Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 12:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 226063 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: септември 09, 2007, 21:19:39 »

някой има ли впечатления от "escape" в варна,много ми се иска всичко да ми е  на едно място,но не сам чувала никакви отзиви за този салон
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: септември 09, 2007, 21:39:24 »

Мила аз дълго време посещавах този салон,защото си бях харесала една фризьорка,но тя после се премести и взе да ми прави въртели баш за сватбата,та се наложи да си сменя фризьора в последния момент, но съм адски благодарна на новата си стара фризьорка и гримьорката ми беше адски добра,а и двете идват на адрес в определен час така че няма значение дали са отделно или заедно,а маникюра....нямам думи-едно момиче художничка ми го прави и мисля,че и тя ходи на адрес ако трябва,но маникюра и педикюра  най-добре да си ги направиш предната вечер.А в Ескейп ходих и на маникюристка и много съжалих....не съм доволна.Мила имам чувството,че в началото салона беше добър,но в последствие започнаха да попадат там и много случайни хора, така че моят съвет е по-добре да не рискуваш.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: септември 10, 2007, 11:03:11 »

някой има ли впечатления от "escape" в варна,много ми се иска всичко да ми е  на едно място,но не сам чувала никакви отзиви за този салон
аз пък съм доволна от тях.Може би зависи при кой ще отидеш и в кое студио.Аз ходя в уличката до Крали Марко.Ходила съм на маникюр и солариум .Може би зависи за кое искаш да отидеш там.Мила аз ти предлагам обаче да не си взимаш и фризьор и гримьор и всичко друго от едно място.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: септември 10, 2007, 11:15:06 »

Да,може би зависи,аз ходих до Лятно Тракия...то гаранция за тези неща няма.Едни са доволни,други не tease
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 10, 2007, 12:47:38 »

някой има ли впечатления от "escape" в варна,много ми се иска всичко да ми е  на едно място,но не сам чувала никакви отзиви за този салон
аз ходя там на солариум и на фризьор но за грим нямам представа как се справят

maslinka защо не отидеш в Капанов
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: септември 10, 2007, 18:05:44 »

днес ходих в това на червения площад,и в крайна сметка всичко ще си правя в магама и косата и прическта,грима,маникюра,мигли ще ми слагат.на 17 ще вися цял ден докато ме боядисат и ми сложат косата и после пробна,забравих да си оговоря час и за пробен грим,но ако има свободни ще го направя и него тогава.
благодаря ви много за мненията за escape!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 10, 2007, 19:14:35 »

maslinka, аз редовно ходех там на фризьор- при една определена, /салона ми беше много удобен/но тя после се измести в другия им салон на бенковска, после него го затвориха и се измести на Отец Пайсии, а и малко ме дразнеха с това "измиване, издухване" - 18 лева, имат добри, но имат и наистина случайни фриорки, а колкото до грима, не мисля, че е правилно решение, защото по едно врме грима го правеше шефката на салона, а после едната маникюристка Oh my ..., което малко ме озадачи...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: септември 10, 2007, 20:17:51 »

maslinka мисля че става въпрос за Ескейп и аз го знам това и съм на същото мнение,а и последния път на мен за "подстригване" на едни връхчета точно за 5 мин. ми взеха 8лв.,което ми се струва доста и всеки път взимат различно...пишат там на едни листчета и така тая на регистратурата ти казва колко!Абе нещо им куца!
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: септември 19, 2007, 15:57:57 »

Привет, leandra!

Прочетох предишното ти съобщение, в което разказваш за неволите ти с Кирил Чалъков. Звучи наистина разочароващо и мноооого далече от професионализма! hysteric
Аз знам за него от една моя позната, която използва услугите му за бала си, и беше много доволна. Но това беше доста отдавна - преди 6 години, и оттогава нещата явно са се променили, звездността е нараснала... huhhuh.gif Определено гнусен номер е да не се появи на самата сватба, а на теб браво, че си се измъкнала бързо от ситуацията!! Даже си успяла и да постигнеш по-добър ефект, което само потвърждава, че всяко зло в крайна сметка е за добро.

Аз също не си представям грима ми агресивен, така че ще се поогледам още...

А има ли някой, който да е доволен от Кирил и да сподели?


Здравей,
аз съм много доволна от Кирил Чалъков.

Представи се чудесно - гримира мен и кумата ми.
Аз предварително ходих на един грим и там наистина беше много силно.
Но се ориентирах какво и как искам да е различно и на самия ден беше перфектно.
А кумата не я беше виждал дори, а я гримира идеално.

В галерията ми има малко снимки - ако искаш ги погледни.

Ако искаш повече детайли пиши ми на лични smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #309 -: септември 27, 2007, 13:46:06 »

Аз незнам дали сгреших или не но не използвах услигите на професионалист....Сега като се заглеждам по подробно във вашите снимки наистина професионалния грим си е  good...Ето какво съм сътворила сама Girl_sing


* 101_0894.jpg (95.95 KB, 672x500 - видяно 331 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 27, 2007, 14:04:36 »

maichenceto не съжалявай, защото въпреки че си с "непрофесионален" грим, си много красива, естествена и нежна  good Справила си се много добре  good
Аз също не съм използвала професионалист за грима, нито за прическата  pardon защото ми се струва прекалено да дам толкова пари за грим, а и сутринта трябваше много рано да дойде вкъщи някой да ме гримира  Girl_sing Не съм чак толкова за парите, но като знам каква лудница беше, само гримьор ми трябваше  girl_impossible
Иначе съм съгласна, че професионалния грим е супер и има огрооомна разлика от обикновения  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: септември 27, 2007, 14:17:36 »

 майче, чудесно си изглеждала, макар и с непрофесионален грим!!!!! girl_in_love и аз бях като теб, просто единствения вариант за професионален грим който беше в града бях го пробвала и бях се разочаровала на бала си и си казах, че няма да повтарям грешката да ида при тая жена!!!!! за жалост в малките градове тези услуги все още са лукс!!!!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #312 -: септември 27, 2007, 15:10:35 »

Благодаря ви момичета blush...
Искам и да добавя нещо в помощ на всички бъдещи булки...пък и защо не на  всички момичета  pardon...Както казах сама си правих грима и единственото нещо което най-много ме притесняваше беше червилото.Всички знаем колко целувки раздаваме и получваме. Аз много различни видове и марки червила съм ползвала, но от това което бях си взела за сватбата останах очарована...А за мъжа да не казвам ..беше във възторг shok yahoo ще няма следи по него laugh....
Ето това е червилото...


* maxfactor-wd.jpg (3.78 KB, 160x160 - видяно 3440 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 03, 2007, 19:08:38 »

момичета имам голям проблем :'(гримьорката не ми отговаря на мейлите и още не съм била на пробен а и не зная дали ще поиска да ме гримира за сватбата :'(толкова добре се справи на бала и исках тя да ме прави...моля ви дайте ми съвет кой да ме гримира ако сте ходили при някой..моля ви нямам време след 10 дни се женя а нямам гримьор cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 03, 2007, 19:11:28 »

аз нямах пробен грим,напълно се доверих на гримюрката,само и казах че не искам зелени,сини или сиви сенки и това беше.много се харесах,бях различна,но пак си бях аз,а не някоя неузнаваема кукла blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines