Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:36:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 84990 пъти)
 
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 25, 2007, 14:49:15 »

kami , мила, не се притеснявай - стискам палци да нямате никакви проблеми!
Много ме е яд, че подготовката за един такъв специален ден, се превръща в един момент в малък ад  hysteric Но с каквото мога - ще помагам  good
Ние с майчето се шегуваме,че трябва да се преквалифицираме на сватбени организатори  laugh Милото е много далеч, но и неговата помощ не е за пренебрегване  Girl_sing 
А за ВИП апартамента -  Bravo good  danceg Поне на вас да си изпълнят обещанието!
Чакам новини по развитието на нещата  good
А кога е вашата дата?Май забравих да те попитам  blush
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 26, 2007, 10:02:41 »

foxy_ladykristi благодаря ти, и аз се надявам да мине всичко ок и без повече проблеми, за целта пак се прибирам другата седмица да дооточним всичко...надявам се за последно с управителката в ресторанта, да си търся и евентуално да си купя рокля... Good luck и още много нещица ...
ние сме на 19.08.07....искахме на 18.08......тогава имам рожден ден, но ресторанта беше зает
вие кога сте, и в кой ресторант ще бъдете?   
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 26, 2007, 20:34:28 »

kami ,значи имате достатъчно време да се организирате - роклята решила ли си от къде ще е?Само внимавай - ако я шиеш по снимка - пробвай подобни модели,за да няма изненади  Good luck
А иначе, аз май вече казах по-напред в постовете - нашата е на 3 юни, във винарната Галчев (Вароша), даже днес бяхме там, да подредим масите, за да добия престава точно как ще е... И съм много щастлива (и нетърпелива  Dance)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 26, 2007, 21:10:14 »

Bravo браво много се радвам че си доволна и всичко върви добре, а то почти не е останало време, има само седмица  DANCE пожелавам ти от все сърце весел и незабравим сватбен ден, чакаме снимки
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 26, 2007, 22:00:42 »

Благодаря миличка! DANCE good Скоро, скоро....  girl_wink
Ако с нещо мога да помогна - винаги и с удоволствие  good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2007, 14:45:05 »



 lolita вие в ресторант  Езерец ли ще бъдете ?
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 31, 2007, 14:49:11 »

Да последно се закотвих на Езереец,колкото и да си мислех , че условията съм и лоши се сблъсках с по-лоши и се надявам да няма проблеми в последствие ....За съжалине исках да е отвън на басейна,но за по сигорно ще се мушна в долната зала, за да не го мисля пък и времето...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 31, 2007, 14:58:16 »

и нашата е там,
да се надявамe да мине всичко ок и без проблеми
 Good luck  и на вас

Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2007, 15:03:50 »

Дай Боже...ИСкренно се надявам всичко да е наред
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 10, 2007, 01:09:01 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142021
Момичета, това са снимките,ако се интересувате.Паролата е 1234
Най-вълшебният и вълнуващ ден!  twohearts goody Party time
Всички се справиха перфектно със задълженията си, с леки забележки към хората,които ни правиха тортата и човекът с гълъбите,който не се появи  crazy Blush Обаче много важно, аз дори бях забравила за тях  laugh
И за ДЖ-ят мога да кажа само суперлативи!
Успех на вас,  Good luck Дано  Никой и нищо не развали вашата приказка на сватбеният ви ден! Сигурна съм, че ще е точно така както сте искали и планирали и виждали в мечтите си  give_rose
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 11, 2007, 13:44:53 »

 CHEERS ЧЕСТИТООООООООООО
Желая ви безкрайно семейно щастие. Обичайте се силно и всеотдайноСкъпа интересно, че сме от един град, а не познавам никой от гостите, включително и вас младоженците. Да те попитам тортата къде си прави и дали е същатата като на снимката в галерията ?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 11, 2007, 16:01:38 »

Благодаря!   Love girl
Ами повечето от гостите са от Благоевград,както и аз....Е, не е късно  да се запознаем  danceg
Тортата е същата като от галерията, да ,но не се получи така,както исках и ми беше обещано...Въпреки,че пак беше много красива,но нещо не го бяха доизмислили,защото тя леко се наклони, може би от тежестта или...незнам,не трябваше да е сиропирана по принцип, а те я бяха направили сиропирана... Иначе я правиха SweetSilvia, цеха им е на плажа,над Джамията, но няма да ги препоръчам, а и цените им са супер високи - аз и за това се подлъгах - по презумция,че поддържат високи цени мислех,че и качеството ще е на високо ниво...  pardon
Вие решили ли сте къде ще я поръчвате вашата?
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 12, 2007, 10:30:33 »

Ееее надявам се случката с тортатат да не ти е развалила настроението. Аз мислех нашата торта да я поръчаме в Йоанна / цеха в Грамада/. Данно да се справят.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 12, 2007, 16:10:08 »

Честно - докривя ми, но ми мина точно за 5 мин.  girl_wink Мисля,че мамето поръча оттам тортата за кумовете - нямам никакви забележки, хората се справиха повече от перфекто (ако става въпрос за същите де  good), а тортата беше многоооо вкусна - сега малко даже съжалявам,че точно тези хора не ангажирахме,но какво пък  Girl_sing
Кой ще ти прави косата и грима?
Активен
MeryAn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #44 -: юни 20, 2007, 00:02:10 »

Здравейте
аз също съм бъдеща булка от Благоевград
Реших да се включа и аз в диалога ви като се надявам да бъда полезна с каквото мога както и да получа съвети от вас smile Направи ми впечатление че се коментира темата за ресторант Езерец - и аз имам един такъв въпрос към вас - има ли въобще някой доволен от обслужването там и от отношението им и ако не е този ресторант в Благоевград сещате ли се за друг който може да събере в уютна обстановка около 100 човека на сватба
Ще чакам с нетърпение ценните ви съвети smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines