Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:53:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249215 пъти)
 
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #45 -: май 26, 2008, 11:26:46 »

cremcaramel, честито!!!! много ти утива роклята, страхотна булка ще си.  give_rose
За тази лента - и на моята гърбът е такъв и в магазина, когато я мерих, ме овързаха от горе надолу, така че панделките завършват отдолу и могат да се вържат на панделка на дупето. Твоите като гледам са доста дълги наистина, така че може просто да се отрежат докато трябва. От друга страна обаче като гледам модела на роклята, както е на уеб сайта, от долната страна на корсета изобщо не се виждат тези връзки каде отиват, някъде са скрити и аз също съм в чудеж....  blush Някой ако знае, да помага (иначе аз мога да се обадя в магазина и да питам, де)  shok.
А иначе какво ще трябва да корегираш на твоята? Дължина, предполагам при всички случаи.
Да, ако се върже отгоре надолу, може да се пъхнат в едно малко луфтче, което остава и ще отидат отдолу, под роклята, където пак трябва да се захванат някак си, за да не се спъвам в тях. Дължината може и да няма нужда от корекция като се сложи обръча, но ръкавчетата малко ми падат, така че тях ще трябва да намаля. Сега търся фусти с обръчи smile
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 26, 2008, 14:30:28 »

Благодаря ти Desy, страшна си!  Bravo Ха, направо ме учуди тази цена, как така има разлика в цената, проста съм изумена. Мислех, че цената трябва да е една и съща, нали е една фирма вносител.....е това нашата БГ. Да ще ти бъда благодарна за телефона, аз все още съм в началото на първата си обиколка по софийските бутици, но е хубаво все пак да го имам. Мерси give_rose

А иначе да кажа на всички момичета, които са намерили своите рокли  Bravo

А на kopche роклята страшно ми хареса, дантелата е много ефектна.  Bravo и ще бъдеш страхотна булка....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 26, 2008, 14:37:52 »

cremcaramel, Гери, Бибка, kopche честито!  Bravo Виждам вече много нови рокли има  girl_wink
Пожелавам ви да бъдете най-щастливите и красиви булки  girl_wink
aleksa_sm, благодаря за линкчето. Едната от роклите много и допадна

Аз също съм се спряла на това моделче, само бюстието ще е малко по различно и мисля панделката да е малко по-дебела с цел да има все пак някакво подчертаване на талията макар и високо. Има един подобен модел на Симон в последното списание "Сватба".
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #48 -: май 26, 2008, 15:20:12 »

И моята пристигна, днес си я взех. За съжаление не съм я снимала.
Всязах в лека дискусия, да не го нарека спор със служителите в магазина, относно големината на фустата с обръчите и дължината на роклята.
Накрая не си взех фуста и съответно не си подкъсих роклята. Колко дълга трябва да е роклята от пред?
Имам огромен шлейф, кавам ви ще съм съвсем неподвижна с тая прекрасна рокля, но аз вече съм решила за себе си: по-добре красива от колкото практична!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 26, 2008, 15:22:59 »


Накрая не си взех фуста и съответно не си подкъсих роклята. Колко дълга трябва да е роклята от пред?

Ами толкова ,че да не ти се влачи и да не ти е къса и в същото време да закрива обувките Wink ще чакаме снимки good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #50 -: май 26, 2008, 15:30:23 »

Ми то така казват всички, ама като си облечен не е толкова лесно. Както и да е, дължината била граничен случай, можело и да мине без подкъсяване, казаха от магазина. Истината е, че малко се влачи, може би около 1-2 см, но в никакъв случай не е грозно, а само непрактично.
Аз ще си купя фуста от България и евентуално ще подкъсявам по нея.

Знам, че би било честно да пусна снимки, но най-рано бих могла да се снимам с готовата рокля (т.е. с фуста) след две седмици. Иначе снимки на модела има в галерията ми.
« Последна редакция: май 26, 2008, 15:32:33 от KlaraFina » Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 26, 2008, 15:31:26 »

Здравейте! Много съм доволна от МИРЕНА - Варна.
Това е роклята в оригинал с цена над 6000 лв.

А това е Моята Рокля, ушита от тях  give_rose

и бюстието
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 26, 2008, 15:44:58 »

Страхотна е danceg и твоята ми харесва повече отколкото оригинала danceg danceg danceg
Клара ако е първата в галерията ти или последната е хубаво да не се влачи много,но и да не я скъсиш прекалено,обуй обувки и прецени дали се харесваш и дали стои добре или се 'влачи' blush
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #53 -: май 26, 2008, 15:52:44 »

Princesa много е хубава роклята. И на мен твоята ми хареса повече от оригинала. Ще споделиш ли цената?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 26, 2008, 16:20:32 »

Zahira, ние няма да имаме много голям избор...   Wink Като гледам и двете сме еднакво бременни на сватбите ще бъдем около 5-ти месец..  pqz Иначе аз исках друг тип рокля, но дотогава талията ми няма да изглежда като в момента  pardon
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #55 -: май 26, 2008, 16:22:32 »

И моята пристигна, днес си я взех. За съжаление не съм я снимала.
Всязах в лека дискусия, да не го нарека спор със служителите в магазина, относно големината на фустата с обръчите и дължината на роклята.
Накрая не си взех фуста и съответно не си подкъсих роклята. Колко дълга трябва да е роклята от пред?
Имам огромен шлейф, кавам ви ще съм съвсем неподвижна с тая прекрасна рокля, но аз вече съм решила за себе си: по-добре красива от колкото практична!

KlaraFina, шлейфът ти се вдига някак, нали? Моята рокля също беше с дълъг шлейф, но след церемонията го вдигнах - има един илик на шлейфа, който се промушва в едно голямо копче точно под кръста и отзад образува нещо като панделка.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 26, 2008, 17:08:03 »

KlaraFina, моята бална рокля беше така - "на ръба" дали се скъсява или не. Аз и специално тръсих обувки, с които да не се налага, защото отдолу имаше един идеален шеф и не бях сигурна, че тук (роклята не беше произведена в България) като ми я скъсят ще се справят толкова добре. На бала на няколко пъти ми я настъпаха докато се бях навела леко и явно от тежестта на роклята презрамките леко се отпуснаха в резултат, на което от един момент нататък непрекъснато я настъпвах. Ти с обръчите вероятно няма да имаш подобен проблем, защото роклята ще е далеч от краката Wink, но аз лично бих я скъсила, макар и 1-2 см.

Аз пък съм се зачудила напоследък не се ли изцапва много роклята по време на фотосесиите върху трева? Моята също ще е със шлейф (ако от M. Tyler ми я доставят де, иначе кой знае каква ще е sad)
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #57 -: май 26, 2008, 17:11:07 »

Арлина, твоят шлейф вдига ли се? Не мога да се ориентирам от снимката.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 26, 2008, 17:19:06 »

Да, вдига се, но въпреки това се чудя отдолу дали няма да се изцапа или за някоя снимка, ако го пусна на тревата, дори да не ходя така, пак ми се струва, че има опасност да се оцвети в зелено или да събере малко пръст.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #59 -: май 26, 2008, 17:21:59 »

Ами възможно е... Няма ли да ти е по-удобно за официалните снимки да го вдигнеш, за да можеш да позираш по-спокойно, или искаш да е пуснат  smile?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines