Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:56:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249360 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 04, 2008, 15:02:30 »

ellie_bellie, знам ги тези неща

идеята ми бе, като се започне с обикалянето шаферната бързичко и сръчничко да го закачи и щом спрете, веднага да го откачи

но ... трябва да се оттренира това

може би внимателно да го постави на ръцетена булката .... знам ли и аз

аз гледах много сватби, но точно зо това ... признавам си, дори не се бях сетила
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 04, 2008, 15:05:24 »

kaktuska, на сайта на проновиас имаше такива модели

www.pronovias.com

мисля, че това беше

виж още на феде, мтейлър, романтика .... все модни къщи, имат доста модели

на първо време за  тези се сещам
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 04, 2008, 15:44:27 »

Кактуска, този модел е доста разпространен, с малки модификации разбира се. и в Асеновград го има на доста места, така че по твой избор и преценка можеш да го имаш smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 04, 2008, 15:54:53 »

а може и по снимка да ти го ушият, пак в Асеновград
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 04, 2008, 16:23:16 »

Е - това планирам да бъде моята рокля - ще има една дълга и една къса пола. Така ще си реша проблема с шлейфа (само да не вали тогава, че  shok )


* celticstarside.JPG (12.02 KB, 256x486 - видяно 301 пъти.)
« Последна редакция: юни 04, 2008, 16:26:47 от skylife » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 04, 2008, 16:24:36 »

... с квадратно деколте, като това (без цветята)...


* milena1.jpg (43.97 KB, 400x600 - видяно 286 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 04, 2008, 16:25:46 »

...и такова коланче, бродирано като на оригинала... Ще видим накрая какво ще излезе...


* V7041.JPG (41.74 KB, 312x424 - видяно 3766 пъти.)
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 04, 2008, 19:36:32 »

 kaktuska, и аз съм се насочила към подобен модел. Моята сватба е на 21.09. Ще следя какво си проучила, защото и на мен ми е време да взема окончателно решение girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 04, 2008, 20:15:27 »

ellie_bellie много уместен въпрос *THUMBS*Аз също ще съм с пуснат шлейф само в църквата. Мислех си евентуално шаферката ми да го държи, но при обикалянето само ние и кумовете се въртим, така че ще трябва сами някак си да се оправяме с него Girl_hide Помагайте момичета

А шлейфа има ли как да се прибере към роклята? И може ли да се преметне през ръката, т.е някой да ти помогне при обикалянето. Имам в предвид някой от кръсниците или младоженеца, а може и шаферката която ще го държи и през останалото време.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 04, 2008, 21:41:57 »

dorina, има си кукички или нещо такова, не знам как да го опиша точно и шлейфът се закача за роклята и не се влачи, но това не знам дали ще може да се случи в църквата по време на венчавката

шаферката трябва да е доста сръчна и бърза

по-лесно ми се вижда просто да го вдигне и да го подаде на булката

не знам

момичет, включете се и вие
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #160 -: юни 04, 2008, 22:35:07 »

Имам въпрос към дамите с рокли с шлейф и не съм сигурна дали въпросът ми е за тази тема или за другата в шаферките, затова моля модераторите да решат, но както и да е - специално за църковната церемония моят шлейф естествено ще е пуснат, но трябва ли шаферка да го държи, за да не обира праха в църквата? И след това, когато се обикаля, какво го правите, метете ли пода с него или има шаферка, която ви го държи?
Аз нямам никое малко момиченце предвид, което може да ми бъде шаферка и мислех да мина без... Но искам да чуя как са се справили с този проблем и други булки.
Благодаря ви  give_rose
ellie_bellie, аз мисля че въобще не трябва да се притесняваш, че шлейфът ще се "влачи", защото на него в крайна сметка това му е функцията good. После като гледаш филма от сватбата ще видиш, че изглежда страшно царствено. Моят в църквата и при влизането в ресторанта го носеше кумата след мен, по нейна спонтанна идея и на мен ми беше страшно приятно, че така се грижи за мен girl_wink иначе ако отпред роклята не ти пречи да се движиш, а по-дългата част е само шлейфът, това въобще няма да те притеснява и даже ще забравиш, че има шлейф, поне при мен беше така. Сигурна съм, че няма да имаш никакви проблеми с това.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 05, 2008, 07:57:34 »

Вчера обикалях по магазините за булченски рокли по Пиротска и съм меко казано разочарована - повечето рокли са доста кичозни, еднотипни и от некачествени платове и задължително с обръчи.  cray Представям си щом по Пиротска е така какво е в Асеновград. Май окончателно ще се спра на вариант шиене на рокля.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #162 -: юни 05, 2008, 08:23:59 »

Zahira и аз го имах същия проблем. На всичкото отгоре на някои от местата продавачките упорито твърдяха, че рокли без обръчи не се търсели и затова и по магазините нямало голям избор и трябва да се шие. Аз от форума останах с впечатление че доста момичета не искат обръчи  crazy Но в крайна сметка се наложи да използвам шивачка, колкото и да не ми се искаше.
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #163 -: юни 05, 2008, 08:30:02 »

Вчера обикалях по магазините за булченски рокли по Пиротска и съм меко казано разочарована - повечето рокли са доста кичозни, еднотипни и от некачествени платове и задължително с обръчи.  cray Представям си щом по Пиротска е така какво е в Асеновград. Май окончателно ще се спра на вариант шиене на рокля.


Захира, Защо си губиш времето на Пиротска?  Има толкова хубави салони - ShuShi, M.Tyler, Astella, Areti...Там със сигурност ще намериш нещо.

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 05, 2008, 08:31:02 »

Би ли споделила къде ще си шиеш роклята, че това ми е наболял проблем.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines