Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 14:22:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 226099 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #315 -: октомври 04, 2007, 10:15:50 »

Kleo  миличка нямаш ли някоя позната която се справя добре с гримирането?....или се пробвай самичка...а за трайна козметика аз съм човека laugh...моя макар и непрофесионален грим остана непокътнат до края на вечерта въпреки че не успях никъде да намеря по магазините тази прословута запечатка за грим и един вид придава един професионализъм на гримьорите pardon
Активен
Lolla_M
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #316 -: октомври 04, 2007, 10:20:31 »

според мен Сватбата е изключително важен момент за всяка жена и си заслужава да отделим малко повече парички, за да изглеждаме добре в сватбения албум, който си остава спомен за цял живот:)А с това могат да ни помогнат професионалните гримьори:) Аз съм ходила да ме гримират Джулия, Кирил Чалъков и наистина тези хора са способни да ти прикрият дефекти като по-голям нос и т.н. даже с професионален грим ми се е случвало да не ме познаят, което е много забавно:)тъй че според мен най-добре е да се доверим на специалистите:)
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #317 -: октомври 04, 2007, 10:31:20 »

Lolla_M първо добре дошла във форума give_rose...аз уважавам твоето мнение /то си и така де/...искам само да кажа че ако гледаме финансовата страна....това че аз не бях на професионален гримьор ми струваше доооооста повече от към средства...просто всичко е въпрос на доверие pardon...много често се случва да си наистина до толкова професионално гримиран че както каза ти да не те познаят /но аз го казвам в лошия смисъл/..и в никакъв случай не искам да те засегна с мнението си....просто не винаги професионалния гримьор е решение...както се оказва Клео не може да разчита в случая на човека на когото има доверие
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 04, 2007, 15:11:36 »

Маиченце, много хубаво си се справила Bravo
и аз смятам че това е основното на един професионалист, трайността на грима (особено ако свикнал да се гримираш)
Кажи моля те как се справи с трайността? Аз съм си взела разни бази...а една гримьорка ми каза че "запечатката" е след като приключиш да напръскаш от 30см с вода от флакон (нали се сещате като дезодорант), но съвсем лекичко и от далече и да оставите да изсъхне. Това фиксирало грима...
Но кажи ти?

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 15:14:35 от maria_lakova » Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #319 -: октомври 04, 2007, 15:26:40 »

Милички благодаря ви give_rose blush..
Valentinka ами аз какво направих: първо си сложих нещо като основа /на гарниер в зелена опаковка..то си е направо като крем но в по-рядък вариант/, след това използвах фон дьо тен на ревлон /стик, а не кремообразен/. Сенки на боржуа от тройката палирти /бяха ми необходими няколко за да съчетая цветовете/, както и една палитра на манхатън. Спиралата беше максфактор /но ти препоръчвам на лореал на обем - щокинг/. Руж отново на боржуа /с перлен отенък е и седи много нежно на лицето/. Пудра на севънтийн..Молива за устни на ревлон отново...а червилото го показах няколко поста  по-нагоре.
За червилото специално никой няма да съжалява...Единственото нещо което може да се каже че коригирах през целия ден е че още вендъж  си сложих от безцветния гланц /от толкова много целувки pardon нямаше как / за блясък.
Всички тези неща ги има в повечето козметични магазинчета..И наистина грима си стана траен. А тази запечатка наистина не можах да я отркия никъде...но се използва точно както са ти обяснили...Но се справих и без нея pardon

п.с Съжалявам че писах имената на марките на кирилица , но нали си е изискване pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 04, 2007, 15:37:51 »

Аз ползвам козметика на Бенефит (основа, пудра, фон дио тен и коректор) и сум много дожолна. Колебая се за цвета на сенките...руж на буржоа, спирала буржоа volume clubing (http://www.bourjois.fr/yeux/mascaras)
Наистина се колебая за о4ите (синио-зелени)...  Cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 04, 2007, 17:04:58 »

Малеее,момичета вие сте станали истински професионалисти!Valentinka мисля,че в такъв случай зелени биха ти стояли перфектно!То на бялата рокля всичко отива!
И аз да ви кажа,ако не знаех за моята гримъорка и колко е добра 100% щях сама да се гримирам,още повече,че това ми е страст!гримирали са ме разни прехвалени уж професионалисти,ама после се налагаше да се дооправям, докато веднъж не попаднах на Маруся и не се убедих колко е добра!Слава богу,че беше свободна и ме направи!сега когато гледам снимките и диска за пореден път се убеждавам,че е перфектна!Много съм й благодарна!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #322 -: октомври 05, 2007, 08:47:16 »

Valentinka, ами дай една снимка да те видим бе, слънце  air_kiss, как да си казваме мнението ей така наизуст  blum
Защото ако това на аватара си ти, според мен не бива сенките да са зелени,или поне да са най-бледия вариант, защото ще направят погледа ти твърде остър... crazy Трябва да се омекоти излъчването ти в този ден/ама това си е просто мое виждане за булките по принцип- не ми допада прекалено секси излъчването за сватба Wink/. Аз съм насъбрала у нас изрезки с различни видове гримиране, ще правим среща с теб очевидно като си дойдеш! yahoo Е, съобразявала съм ги с моите очи, ама те по форма се доближават до твоите.
А, и Джангъл беше споменала за гримьорки Wink Ще направиш 2-3 пробни...  tease и ще решиш.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 05, 2007, 09:09:19 »

Честно казано и аз мислих,че гримът на булката трябва да е много семпъл и нежен,но моя мисля,че не беше такъв и изобщо не съжелявам!Не че беше нещо много силно,но просто никога не бях очертавала очите си с тъмно и си мислих,че няма да ми отива или че ще е грубо.....но бях много приятно изненадана как стои.А и имайте предвид,че ще има много снимки и на тях всичко изглежда доста по-различно...за това и професионалните гримьори знаят много добре разликата м/у ежедневен и телевизионен грим.А нашия на сватбата колкото и да е смешно е нещо м/у двете,защото хем трябва на живо да изглеждаме свежи,но същевременно по-различни от друг път,а и от останалите гости,хем на снимките да си личи,че сме с грим...Доста работа съм имала с гримьори и за това смея да изразя мнение,обаче друг е въпросът какъв професионалист е самия гримьор!Ето и как се е справила моята:
http://album.svatbata.bg/tony_yavor/bg/photos/13632.html
http://album.svatbata.bg/tony_yavor/bg/photos/13651.html
http://album.svatbata.bg/tony_yavor/bg/photos/13654.html
http://album.svatbata.bg/tony_yavor/bg/photos/13655.html
http://album.svatbata.bg/tony_yavor/bg/photos/13503.html
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 05, 2007, 09:16:24 »

 tonitta гримът ти ми направи много добро впечатление - твоята гримьорка се е справила страхотно!
Аз на моята проба станах много добре, но тъй като не наблягам на много силен грим не можах да се възприема но като й споменах че сватбата е вечерна гримьорката ми каза че трябва трябва да е малко по-силен за да излезе някакъв грим на снимките иначе съм щяла да изглеждам бледа! Ето го и моя, но червилото е излязло с лек оранжев отенък, а си беше чисто розово!


* IMG_3454.jpg (25.63 KB, 448x336 - видяно 357 пъти.)
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 05, 2007, 09:18:05 »

Авва, аз съм на аватара blum
Ами, да 6та пробвам, зелено неискам, по-скоро в сиво. не искам да е много силен, но , не и съвсем нежен... Oh my ...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 05, 2007, 09:21:07 »

sabina Много хубаво ти е казала жената.Така си е!Виж значи си разбира от работата!И ти си много хубава,макар да знам,че на снимките цветовете са по-различни :girl_wink:Добър ти е грима мила! Bravo
Valentinka много си хубава и всякакъв грим ще ти отива!Аз имам слабост към зелените очи,а и моята приятелка има такива и страшно й отиват бледо зелени сенки и аз за това предположих,че и на теб ще стоят добре,но и сиви ще стоят супер наистина!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #327 -: октомври 05, 2007, 10:03:11 »

Мен гримьорката ме посъветва да избера бонбонен цвят,розово или лилаво.Аз по принцип искаш нещо кафеникаво-златисто,но в крайна сметка се съгласих с нея,защото каза че тези цветове си личат повече на снимките.Аз много не съм доволна от грима и прическата,но мина вече,било каквото било.Само един съвет към тези които още им предстои:Правете пробни!!!
Ето моя гримhttp: http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5634911/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5634828/.jpg
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 10:10:27 от mariana » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 05, 2007, 10:06:54 »

Valentinka наистина тогава трябва да си с по-различен грим!Аз много се притеснявах,защото по принцип никога не си подавам главата навън без грим(не че прекалено се цапам,ама иначе съвсем малка изглеждам) и си казвах,че едва ли ще съм нещо по-различна,но слава бого бях!за това и много исках да съм с гримьор,защото колкото и да все по-различно ще ме гримира girl_wink
mariana според мен гримът ти е много добър!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 05, 2007, 15:18:49 »

все още си чакам снимките от фотеви huhhuh.gif
а ме гримираха в "евелин стил"
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines