аз вчера ходих до Арети - на Крум Попов 63. Там има  рокли на Деметриос мисля, има стари модели, които са на доста изгодни цени, има и новите модели, може и да се поръчва. Има също покани, подаръчета, аксесоари. Още много ходене ме чака май  Girl_hide като се знам как избирам...
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines