Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:30:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228649 пъти)
 
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #390 -: юли 22, 2008, 17:10:00 »

Здравейте момичета! Днес ходих да разгледам поканите и направо съм  бясна:! Има много готини покани, но за надписване с мой текст ми казаха цена от 4 лв. на покана! Моля ви помогнете ми за нещо по нормално - къде във Варна могат да ми напечата текста на по ниска цена! Иначе на 30 ми пристига роклята за проба и до 2 седмици вече ще имам рокля yahoo Хайде милички чакам вашата помощ huhhuh.gif




Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 23, 2008, 09:15:07 »

Mavish, ако можеш напечатай си ги сама.На мен също ми отказаха с мой текст и аз си ги печатах сама.
Ако ли не пробвай в Офис 1 питай там дали могат и какви са цените, или в разни копирни центрове.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 23, 2008, 09:24:26 »

mavish нямаш ли някой приятел който да ти помогне? Аз ги дадох на приятелка и така, избрах си шрифта и    занесох хартията. Станаха много добре. Даже на кумовете ми ги прави приятелката.
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 28, 2008, 07:42:45 »

Може сама да си изработиш поканите тогава и те съветвам да го направиш.Така ще са уникални и много различни.Аз направих точно така и съм много щастлива от този факт. Има много хубава хартия и стават разкошни. Моят текст беше доста голям и не можах да събера текста си на обикновените покани които има по сватбените магазини.Реших сама да си ги изработя.Отиваш в рекламна агенция и си избираш хартията.Моята е подобна на перлата, но металик бяло злато ако не се лъжа май беше.Избираш си и шрифта и мотивите.Текста си подготвяш и ти остава само печата. Даже ако решиш може да не плащаш и за рязане, може сама да го направиш.
ето това са моите покани
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 29, 2008, 17:00:23 »

А по принцип ако искаш да ти ги нарежат към кой се обръщаш?
Пак към рекламната агенция ли?
А печатането ти ли си го прави?
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 30, 2008, 09:59:40 »

рязането беше ефтино и по добре те дати го направят.печата е от агенцията и ще ти кажа защо - не се размазва става много дълготрен и качествено нанесен. Защото ако хартията ти е гравирана, т.е. има орнаменти по нея ще се запълнят само дупките по листа от мастилото и няма да се получи.Моите покани излезнаха до 1.50 мисля заедно с плика и панделката,не съм смятала точно.А имах и листче с името което беше прикрепено към плика.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 30, 2008, 19:37:03 »

и ние нашите си ги печатахме сами на домашния принтер,станаха много добри,можеш да ги видиш в галерията ми(бяла е).
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: август 03, 2008, 09:39:29 »

здравейте момичета!

всички текстове и покани, които сте пуснали са страхотни good good Bravo! Имам нужда от малко помощ give_rose, защото тотално зациклих........ Не мога да измисля текст свързан с темата на сватбата! Темата е "Под червения чадър" rains (на аватара можете да видите за какво става въпрос)....... Трябват ми само три-четири реда въведение към стандартен текст а не се получава cray.....

Ще съм много благодарна на всеки, който може да помогне по някакъв начин! Дори и само да побутне въображението ми kiss2 kiss2!!!

« Последна редакция: август 03, 2008, 09:45:08 от kiki » Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #398 -: август 03, 2008, 17:37:12 »

Здравей  kiki,
Тази тема от някъде ми е позната Wink
Дано това ти е достатъчно "Дори и само да побутне въображението ми"
http://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=89913
Ако не е достатъчно за " въображението" имаме още идеи,но мисля ,че знаеш какво да направиш  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #399 -: август 04, 2008, 07:57:31 »

mavish Тази цена направо ме уби!  shock 4 лева за надписване!!!!!  Направо е страшно необоснована! Не знам как стоят нещата във Варна, но където и да е, не мога да си обясня да е толкова скъпо. Както и другите са предложили, намери копирен център, в който да си разбират от работата и дори там ще ти ги направят. Или пък приятел с хубав принтер. Също можеш да обиколиш из рекламните агенции...все има някоя с по - нормални цени. Цените, освен от желанието за печалба зависят и от печатницата, с която работи агенцията. Не е възможно във Варна да има само една печатница, така че се поразтърси. Освен това има и професионални принтери, които са малко по - специализирани, на тях се печатат визитки, етикети и други такива и на много места работят и с тях. Варианти за по - евтино много. За местонахождението на агенциите вече могат да помогнат хора от Варна. Можеш и да отидеш направо в някоя печатница.

Но, в 90% от случаите хубав принтер върши работа.  Wink

tsvetenden Какво хубаво стихотворение!!! Спомних си как се изпращахме с магаренцето ми на първата среща в един дъжд и ми стана толкова мило!  heart

kiki Чудесна тема за сватбата си имаш! Много вдъхновяваща!  good  Bravo
« Последна редакция: август 04, 2008, 09:35:11 от Su_to » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #400 -: август 04, 2008, 09:21:08 »

Здравейте момичета! Днес ходих да разгледам поканите и направо съм  бясна:! Има много готини покани, но за надписване с мой текст ми казаха цена от 4 лв. на покана! Моля ви помогнете ми за нещо по нормално - къде във Варна могат да ми напечата текста на по ниска цена! Иначе на 30 ми пристига роклята за проба и до 2 седмици вече ще имам рокля yahoo Хайде милички чакам вашата помощ huhhuh.gif



Мила чак сега видях за поканите ти може да е късно да ти кажа  рекламно студио SA  взема от 0,30 до 0,50 ст на покана ако не е късно ми пиши и на лични ще ти дам кординати
 


Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 04, 2008, 09:51:36 »

Кики, Save the Date картичките ти са феноменални! За пореден път се убеждавам, че тук ако се съберат няколко от момичета, ще сложат в джоба си всички сватбени агенции.

Браво!
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: август 04, 2008, 10:01:15 »

Здравей  kiki,
Тази тема от някъде ми е позната Wink


хихи! позна! Girl_hide стихотворението е невероятно! ще използвам няколко реда от него...

Кики, Save the Date картичките ти са феноменални! За пореден път се убеждавам, че тук ако се съберат няколко от момичета, ще сложат в джоба си всички сватбени агенции.

Браво!


мерси! много ми беше трудно да ги измисля! повече от две седмици ги "проектирах", но резултата е невероятен!
сега започвам да работя върху поканите!



извинявам се за  Offtopic на модераторите blush blush blush!



Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 04, 2008, 13:16:59 »

Момичета горе-долу колко струва преблизително печатането на поканите ?
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 04, 2008, 13:31:32 »

 Аз моите ги поръчах в салон Лита в София. 45 стотинки на покана взимат за печатане, но текста си го даваш ти и не ти таксуват допълнително ако е различен от стандартните. Цвят и шрифт на текста също си избираш ти.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines