Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:26:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192489 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 29, 2008, 09:57:51 »

snezhito, в Сватбения център излезе 2.50 на чаша. Май няма значение от знаците, защото на ритуалните ни пишеше името на другия и датата, а на тази за църквата бяха гравирани и двете имена и датата и тарифата беше еднаква. Не знам обаче дали има значение това, че купихме чашите от там.  pardon
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 29, 2008, 12:04:40 »

snezhito, в Сватбения център излезе 2.50 на чаша. Май няма значение от знаците, защото на ритуалните ни пишеше името на другия и датата, а на тази за църквата бяха гравирани и двете имена и датата и тарифата беше еднаква. Не знам обаче дали има значение това, че купихме чашите от там.  pardon

А хубаво ли са гравирани? Обадих се и ми казаха - 3 лева на чаша. Ами къде са 3, къде са 30! Тази жена в малкия ЦУМ нещо се е забравила.
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 30, 2008, 08:08:34 »

snezhito взели сте си като нашите чаши (само за шампанското, ние няма да имаме църква). Най-красивите, които съм виждала! Поздравления! Как мислите да ги украсявате? На мен ми се струва, че всяко нещо в повече, освен една панделка да ги свързва, само ще ги натовари допълнително.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 30, 2008, 08:10:12 »

ами момичета не мога да харесам чаши, не вярвах че това ще ме затрудни, ако има някой от Пловдив, да знае  магазини за чаши да предлага, че... не харесвам тези брокатените, искам нещо по стилно, но не и прекалено обикновенно, абе... като го видя да ми хареса това е.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 30, 2008, 16:02:42 »

snezhito, влез в галерията ми и там има снимки на гравираното...Вижда се доста ясно и прецени дали ти харесва. Разликата в цените наистина е фрапираща  Oh my ...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 30, 2008, 20:02:56 »

ами добре е написано,

дени,

само че не гравират ли някъде не с бяло, а все едно е издълбано,

не знам дали се изразих добре

може пък да щракна пример на това, което ми се иска да се направи
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 30, 2008, 20:40:37 »

а чаши с морска тематика да сте виждали ? blush
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 30, 2008, 21:41:50 »

Аз със риск да се повторя, ама в случай че не си ми получила e-maila, ето няколко предложения от мен.







Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 30, 2008, 21:48:18 »

Аз имам въпрос за чашите и украсеното шампанско: те само за гражданския ритуал ли ви трябват? Т.е., естествено и в ресторанта си пиете от чашите, но аз няма да имам граждански ритуал и се чудя дали ще ми е нужно украсено шампанско. А чашите, като се пием само в ресторанта от тях, просто няма смисъл да са вързани и украсени, нали? Или пък е хубаво да са, примерно за захранването?  blush
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 30, 2008, 21:52:30 »

ellie-bellie ако няма да сключвате граждански брак, то тогава не са ви нужни нито украсено шампанско, нито чаши  good в ресторанта вие си взимате Наздраве не само помежду си, но и с кумовете. При нас чашите бяха от ресторанта, келнера ги изнесе на една табличка и после не си спомням какво стана с тях  pardon
мисля си, че ако ще ти липсва това за чашите, може да купиш 4ри еднакви, да ги гравираш по някакъв начин - примерно вашите и на кумовете инициали или някаква фраза като на всяка чаша има дума  blush и след това да си ги запазиш за Наздравиците, които ще вдигате с кумовете за раждането на децата ви и на годишнините ви  pardon сори, ако бях оф топик
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 30, 2008, 21:57:28 »

Момичета това с чашите ми се вижда абсурдно-ужасно грозни са и са по 40-50 лева, а и шампанското,което струва 3 лева, го продават за 30, просто ми е струва напълно безсмислено, плюс че до ега не съм видяла ичаши,които да ми харесват, всичко е много кичозно, после едва ли бих пила в такива чаши.
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 30, 2008, 22:05:45 »

До колото знам аз, чашите в ресторанта ги дават от там и след наздравицата се чупят - поверието е, че на колкото парчета се строшат, толкова деца ще имате (не ми се мисли ако станат на сол  shok)
roumyana
, и аз съм на това мнение за комплекта чаши + шампанско, които продават във всички сватбени магазини. И остави парите на страна, ама тия рисунки по тях....
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 01, 2008, 05:59:51 »

комплектите от шампанско и чаши - има някои, които са толкова кичозни но иначе цена 60 лв!затова сама ще си ги правя във всички случаи ще изглеждат по добре!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 01, 2008, 08:18:47 »

Аз мисля, че чашите се използват само за ритуала, а после в ресторанта се пие от други или бъркам?

roumyana, аз имах същия проблем с чашите. Тези, които си купих не са български и се оказа, че ги пускат за продажба за св. Валентин. Нямат рисунки, а едни сръца на столчетата и много ми харесаха. А гадно шампанско от 3 лв. аз на сватбата си няма да пия - ще си купя хубаво и ще го украся сама.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 01, 2008, 09:30:38 »

roumyana,

аз също искам изчистени чаши и съм решила да си купим комплект от 4 или 6 чаши за шампанско, от тях 2 ще гравираме за сватбата;

на много места продават украса за чаши и шампанско и са подвижни, можеш да ги свалиш от чашите после много лесно и също толкова лесно да ги сложиш сама;

освен това хубав комплект кристални чаши струва към 40 лв., даже и по-малко, но все пак говорим за мин. 4 бр. чаши, изчистени и стилни;

Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines