Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140905 пъти)
 
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 18, 2008, 16:13:41 »

Привет Ели!  welcome-2
Аз съм човека дето също ги издирваше тези ди-джеи преди няколко месеца. За съжаление не можахме да направим сватбата  cray / но това е една друга тема - приключена вече nea )
Ще ти пратя на лични координатите им!  good Много са готини!
Мими - останаха 3 дни до вашата сватба!  give_rose
И Катето - 4 дни? Нали не греша?
Ех момичета ! Пожелавам ви да сте много щастливи  weddingday
 heart Целувкииии
« Последна редакция: юни 18, 2008, 16:17:17 от Slyn4o » Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 20, 2008, 12:31:53 »

взех снимките от фототоооооооооооооооо - направо съм очарована!!!!!! yahoo yahoo yahoo
просто са невероятни!!!!!!!
ей сега ги качвам на сайта да споделите мнение smile yahoo
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 20, 2008, 14:29:52 »

 Bravo Bravo Bravo smile girl_wink
Лелеееееееее, Рали   СТРАХОТНИ СТЕ!!!!!
Много хубави снимки, а ти си толкова чаровна и усмихната  give_rose
Нямам думи! Браво и на фотографката...Струвало си е чакането, мила  blum
Искам да пожелая на булките, които този уикенд ще се омъжват слънчево настроение, много усмивки и любов!! Прекрасни сватби и на двете - Мими и Катето   twohearts
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 20, 2008, 15:44:22 »

даааааа, САМО САМО хубави емоции и на двете ви, и спокойно!!! ВСИЧКО ще е наред! good
изживейте този ден пълноценно, той е Вашият!
 give_rose
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #169 -: юни 20, 2008, 16:36:52 »

Рали, невероятни са снимките!!! И вие също - супер исмихнати и лъчезарни! smile Цял живот да сте така!!!
Много прекрасни сватби тази събота и неделя на Мимето и Катето! Всичко да е по мед и масло и да разказвате после.
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 20, 2008, 21:55:36 »

Ехо,
Минавам само за минутка Wink
Рали, снимките са много хубавии..
утре е сватбата..не мога да повярвам.., после сме за една седмица в Гърция и чак след това ще мога да разказвам..Вече много се вълнувам и нямам търпение, но сега лягам да събера сили за големия ден!
Целувки на всички!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 23, 2008, 07:37:20 »

айде Мимче и  Кате - добре дошли при бракуваните smile  yahoo Bravo
МНОГО МНОГО да се обичате и да се разбирате - мисля че това е най-важното!!!
 give_rose give_rose
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #172 -: юни 25, 2008, 14:45:25 »

ехоо, омъжените девойки как сте? smile
исках да ви питам сменихте ли си фамилията и как сте с ваденето на нови документи?
това се оказа, че ми е голям кошмар  beating Лесно си смених личната карта и паспорта, ама се оказа, че то са 1000 неща - сега шофьорската книжка трябва да сменям, за което трябва и медицинско да си вадя, нищо, че я сменям само защото сменям фамилията. Освен това понеже имам кола трябва талона да сменям, а в КАТ София са такива огромни опашки и сега с това коремче хич не ми се виси сумати време... Всъщност не знам какво ще стане, ако не ги сменя...или пък има ли някакъ срок изобщо...
Във банките, където имаш сметки също трябва да се отчетеш, при лекарите също, на работа също, абе сигурно има още хиляда места, а които и не подозирам. Не знам дали трябва на апартамента на нотариалния акт да се сменя...
Абе ако предполагах каква сложнотия ще е, сигурно хич нямаше да си сменя фамилията...
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 25, 2008, 14:54:57 »

Ами така си е ... вместо да става автоматично навсякъде както би трябвало да е в една нормална държава, нищо подобно  NO

Аз си смених фамилията, защото ми харесва новата  yahoo но ако не беше хубава хич нямаше да я взема!!!  tease
Има срок за шофьорската книжка май месец след като са ти издали личната карта, даже като ти дават картата те карат да се подпишеш, че си информирана. После глобички ...
Играчка е, но няма как, все някога минава. В банките само заявяваш и ти сменят фамилията, при личния лекар също, в НОИ автоматично се сменя, но пак трябва да предупредиш на работа. И такааааааа!
Честита нова фамилия все пак!  good Аз бързо свикнах с моята.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 25, 2008, 15:08:46 »

Биби, миличка така е! и аз осъзнах преди 3 дни какъв кошмар е и просто искам да се одера жива! sad
да, в КАТ София е непоносимо, трябва да си взема отпуска да ида! ама доколкото знам сестрата на Влади от 3г. личната й карта е сменена и паспорта също, ама шоф. кн. не е и скоро тя е звъняла да пита - казали че няма проблем, само полицаи да не й правели проблем.. - ама тя казва че не, така че глоба няма ако това те тревожи, поне на нея това са й казали.
аз пък още не си казвам новата, всички ми казват по фамилия тука на работата и незнам как ще ги накарм д ами викат по новата, за това и все още се представям със старата, като си сменя личната карта тогава.
за банка - така е, автоматично е, все пак и аз в кредитна институция работя smilesmilesmile
нотариалния акт - незнам..., като разбереш ми кажи, защото и моя е със старата ми фамилия.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 25, 2008, 15:09:36 »

а, мен пък старата ми фамилия по ми харесваше, ама не искам с децата ми да сме с различни имена, все е дно не съм им майка, аз съм си старомодно мислеща явно...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #176 -: юни 25, 2008, 16:26:37 »

На мен ми харесва и фамилията, а и както казваш Рали, искам цялото семейство да сме с еднаква фамилия, та затова и не се бях чудила много, ама сега ми иде да застрелям някой в тъпата ни държава с всички тези бюрократични глупости...
На мен като ми дадоха личната карта нищо за книжка не ми казаха, ако има глоби откъде да разбера...
а дипломи разни си остават със старото име, нали?
има и някаква бланка за Идентичност на имена, която от общината издават, но тя била за определен документ, че новото ти име и името на еди кой документ са на едно и също лице. Може би за нотариалния акт и акта за раждане ще си издам такова нещо, и се чудя за дипломите, а другите явно ще се вадят... Тя книжката ми така и така изтича 2010г, дали сега или догодина ще я вадя все тая, но наистина отпуск трябва да се взима за да се виси в КАТ...
А за нотаиалния акт не знам, щотото той все пак е документ кога и какъв имот е придобит, като съм го придобивала съм била със старата фамилия, несемейна все още, това има значение. Ама пък на новото име няма да се води, че имам апартамент...офффф, не знам, трябва да се пита, ама не знам в коя институция... ако разбера нещо ще казвам...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 26, 2008, 07:32:20 »

аз днес ще ходя до юристите долу, така че ще питам специално за нотариалния акт за жилище.
Моето е с ипотека, така че те непременно ще знаят и ще имат интерес да разберат и новото ми име и всичко, за кредитните карти е същото.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #178 -: юни 26, 2008, 08:46:27 »

добро утро, Рошко,
всъщност и моето е с ипотека, така че ми напомняш, че и в банката трябва да се отчета, бях забравила...
кажи ако разбереш нещо за нотариалния акт...
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 26, 2008, 08:57:01 »

Оффф, това със смяната на имената е ужасна работа. Аз изпуснах срока за смяната на личната карта и ме глобиха  angry Шофьорската книжка не съм я сменяла, но ако има глоба вкъщи ще ме побъркат  tease Чак ме е страх да питам nea Сега ми напомняте, че трябва в банките да се отчитам и при личния лекар.
Биби, ако разбереш нещо повече за тази бланка за идентичност на имената или ако си извадиш , пиши да кажеш как става и какви са условията  good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines