Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:19:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140833 пъти)
 
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 16, 2008, 13:57:53 »

та въпросната сватбена агенция ми казаха по 35 лв на букет на маса за естествени цветя - букета е от 7 цветя - рози и лилиуми... - това е меко казано безумно скъпо! аз купих цветята ( 40 цвята лилиум + зеленина + едни спец. листа + 9 орхидеи) за 44 лв..... - всичко това! и агенцията която аз наех ми ги аранжираха безплатно...., мисля че има разлика. а за другите неща - за украси и т.н. - струва еднакво и в двете агенции, там цените съвпадат, но разликата в качеството е значителна... моята агенция направи за нас специални нови неща, които ние искахме, т.е. не използват винаги едни и същи изкуствени неща.. - това имам предвид аз.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 16, 2008, 14:09:21 »

Мариасто и аз съм чувала добри отзиви за него, мисля, че той беше диджей на сватбата на Jungle.
А за Ники, подкрепям 100% Мая - ритуалът при посрещането (танциорите и т.н) е просто страхотен. Той не винаги го прави - зависи от желанието на младоженците. Били сме на друга негова сватба и беше доста различно, но пак хубаво.
Беланина, запазете най-важните неща, капарирайте ди, другото така или иначе се върши в последния момент.

Ако имаше как да съм в България по време на подготовката, сигурно щях взема Виолета (на Рошко), но нямаше как да уточним всички подробности, а това, което ми беше предложила първоначно за нашия ресторант (моя и на Рошко) не ме грабна хич! просто нямаше нищо общо с украсата на ресторанта на Рошко. Със Стелина нещата бяха по-прости и лесни за мен, понеже се прибрах само една седмица преди сватбата, но бяхме уточнили всичко по телефона.
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:33:21 от maria_lakova » Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 16, 2008, 14:29:55 »

не бе Вале, сега да не се засегна нещо? не съм искала въобще, просто казвам, че хората харесват мнооого различни неща... ама не знаем кой какво, та за това...
хайде, целувки
аз си отивам след малко, ще водя Влади едни обеци да ми купи smile
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 16, 2008, 14:52:17 »

глупости, не съм се засегнала, няма за какво. Просто казвам, ако има време и възможност да обсъди добре нещата, да вземе Виолета, защото с теб се е справила страхотно. Но пак казвам, че според мен този вариант изискава повече присъствие blum.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #244 -: юли 16, 2008, 15:19:03 »

и аз да се включа smile
Беланина - и на мен организацията не ми отне много време, аз си живея в София и си ходих 2 или 3 пъти за по 2-3 дена до СЗ, за да си запазя основните неща-ресторант, Ди-джей, фото, видео, църква и ритуална. И роклята от СЗ си я взех, както и шампанско, чаши, свещи, подаръчета. После 1 седмица преди сватбата си бях пак в СЗ за срещи със всички за уточняване на нещата. Иначе от София купихме много малко неща. Като цяло не ми се събира и 1 месец подготовка. Само е добре основните неща да се запазят малко по-рано, а за другите има достатъчно време. Така че спокойно, всичко ще се нареди.
Да похваля и аз моите ди-джей и водеща Петър Петров и Стела, много съм доволна от тях, ние също имахме ритуала по посрещането с народните танцьори, който беше страхотен, но това зависеше от нас, не от ди-джея. И Пифчо беше при тях и тя беше много доволна.
Иначе за фото и видео май сме на еднакво мнение. Украсата ни беше от ресторанта, та не мога да се изкажа. От Стелина купихме шампанско, чаши, свещи, много красиви неща правят,макар и малко скъпички...
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 16, 2008, 15:24:16 »

Относно Виолета (която не познавам) и аз ако сега правих сватба бих я потърсила, но тогава незнаех за нея. Украсата е страшно важна и си струва да си поиграеш, ако има кой да осъществи идеите ти!

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 16, 2008, 16:14:25 »

да, може би, въпреки че аз с Виолета съм се виждала само 2 пъти, другото е било телефони и имейли.
единия път беше 6м преди сватбата, а другия един ден преди сватбата smile
съгласна съм че украсата е страшно важна - вижте сайта на агенцията на Виолета - последните снимки са на моя добра приятелка - лилаво-розовата сватба - СТРАХОТНО!!! просто уникално се справиха от агенцията... идеите...-валят при тях
Активен
Nadiа
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


булка на есен


« Отговор #247 -: юли 16, 2008, 19:25:21 »

Здравейте момичета!  give_rose Предстои ми тази есен сватба в Стара Загора. Най-вероятно ще е октомври месец, но нямаме дата още. Започвам да се замислям за нещата които ще трябва да се направят по подготовката и изчетох всичко написано до тук в темичката. Ако мога да обобщя - за фото - Светла; видео - Митко Димитров; украса, аранжировки и другите неща, за които може да отговаря една сватбена агенция - Виолета Канъкова (нали вярно съм разбрала, че тя е шефката на сватбена агенция "Ами сега?"). Какъв е този сайт, на който могат да се видят нейните работи? Ще поискам и координати на тези хора, ако на някоя от вас и се занимава с изпращане на "лични". Остават ми два големи проблема - ресторант (за около 120-130 човека) и DJ. Най-коментираните тук са Ники Колев и Джими Върбанов. За втория нямам мнение, а на водени от Н.К. сватби съм била три пъти, а после гледах и касетите. Ами те всичките му реплики, ритуали и игри са му абсолютно еднакви. Напрово на третата сватба вече знаех в кой момент какво ще каже. Не искам същото като от калъп да е на моята сватба... Тези дни ще събирам дискове да видя и други варианти за водещи в Зарата и ще споделя какво съм изгледала. Ресторант "Железник" колко човека събира, има ли смисъл да ходя да питам или да се ориентирам към Мин.бани? Надявам се, че тук ще прочета още много полезни ваши мнения и съвети. Уф, май много написах като за първи пост в този форум  Ashamed
« Последна редакция: юли 16, 2008, 19:28:14 от Nadi29 » Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 16, 2008, 21:33:55 »

Здравей Nadi29 smile
Ето че още една булка се появи на хоризонта :girl_wink:И аз съм начинаеща, така че съвет не мога да ти дам, но тук момичетата са много любезни и ще ти помогнат!Успех!

Аз сега се сетих, та да питам-вие знаете ли някакви игри, които се организират обикновено от диджеите, ама да е нещо ново и нестандартно?Аз търси във форума, но нищо не можах да намеря...
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:35:02 от maria_lakova » Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 17, 2008, 07:48:56 »

три за щастие..ураааа...
чувала съм за една, при която задават въпроси на младоженците, застанали с гръба и те отговарят като повдигат едната или другата обувка на партньора си...
другата е за гостите...хранят се с торта и след това се почистват без ръце а с целувки (език)...
не ми допадат много много...чакам да разбера какви идеи има нашия DJ...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 17, 2008, 08:04:19 »

Здравейте момичета!
Аз не съм от Стара Загора, но ми се случва да ходя там от време на време (имам роднини) и преди години съвсем случайно се влюбих в една рокля на витрината на Сватбен салон Галина и това беше абитуриентската ми рокля. Много доволна останах от тях тогава, но беше преди доста години. Сега се замислям дали да не си взема булчинската рокля от тях. Можете ли да споделите впечатления от работата им, а и модели, цени... ще съм благодарна на всякаква информация, която ще ми помогне да реша дали въобще да ходя до там. Благодаря предварително!
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 17, 2008, 08:40:39 »

Моята рокля е поръчана в "Галина". И аз като теб си взех роклята за бала от там. Разгледах 4 салона и то само в Стара Загора. Една моя приятелка ходи до Асеновград и харесала една единствена рокля в един единствен магазин, което си е доста субективно. Аз нямам възможност да пътувам до други градове, а и според приятелката ми няма смисъл. Нейната рокля е от Манийка, доста известен салон. Иначе аз си харесах един друг в Благоевград - Raro http://www.rarowedding.com/ . От един техен модел се вдъхнових и си измислих моймодел за долната част. Показах го в Галина, както и едно друго бюстие. Управителката беше много внимателна. Помогна ми да избера платове. Консултират се с дизайнерите си...Когато отидох на следващия ден, си личеше че са мислили доста по модела ми и са търсели решение с подробности по детайлите (платове, вид дантела и т.н.). Това не се случи в другите салони. Продават си техните модели и не се заемат с нещо различно. Ходих и в така прехвалената Стелина. Там пък абсолютно никакви промени не правят. Даже бюстие и долна част не заменят. Харесах една пола, но бюстието въобще не ми допадна. Не можело да се разделят. На 30.07 е първата ми проба и ще мога да кажа дали съм наистина доволна от "Галина". А ти откъде си!
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #252 -: юли 17, 2008, 08:52:30 »

Добре дошла на новата булка!!!  Welcome Безпроблемна организация и вълшебна сватба ти пожелавам! Пратих ти на лични каквито координати имам smile
Беланина, за ритуалите всички ди-джеи си имат набор от такива и ти предлагат, а ти да си избереш. То като вземеш традиционните - посрещането, разчупване на пита, хвърляне на букет и жартиер, рязане на торта( и почистване без ръце) и повярвай ми не остава много време за други игри, много би се разводнило. Освен тези ние правихме и това с обувките, на мен ми се струваше малко банално, но никой от гостите ни не беше чувал за това и бяха много впечатлени. Иначе щяхме да правим и едно друго нещо, ама не остана време. Беше само за мъжете. Водещата дава на всеки номерче и казва:който номер изтегли момчето рязко да клекне, а другите да се опитат да го задържат с все сила. Обаче уловката е, че дава на всички еднакви номерца и всички нападвали по пода и ставало много смешно...
Мисля, че някъде из форумите имаше специална тема за игрите,може да поразровиш там за идеи също.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 17, 2008, 08:55:12 »

Аз съм от доста далеч - един малък град до Добрич, но майка ми от вашия край и много обичам да ходя на гости там. Ще чакам с нетърпение новини за пробата ти и стискам палци всичко да е наред! Аз всъщност, ако ходя в Стара Загора може би ще е към края на месеца, но не е сигурно още.
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 17, 2008, 09:36:07 »

Момичета помагайте-Мъжо иска жива музика, в смисъл...двама трима музиканти, които ще свирят по къщите...знаете ли някой?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines