Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:29:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Wienerin - 05.05.2008  (Прочетена 46493 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: май 08, 2008, 10:23:32 »

Аууууу Wienerin всичко е прекрасно !! Мммм колко е хубаво !! Мен пък тортата много ми хареса и даже щях да те питам откъде е. А украсата на ресторанта е един път  good
Чак ти завиждам..  blush
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 08, 2008, 10:33:49 »

Честито, мила госпожо! girl_wink
Страхотни сте наистина и всичко е така хубаво комбинирано  Bravo give_rose
Да сте все така щастливи и влюбени!!!  twohearts
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 08, 2008, 10:38:41 »

Wienerin всичко е прекрасно !!!
била си страхотна булка give_rose give_rose give_rose
Желая ти много лубов и семейно щастие twohearts twohearts twohearts twohearts
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 08, 2008, 11:36:53 »

Честита сватба!  give_rose
Много е хубаво всичко, а вие сте прекрасни, греете от щастие! Бъдете винаги така щастливи и влюбени!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 08, 2008, 12:14:12 »

Wienerin страхотно си описала вашия сватбен ден! Радвам се, че всичко е минало добре! Ти самата сияеш, което е показателно за страхотните емоции! Пожелавам Ви все така да се чувствате и занапред! heart heart heart
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 08, 2008, 16:41:47 »

Снимките са чудесни Bravo
А тортата не знам каква е трябвало да бъде, но когато я видях си казах, че ще ти пиша да те питам от къде е и други подробности. На мен много ми хареса Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 08, 2008, 16:56:45 »

 blush blush blush момичета, благодаря ви за милите думи, разчувствах се така все едно бях пак на сватбения си ден  give_rose

за тортата да поразкажа малко, поръчахме я в сладкарница Тея или Теа ще ви излъжа, намира се срещу сградата на Интерпред на ул. Жолио Кюри (кв. Изток). Аз исках лента да опасва всеки един етаж и да завършва с панделка, а те бяха сложили този кант от точици и панделката седеше малко неестествено за мен поне и другото, което ме изуми беше че на втория етаж панделката беше цъфнала отгоре  crazy а не като на първия етаж отстрани  crazy Oh my .... Беше безумно вкусна наистина с пълнеж от баварски крем и ягоди и всички гости много я харесаха, но не беше това което поръчахме. Съжалявам да го кажа, но не спазиха уговорката ни  nea Парчето струваше 4,50 лв., пари за стойката не са ни искали, защото те по принцип работят с ресторанта където бяхме ние и си имат взаимно доверие.

Аз забравих да добавя в разказа ми за сватбата, че единия от гостите намери в градината на Семинарията четирилистна детелина и ми я подари  Bravo Bravo Bravo и сега тя е един от най-скъпите ми подаръци и спомени! Другото, което се получи спонтанно и много ми хареса, беше че жената на първия братовчед на мъжа ми пя народни песни в акомпанимент на пианото, което беше в ресторанта и направо ни разплака  blush много красиво се получи  Bravo
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #97 -: май 08, 2008, 17:46:58 »

Wienerin, мислех да не се натрапвам, но снимките и нещата, които разказваш ме развълнуваха толкова, че реших да се включа и да ти кажа че сватбата ви е истинско вдъхновение за все още нерешилите се на тази крачка, а за сватбените ветерани-повод за хубави спомени. Желая ви вълнуващ и щастлив живот заедно, много късмет и прекрасни дечица.  butterfly


* tsvetno.jpg (33.5 KB, 500x375 - видяно 239 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 08, 2008, 18:46:00 »

благодаря ти tsvetiiva  give_rose за мен е удоволствие да споделям този толкова красив ден  heart
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #99 -: май 08, 2008, 21:04:31 »

Ееей, толкова хубаво ми стана, изчетох всичко на един дъх, а снимките са прекрасни и само допълват останалото! Bravo МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #100 -: май 08, 2008, 22:36:03 »

С малко закъснение-Wienerin,Честито!Пожелавам ви  да се подкрепяте в трудните моменти,да се наслаждавате пълноценно на хубавите, заедно да си набелязвате цели,към които да се стремите, и успешно да реализирате общите си мечти! бъдете много щастливи!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 09, 2008, 00:37:33 »

fidelia и divna, благодаря ви момичета !  give_rose

аз постепенно допълвам разказа за сватбения ден, защото за половината неща се сещам едва сега  blush
бяхме наели пианистка и като влизахме в ресторанта тя изсвири менделсон на пианото и беше божествено  girl_in_love и другото, което се сетих е да ви кажа коя ни беше песента за първи танц
Unforgettable Nat King Cole и дъщеря му и това е текста, простичък, но много смислен  give_rose

Unforgettable, thats what you are
Unforgettable though near or far
Like a song of love that clings to me
How the thought of you does things to me
Never before has someone been more

Unforgettable in every way
And forever more, thats how youll stay
Thats why, darling, its incredible
That someone so unforgettable
Thinks that I am unforgettable too


Unforgettable in every way
And forever more, thats how youll stay
Thats why, darling, its incredible
That someone so unforgettable
Thinks that I am unforgettable too
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 09, 2008, 02:11:26 »

Wienerin, на мен нещо ми се върти в главата, че Любенов ви е фотограф... Кога ще са ви готови снимките? Много ми е любопитно да ги видя, защото и на нашата сватба ще снима той.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 09, 2008, 09:29:59 »

ellie_bellie той беше фотографа ни, да  Bravo следващата седмица ще са готови снимките, защото той ги обработва и чак тогава ги показва и сигурно отнема доста време обработката на 500-600 снимки  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: май 09, 2008, 11:32:48 »

Тая песен е страхотна !! Направо... сега ми остана в главата и само си я пея и танцувам вкъщи. Въобще не се бях сетила за нея... Wienerin ще ни я дадеш ли и на нас ? blush 
А колко е хубаво и романтично, че сте имали пиано... Ти ме потопи в емоции...
Нашата сватба е в Благоевград и освен някоя чалга да ни метнат друго не знам. Къде ти там пиано и чудеса.. А би било страхотно... Ееех, мечти. Разчувствах се  Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines