Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 18:55:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249272 пъти)
 
firefly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #105 -: май 30, 2008, 10:29:26 »

Роклите на Fede са невероятни!
И аз се влюбих в една тяхна рокля, но струваше малко над 1900лв. sad Още я сънувам  blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 30, 2008, 13:57:56 »

Поръчах си и аз рокля най-накрая, чудих се много за цвета, ама в крайна сметка реших да е бяла, че вече ми писна от това шампанско и екрю навсякъде. Само че нали бялото вървяло със сребристо, а шампанското - със златисто.
Ами аз понеже не искам сребристо, казах да ми поръбят дантелата по бюстието със златисто и сега се чудя, дали не сгреших, ще видим какво ще излезе.

Просто защото жълтото присъства в цветовете ми на сватбата, панделата, с която ще е украсена булченската маса ще е от златиста органза и затова някак не ми се върза дантелата със сребристо...
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 30, 2008, 14:56:41 »

kiksi моята няма да е в бяло просто защото екрюто ми седи 100 пъти по-добре .....и аз чакам да си я видя това ще стане тази съботаааа yahoo
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 30, 2008, 17:58:46 »

Здравейте, аз реших да си поръчам роклята от Асеновград, заложих като повечето от вас на екрюто като цвят, защото съм много беличка и бялата рокля ме обезличава напълно, към 20 юни ще я поръчвам и много се радвам че най-накрая намерих моят модел
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 30, 2008, 22:43:04 »

MMariana, ти очакваш, че само с това заявление ще се измъкнеш ли?  tease  diablo
Я дай малко повече информация за роклята - от каква материя ще шиеш? Имаш ли снимка на модела да покажеш? Как се спря на него - мери ли подобни рокли?  girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 31, 2008, 00:44:54 »

хехех материята е тафта и дантела, за модела и снимки ще разказвам по-нататък като япоръчам нека сте малко в невидение Wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 31, 2008, 01:45:32 »

исках да ви пусна снимка, но мъжът ми посещава форума ежедневно, а аз съм суеверна и не искам да я вижда. Ще ви издам че е модел на Ла Споза с малко мои корекции и ще е цвят шампанско, освен това подчертава силуета, пове1е от това нямам какво да ви издам smile ..
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 31, 2008, 16:16:10 »

Да се похваля,че и аз си поръчах днес роклятаааа  Bravo
Много съм доволна
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 31, 2008, 18:44:48 »

исках да ви пусна снимка, но мъжът ми посещава форума ежедневно, а аз съм суеверна и не искам да я вижда. Ще ви издам че е модел на Ла Споза с малко мои корекции и ще е цвят шампанско, освен това подчертава силуета, пове1е от това нямам какво да ви издам smile ..

страхотни са им всичките модели, е, с малко изключения, ама и цените им са доста добри

страхотен избор

и тук могат да ги направят, освен това точно в Асеновград шият и от вносни платове, а и веднага ти обясняват кой плат е по-подходящ за съответния модел

предполагам е дълга, по тялото




Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #114 -: юни 01, 2008, 02:38:18 »

Давайте още снимки на вашите рокли, момичета!  yahoo Много обичам да гледам булчински рокли, макар че аз вече си имам ... винаги въздишам по хубавите модели и освен да си правим повторна сватба на всяка годишнина (по филмите си подновяват клетвите и прочие), та всяка година да обличам различна рокля ... за друго решение не се сещам  danceg
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 01, 2008, 14:25:31 »

Здравейте, аз съм от скоро във форума
Аз съм от Силистра, моят ден е 30.08.2008
Бих искала да ми дадете идеи за магазини във Врна за булченски рокли.
« Последна редакция: юни 01, 2008, 14:35:40 от ivkam82 » Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 01, 2008, 14:33:26 »

Ще ви бъда благодарна ако ми посочите магазини в които няма рокли с безбожно високи цени.
Разбрах също че има магазини които имат промоции за колекции от 2007г., но незнам кои са.
Моля помегнете с коквото можете.

Блогодаря ви предварително smile
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #117 -: юни 01, 2008, 14:40:45 »

Ще ви бъда благодарна ако ми посочите магазини в които няма рокли с безбожно високи цени.
Разбрах също че има магазини които имат промоции за колекции от 2007г., но незнам кои са.
Моля помегнете с коквото можете.

Блогодаря ви предварително smile

Може би ще помогне ако кажеш каква цена можеш да си позволиш, защото "високи" цени може да значи различно нещо за различните хора.
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 02, 2008, 13:09:54 »

Да се похваля и аз - взех си роклята най-накирая и много си я харесвам danceg Съжелявам но немога да кача снимки тук, незнам защо blush
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #119 -: юни 02, 2008, 14:52:29 »

И аз да се похваля......... yahooимам си рокля. Точно, когато бях изгубила надежда, че някога ще си намеря роклята, която искам я видях в магазина, мерих я, направиха ми корекции и вече е у дома в гардероба. danceg
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines