Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:31:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249688 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 16, 2008, 11:05:04 »

Мискаприз и аз мисля, че ако си с воал, трябва да е дълъг. Мисля, че ще си като принцеса с тази рокля с шлейф и дълго було....нямам търпени да те видя:)
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #361 -: юни 16, 2008, 12:26:54 »

Здравейте милички! Искам да ви се похваля - и аз вече съм си избрала роклята и в събота ще ходя да давам поръчка! След дълго обикаляне по магазините с една моя приятелка попаднах в бутик "Емоция" и там две много мили дами ме обслужиха просто перфектно, за което съм им много благодарна! Благодарение на тях аз открих МОЯТА РОКЛЯ yahoo




Браво Мавиш, а коя рокля си избра, аз също съм си харесала рокля в техния сайт, но преди да я премеря на мога да кажа със сигурност, че нея искам
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 16, 2008, 13:34:10 »

Браво Мавиш, а коя рокля си избра, аз също съм си харесала рокля в техния сайт, но преди да я премеря на мога да кажа със сигурност, че нея искам

Чудни роклички има на този сайт, Мавиш имаш ли представа и ще саподелиш ли какви са цените? Може и на лични smile
мерси girl_wink
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 16, 2008, 13:37:28 »

момичета има ли някъде в нета, съвети за избор на рокля според тяло / извинявам се ако е писано, но признавам не съм чела всичко  sadhuhhuh.gif
примерно за ниски с едър кокал  crazy / набити миньончета /
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #364 -: юни 16, 2008, 13:41:34 »

Здравей мила no4ko! Там наистина има много красиви рокли!Моята рокля беше престигнала в сабота сутринта, т.е. няколко часа преди да отида и още не е качена на сайта!Цените са сравнително поносими - пробвах в един друг магазин почти същия модел като моя и там цената беше 720лв, а моята е за 465лв. Момичетата там  са просто прекрасни и те сяветвам да се отбиеш! А ти от Варна ли си?
Хайде чао засега!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 16, 2008, 13:42:52 »

misskapriss  роклята ,която си избрала е чудесна!!! дано да ти я ушият добре, то и аз се спрях май на вариант ушиване, само дето не мога да реша  на кой да поверя тази важна задача. Вие на кой се спряхте, кой ще ти я шие, тази цена ми изглежда ниска?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 16, 2008, 14:08:10 »

misskapriss роклята е наистина хубава, ще бъдеш като принцеса с нея.Аз обаче със сигурност ще шия и мисля, да прескоча до Русе, че тук в Плевен положението е трагично.Въпроса е кога? huhhuh.gif
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 16, 2008, 14:28:06 »

Здравей мила no4ko! Там наистина има много красиви рокли!Моята рокля беше престигнала в сабота сутринта, т.е. няколко часа преди да отида и още не е качена на сайта!Цените са сравнително поносими - пробвах в един друг магазин почти същия модел като моя и там цената беше 720лв, а моята е за 465лв. Момичетата там  са просто прекрасни и те сяветвам да се отбиеш! А ти от Варна ли си?
Хайде чао засега!

Много ти благодаря за бързия отговор! За съжаление не съм от Варна, от София съм, но сигурно ще се вдигнем с милото (който още не знае какво съм му намислила) и ще отидем до Варна... За тези парички си заслужава. А и да видим още веднъж моренцето  heart Като си снимаш рокличката да я качиш, за да я видим ! А този магазин случайно дали го има някъде и в София или в Асеновград, знаеш ли? Много си е важно и обслужването, аз съм възмутена от обслужването в Сватбения център София - такова отношение, направо да ти се отще да пробваш  crazy...
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 16, 2008, 16:02:03 »

Да се похваля  аз си взех моята рокля вече-сватбата е на 28.06.2008,но не знам дали се радвам, защото роклята е адски тежка.Едва се движа с нея.безкрайно съжалявам, че не помислих за това и не си купих рокля, която да ми е удобна.Ще трябва да стоя цяла вечер на масата и да изглеждам тежка.
Много се притеснявам
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 16, 2008, 16:18:13 »

Ами тя няма фусти, има обръчи, но самия сатен е много тежък и е много обемна около мен.Ще сложа една снимка, но не съм аз де, онзи ден като я премерих за последно толкова се притесних, че забравих да се снимам.Единственото различно на моята рокля е колана


* 292605-rosi.jpg (37.72 KB, 400x602 - видяно 303 пъти.)
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #370 -: юни 16, 2008, 16:24:36 »

Да се включа в дискусията за дългия воал малко по-горе - аз много харесвам дълги воали, но при наличието и на голяма рокля с шлейф - не знам дали не идва твърде много... Мисля, че се получава малко претрупано, особено ако се гледа булката в гръб. Според мен дълъг воал би отивал на рокля с шлейф, ако роклята не е с обръчи, а по-прибрана (доколкото си спомням, на ками беше такава).
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 16, 2008, 17:55:27 »

по тази тема и аз си мисля, че за принцеските рокли и особено тези с шлейф е излишно да има дълъг воал, по-скоро воал до кръста/ Моят ще е точно такъв, обточен по края със сатенена панделка и закачен за една тиара с камъчета. Bravo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 16, 2008, 18:34:03 »

Преди малко се прибирам. Ходих да видя роклята, утре ще ходя пак да ми вземат мерки за корекция, защото ми е малко широка на бюста и до седмица би трябвало да е готова. Много си я харесвам yahoo Няма нужда от корекция на дължината. Показаха ми и едни фусти, с няколко ката плат, които се слагат под роклята. Пробвах я и така и май ми хареса повече. Мога да я купя, мога и да я взема от тях само за сватбата и да им я върна. Не питах колко струва, но май няма да купувам - не виждам смисъл.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 16, 2008, 19:08:18 »

Ами тя няма фусти, има обръчи, но самия сатен е много тежък и е много обемна около мен.Ще сложа една снимка, но не съм аз де, онзи ден като я премерих за последно толкова се притесних, че забравих да се снимам.Единственото различно на моята рокля е колана

Страхотна е роклята! А и вече щом си я купила няма какво да му мислиш. Вярвам, че ще премине първоначалното неудобство и цяла вечер ще се вихриш на дансинга.
Няма ли все пак някакъв начин да се "олекоти" роклята. Или пък може да измислиш и някаква допълнителна по-удобна рокля, с която да се премениш по някое време от вечерта! Нещо по-късо и по-удобно, но в същия стил, а и ако имате сваляне на жартиер, ще улесниш и младоженеца!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 16, 2008, 19:16:17 »

Арлина,

ще чакаме снимкиииии

честито, радвам се, че не се налагат корекции

...че след такова закъснение....
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines