Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:20:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 140840 пъти)
 
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 24, 2008, 08:09:07 »

Съгласна, има ли още желаещи?  yahoo
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 24, 2008, 09:00:15 »

Оки, в 17ч. на Часовника с албумите?

Другите май не са се събудили още ...  girl_impossible
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 24, 2008, 10:18:57 »

Съгласна- 17ч на часовника!
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 25, 2008, 09:01:30 »

мацкииииииииииииииииииииии
привет от невероятно слъчева Турция smile
имам качени снимки в албума ми - разгледайте ако искате smile
целувки
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 25, 2008, 09:06:26 »

Roshko стахотна си,толкова  лъчезарна и усмихната smile
приятна изкарване в Турция и искаме още снимки  smile
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 25, 2008, 09:37:29 »

Рошко, наистина си най-усмихнатата булка, даже на "сериозните снимки"   Bravo Браво и честито! Ще разказваш!!!
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 26, 2008, 07:56:17 »

Roshko, снимките са страхотни, браво  Bravo! Ще чакаме и разказчето, като се върнеш Wink
Мацки, ние бяхме до стз в събота, но изобщооо нямах и минутка свободна..срещнахме се с диджея, който на пръв поглед ми хареса, после се мотах с роклята..поръчахме тортата..пък и бурята ни изненада  pardon Като цяло съм толкова изтощена. Ядосахме се с ресторанта, абеее с две думи тотално изперкахме. Добре, че вече съм на работа да си почина  Girl_hide
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #97 -: май 26, 2008, 08:40:16 »

Мерси за хубавите думи и пожелания от всички!!!
Рошко, страхотна булка си!!! Много ми харесва всичко-и прическата и роклята и букета и най-вече слънчевата усмивка! Дано през целия ви съвместен живот има такава усмивка на лицето ти!
Успяхте ли срещичка да си направите? Ние не си бяхме в СЗ уикенда, имахме малко нужда от почивка и просто се размазахме вкъщи...
ДВД-то майкини довечера ще ми го донесат,ама снимките още не са готови, и вашите ли ги бавиха толкова, но явно Светлето покрай баловете е доста заета. Като станат професионалните снимки и от тях ще кача, че те ще са много по-хубави сигурно.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 27, 2008, 11:10:46 »

Рошко и Биби, Честито бракуване  Bravo Пожелавам ви цял живот да ви съпътства  магията на сватбения ви ден!!! И дветет сте прекрасни, а Рошко направо цъфти  yahoo

Ееее, ама имаше ли срещичка? Май я изтървах...

Слънчо горе главата, тепърва хубавите неща те очакват!Какво да правиш- живот...
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 28, 2008, 10:31:31 »

Момичета помагайте!!!

Моята сватба няма да е в най-прекрасния град в България (за мое съжаление)
Сега съм в града и ми се иска  да ми предложите някое козметично студио с прилични цени разбира се!!!

Благодаря ви предварително Sunshine
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 29, 2008, 17:43:19 »

Здравейте, искам да ви попитам в Стара Загора друг салон освен Галина има ли? че избирането на рокля се оказа...голям проблем smile
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #101 -: май 30, 2008, 08:10:27 »

Аз знам още 2 салона - "Маги" и "Стелина", всичките са близо един до друг, но изборът в Галина е най-голям, освен това може да си избереш модела - примерно част от една рокля, част от друга и т.н. Моята е от Галина.
А относно козметично студио, майка ми ме заведе в едно, много съм доволна,но не си спомням името, а се намираше някъде около Родилния дом.
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 02, 2008, 13:03:04 »

лелееееееее
бях написала толкова много и уж го публикувах, а сега виждам че го няма, ще умра sad
не стига че нямам и 1 минута време, ами и изгубих 30 реда писано! ужас!
както и да е де, та, завърнах се, ама е лудница тука, чака ме работа за целия китайски народ smile
та, за сватбата - беше просто приказно за мен, всичко така както аз го исках, благодарна съм изключително за което на много хора, начело искам да спомена Лети - просто СТРАХОТНА! такъв човек невероятен рядко се среща, тези които я познават ме разбират чудесно, а на другите мога само да препоръчам горещо да се запознаят!!!
всичко беше на ниво и както го исках - ресторанта, танцьорите, организацията, украсата... абе всичко с една дума. Мисля че хората също останаха доволни, поне по реакциите им smile
след това заминахме на море в БГ  за 4 дни - милото ме изненада с разходка с яхта smile - имаме един приятел и ни повозиха за час и половина, много готино, просто страхотно е:)
и от морето направо за Турция - и там беше супер, хотела, условията, хапване, пийване адски добра почивка чудесно време smile запознахме се с много готини хора там българи и заедно бяхме на почивката общо взето през цялото време, хем си бяхме сами, хем не беше скучно.
 Bravo
така де, хайде това за сега, ако някой има нужда от нещо - на линия съм!!!!
целувки за сега, ще опитам максимално скоро да кача снимките на сайта ни за д аможе да ги видите. и от фотото имаме вече smile - страхотни са!!!!!!!!!! и тук и Светлана да похваля smilesmilesmile give_rose
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #103 -: юни 03, 2008, 13:28:13 »

Рошко, честито! Всичко звучи страхотно - и сватбата и пътуването и въобще все с такива прекрасни моменти да ви е пълен живота!
Абе бъдещите булки нещо не са много активни... какво става с вас, момичета, напредвате ли с подготовката? Имате ли нужда от помощ, от съвети? На кой беше следващата сватба?
Другите омъжени момичета какво правят?
аз вече взех да влизам, в час, след като 2 седмици след като се върнах на работа не знаех къде се намирам от толкова емоции и впечатления, ама вече влизам в ритъм и ремонти мислим да почваме скоро, ама да видим...
Айде целувки на всички и слънчев ден от мен!!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 03, 2008, 15:16:20 »

Ехоо, и аз съм тук и след много кратко време мисля и аз да дойда на срещичка  blum blum girl_wink Yes Yes
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines