Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:20:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140837 пъти)
 
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #375 -: август 12, 2008, 15:53:16 »

Рали пратих ти я отдавна бе  на мейла.
Да тях  познавам .
Ще пробвам пак.
Искра и тя е бивша булка   smile и си има двама сина.
« Последна редакция: август 12, 2008, 15:55:21 от iva84 » Активен
elen4eto
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #376 -: август 13, 2008, 14:23:28 »

Здравейте, момичета!
Бях се позагубила, ама все не ми остава време за форума...
Аз напредвам малко по малко, и вече имам уредени - ресторант ( Сребърното езеро) , DJ ( Ели и Жоро), фото и видео (Венци).- Благодаря ви за информацията за тях. give_rose
 Ще ходим в Асеновград другата седмица, но тъй като никога не съм била там можете ли да ме ориентирате - ако сте ходили - къде точно да гледам..Сигурно има хиляди магазини, но съм сигурна, че има и такива на които не си струва да обръщаш внимание.. .Не знам
Не познавам града  sad  а не ми се иска да се лутам.
Кумове нямаме още, защото се колебаем много между две двойки.. но и този проблем се надявам да разреша скоро.

Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #377 -: август 13, 2008, 14:36:59 »

elen4eto и аз не мога да се ориентирам в Асеновград, въпреки че съм ходила и моята рокля е от там. Но  ще питате   за главната улица със сватбените салони.  Те просто  са много.
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #378 -: август 14, 2008, 13:21:20 »

Ей булки къде се скрихте бе? Никъкви Ви няма.
Споделете, до къде стигнахте....... smile
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 15, 2008, 10:14:06 »

ехоо...аз си имам вече рокля...наистина съм много доволна от Галина...Въпрос ! Показахте ли роклите си на половинките???... медицинските са готови...остават ми луксозни бутониери...възглавничка за халки...украса кола...шоколадовите плочки...другото е за преди деня на сватбата...пита...букет...абе готови сме почти...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 18, 2008, 08:38:16 »

Прашинка - аз ен съм показвала роклята на моят съпруг, беше изненада за него - много е хубаво да видиш физиономийката му като те види  yahoo
просто неописуемо give_rose
аз го направих защото аз така искам! но има булки, които ги показват, въпрос на избор.
а и на суеверие може би smile  tease а ти ако имаш снимка на роклята - покажи я ако може smile
аз днес се завърнах от морето smile - бяхме 6 дни и направо страхотно си починах.... ама вчера на едно парти бяхме до никое време и се прибрахме в хотела оправихме багажа и тръгнахме, та не сме спали цяла нощ и сега на работа малко ми е кривичко smile и УЖАСНО ми се спи..., ама ще се оправя smile
Iva84 - не съм получила нищо на мейла, дай пак.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #381 -: август 18, 2008, 09:54:42 »

Здравейте, бъдещи и настоящи булки!!!
Виждам, че се увеличат старозагорските булки,много се радвам, а и доста напредвате с подготовката.
Ние ходихме за 5 дни на Долна Баня (в Рила близо до Боровец) на един хотел в планината сред гората с голям басейн, беше разкошно, такава релаксация...
Роклята нито съм му я показвала, нито съм му казвала как изглежда, чак малко преди сватбата успя да разбере цвета (беше екрю) и то защото сестра му се изпусна без да иска). Отчасти я криех заради суеверие, отчасти защото исках да се изненада като ме види вече изцяло наконтена, направена, с грим и прическа и наситина си заслужаваше, беше изумен smile
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #382 -: август 18, 2008, 10:08:46 »

Здравейте мили момичета! Аз почти не се включвам, но чета с голям интерес. Може би в началото на октомври, когато мисля да започна полека-лека да запазвам основните неща ще ми излязат купища въпроси. А по въпроса, който дискутирате в момента съм напълно съгласна с Roshko и Bibi - аз до ден днешен не мога да си простя, че показах абитурентската си рокля на приятеля си  sad и мисля да не правя същата грешка за сватбата си...
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 18, 2008, 10:28:25 »

И аз моята рокля не мисля да я показвам, било то и на снимка...както казва Рошко-искам да е изненада за него и да ахне като ме види pardon
Супер много съм ядосана...днес си правихме изследванията и ни взеха 83 лв общо!Цялата работа само за пари е направена, не видях никакъв смисъл особено от психото"ами на вас има ли ви нещо""а на мъжа ви"подпис, печат и това е...Пълни глупости! NO
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 18, 2008, 10:51:50 »

за изследванията не се ядосвай миличка, тя цялата ни държава е направена така, че да взима парите на хората, а не да им дава, така че... просто не се ядосвай за излишни неща, сега в твоите красиви 9 месеца, не се ядосвай с тъпотии!!  give_rose
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 18, 2008, 11:19:39 »

Момичета имахте ли етикети за сватбената ракия?Кажете кой ви прави
Рошко, благодаря ти миличка...ами гледам да не се ядосвам, няма смисъл good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 18, 2008, 13:22:27 »

аз нямах етикети, но Мирка и Валката имаха - те могат да помогнат, те сами си ги правиха доколкото знам... - погледни има такава тема при главните форуми - организация, аз я бях гледала преди си спомням когато се чудех дали да имам или не.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #387 -: август 19, 2008, 08:19:17 »

Аз имах етикети, може да ги погледнеш в "Моите снимки", но взех идеи от главния форум-организация,  а брат ми ми ги направи с наша снимка и нашите имена и дата на Фотошоп мисля.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: август 19, 2008, 09:01:50 »

здарвейте сладурки!
и аз не показах роклята и ефекта е стархотен. За етикетите, аз си ги правих, но нашите са малко по-особени (както и поканите), малка шега между нас blum
Иначе аз съм на финаланата права - само седмица и половина и се махам  yahoo yahoo yahoo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 19, 2008, 09:43:43 »

лелеееее, то е направо дошло smile
 Bravo
багажа?
ти сама ли ще се прибираш?
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines