Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:18:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249600 пъти)
 
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 13, 2008, 23:06:29 »

Cherissa, роклята ти е супер! Честито!
Bunny, ето ти я в бяло (игнорирай задния план). На мен така май повече ми харесва, ама не съм съвсем сигурна crazy.


Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 13, 2008, 23:22:33 »

  Много е хубава в бяло, ако ти харесва, направо я взимай, bunny girl_wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #332 -: юни 14, 2008, 00:02:12 »

Здравейте!
За първи път пиша тук, искам да споделя преживелиците си из булчинските магазини в София, тъй като от няколко дни търся рокля и в началото направо "изпуших" от ужас и нерви! Навсякъде ми казаха, че ако поръчам рокля тя ще дойде след 3 месеца shok, а моята сватба е на 31. 08. 2008 и не разполагам с такова време cray
И така, голямо притеснение падна, и тогава се сетих, че кумата ми си е купила роклята от бутик Areti.
Посрещна ме най-милата консултантка на света!  Открих, че за разлика от много други места, там имаше богат избор от модела, който търсех- рокля по тялото, красива и ефектна, но изчистен и ненатруфен модел. Влюбих се в един модел, направо приказка, пробвах го, направо ми залепна, нямаше нужда от никаква корекция! Обсъдих го с нашите и дне сотидохме и я купихме!! Роклята- мечта! И сега "лежи" на леглото ми и не мога да й се нарадвам!! bouncinggirl
Надявам се, че не съм ви отегчила, просто исках да кажа, че търсенето на "роклята" може еда се превърне от кошмар в приказка, просто "всяка рокля си чака булката"!! Успех в търсенето!!


Ето и снимка на модела:

Роклята е прекрасна ... Само се чудя - Арети продават само рокли на Деметриос, а това не е техен модел и в София Деметриос не продават официални (и кумски) рокли - само булченски. Освен това не можеш да купиш веднага, а чакаш от Щатите роклята...
« Последна редакция: юни 14, 2008, 00:04:10 от rozovka » Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 14, 2008, 03:31:27 »

Роклята е прекрасна ... Само се чудя - Арети продават само рокли на Деметриос, а това не е техен модел и в София Деметриос не продават официални (и кумски) рокли - само булченски. Освен това не можеш да купиш веднага, а чакаш от Щатите роклята...

rozovka, роклята е именно от булчинска колекция на Demetrios, те предлагат само булчински рокли, наистина; при тях също се чака 3 месеца за доставката, но ако роклята е твоят размер и се нуждае от съвсем леки корекции, можеш да я купиш веднага, а хубавото там е, че роклите са съобразени  и с фигурите на "нормалните'' булки, не са само за ултра слаби момичета.
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 14, 2008, 09:03:08 »

thank youBunny, ето ти я в бяло (игнорирай задния план). На мен така май повече ми харесва, ама не съм съвсем сигурна crazy.




Alannah, много ти благодаря !  thank you give_rose Ще помисля още по-въпроса..наистина и така е супер...Ще ви пиша какво съм решила. След малко ще излизаме да я поръчвам good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 14, 2008, 09:09:35 »

На мен в екрю ми харесва повече, само тези рози ми идват малко прекалено.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 14, 2008, 11:05:15 »

cherissa поздравления за роклята. Искам да кажа, че и аз си поръчах ромлята от Деметриос,но не в София, защото наистина в офиса на Арети има едно супер мило момиче и се радвам, че си попаднала на нея, защото (както аз вече бях споделила) аз също ходих там и първия път ме обслужваше тя и бях супер доволна, но когато реших коя рокля да поръчам и отидох попаднах на друга жена по - възрастна, която беше истинско чудовище - аз отивам да си поръчвам роклята, а тя не ми даваше да премеря дори един подобен модел и трябваше да я питам сто пъти, за да ми даде да облека една рокля и то за две - три минути (толкова време ми каза, че имам). Няма да коментирам какви думи чух зад гарба си, когато отиваше в другата стая, просто ме разочарова страшно много! За голяма моя радост има и друг официален магазин на Деметриос и се обадих там супер разстроена от отношението на въпросната жена, обясних им ситуацията и си я поръчах там. Сега я чакам да дойде края на август надявам се всичко да е наред!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #337 -: юни 14, 2008, 16:46:35 »

Знам я тази... Тя прави корекциите по роклите. Не знам защо е толкова нервна. Младото момиче се казва Петя и наистина е много мила. Друг официален магазин на Деметриос освен Арети в София няма. Мисля, че има един в Русе. Аз ходих и в Солун в централата им за Европа - няма такъв бутик просто. Само че роклята, която гледах в София за 1 000 евро, там ми я предложиха за 2 100, като любезно ми предложиха 100 евро отстъпка  funnytooth.
« Последна редакция: юни 14, 2008, 16:48:27 от rozovka » Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 14, 2008, 20:30:26 »

Днес намерих "моята" рокля  yahoo Вече е поръчана и след месец ще е готова. Много изненадващо за мен я харесах от едно малко магазинче - Aglea, с 2 много мили продавачки.  danceg След като облякох роклята и се харесах, попитах за цената. Както гледах роклята, очаквах сума между 700-900лв, а чух 320  girl_wink Попитах пак, но съвсем правилно съм чула  yahoo От същият магазин купих колие с обеци, диадема и поръчах гривна. Те ще ми направят и жартиера, както и панделка за обувките. Бяхме цели 7 жени (е, 6 плюс 1 момиченце) и на всички тази рокля много хареса.  tease Нямам как да пусна снимка сега, но другата седмица ще я видите  smile
Ето една изумително лоша снимка - снимах екрана на телефона с фотоапарата, но поне линията на модела се вижда. Има фуста с 1 обръч, която може да се сваля - не е зашита за полата.
« Последна редакция: юни 14, 2008, 20:56:29 от __MIMA__ » Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 15, 2008, 12:57:31 »

Здравейте!
Съгласна съм за Петя от Деметриос - тя е страхотно мила и отзивчива, но другата (казва се Ваня) просто е ужасна. Иначе има официален магазин на Деметриос в Русе и в един магазен в Бургас също предлагат техни неща.
Аз лично си поръчах роклята в Русе - собственчката е много готина и даже ме чакаше на центъра, защото незнаех къде се намира магазина. Ако някой се интересува мога да му дам кординати.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 15, 2008, 13:01:25 »

И аз пробвах нещо подобно, плата ако не се лъжа беше американски сатен, с малко по обемна пола и се почувствах страхотно, но още не мога да реша. Мима очакваме снимки и честито за покупките!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 15, 2008, 22:07:13 »

И аз да се похваля- вече и аз си имам рокля. Онзи ден ходихме да я вземем. Честно казано очаквах да изразходвам нерви по нея, обаче останах много приятно изненадана от това, което видях. Наистина много ми хареса как са я направили, защото все пак по снимка и на първа проба, и хоп-готова е. На мен това ми звучеше малко нереално, обаче съм супер доволна, че си я взех вече. Е, наложи се да поизчакаме около 6 часа за корекциите, обаче си заслужаваше чакането, мога да кажа. Моделът не е 1 към 1 с този, който исках, има малки разлики, като се има предвид, че и дантелата е различна, но смятам, че се е получила супер. Пожелавам на всички, които все още си нямат рокли или чакат за своите успех в търсенето и късмет при шиенето, защото аз явно имах късмет и случих на шивачки, за което съм супер  yahoo.
Само мисля, че обръчите ми идват големи, но ако трябва ще ги свия.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 16, 2008, 08:08:52 »

mima, vilence,

честито за роклите!!!!!!!

ще  чакаме снимчици

миме, от това, което се вижда, поне като силует, много добре ти стои роклята
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 16, 2008, 08:10:30 »

Vilence, честита рокля! Давай снимки! И моята е готова. В петък ми звъннаха от магазина, само за 2, 5 седмици! Но ще изчакам да станат и обувките и булото, за да взема направо всичко! Мама ще дойде да види дали са я направили както трябва и си я карам направо в тях, за да не я вижда милото! Нямам търпение.
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #344 -: юни 16, 2008, 08:43:17 »

Здравейте милички! Искам да ви се похваля - и аз вече съм си избрала роклята и в събота ще ходя да давам поръчка! След дълго обикаляне по магазините с една моя приятелка попаднах в бутик "Емоция" и там две много мили дами ме обслужиха просто перфектно, за което съм им много благодарна! Благодарение на тях аз открих МОЯТА РОКЛЯ yahoo


Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines