Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 14:16:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 226071 пъти)
 
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 26, 2007, 15:08:08 »

Здравейте аз пробвах и се гримирах в два нюанса-прасковено и с розов отенък но не бонбонено розово а по перлено розово.И се получи добре.проблем ми е единствено фон дьо тена.Нещо не се чувствам комфортно с него.Ама ще го изтърпя.някъде чували ли сте да се продава изравняваща основа за грим която не позволява да се получава зачервяване на лицето.Тоест не позволяма червеното на бузките от много танци да се покаже под фон дьо тена.Ели от това че са ти гримирали и деколтето не се ли нацапа роклята.А за грима как стои си зависи от лицето и от чертите.На някой отива по силен грим на други не.
solecito справила си се страхотно много нежно се е получило.Кажи ми с какъв фон дьо тен и пудра беше изглеждат много естествено.Дайте препоръки за добър и покривен фон дьо тен че аз попринцип не ползвам и съм много зле от към тази старна.Виж за сенки гланцове и червила е друга работа там съм веща.
За прикриване на червенина - от танци - трябва много покривен Фон дьо тен - когато е много плътен и водоустойчив се постига този ефект. Но много зависи от кожата и човека.
Не знам дали пък толкова плътен ФДТ няма да стои неестествено... На снимки може и да не личи, но иначе наживо...
А може да опиташ и с някой от цветните коректори за покриване на червенина - има зелен (за прикриванте на възпаления) и жълт - покрива капиляри по лицето. В момента не се сещам дали ги има течни, така че да са подходящи за по-големи области.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 27, 2007, 14:39:30 »

Момичета искам да ви кажа че съм много доволна от една гримьорка във варна .кординатите на лични мога да дам.Нали няма да съм вава Варна за сватбата и я помолих да ме гримира като ми даде някакви насоки как да се справя и да ми препоръча козметика.Много ми хареса резултат и помоща.работи с качествена козметика и гримира според желанието на клиента.Основата е много добро нещо ако се зачервяваш като танцуваш или от топлината.Аз смятам да сложа основа защото много се зачервявам от топлото и танците.Незнам обаче къде се продава а аз мисля да си взема от гримьорката.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 01, 2007, 14:12:18 »

някой да е чувал за гримьорката Кристина Славова (МСАТ)?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 07, 2007, 15:05:02 »

След един час съм на пробен грим!  yahooСтискайте палци да се харесам!!!

дано да се харесаш и знай, че това няма нищо общо с истинския !!! уточнете цвета и формата на гримиране , ако нещо не ти хареса гримьорката казвай ще има  beating beating хи хи хи lol)) искам да те развеселя- после да разкажеш как е минало smile  good
Мила,защо няма нищо общо? Аз си мислех,че ще ме направи по същия начин като на сватбата!

ами по принцип се уточняват детайли като форма и цвят !!!! не знам точно как е при гримьорката която ходиш, за това е пробен, сигурно няма да ти сложи основа, пудра, руж, след това запечатка !!! то сигурно и цената е два пъти по-ниска smile за това е  пробен грим, както при пробните прически те правят да видиш като форма, не те пръскат с лак, не ти слагат брукат, не я къдрят цялата коса /примерно/ smile хайде отивай и да кажеш после отзиви smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #259 -: август 07, 2007, 15:18:32 »

сигурно няма да ти сложи основа, пудра, руж, след това запечатка smile хайде отивай и да кажеш после отзиви smile
Успех с пробния грим Ани.  good
А аз искам да попитам за тази запечатка какво представлява....обиколих много козметични магазини но където и да питах не можаха нито да покажат нито да ми обяснят за нея  girl_impossible. Иначе се сдобих с необходимата козметика за сватбата yahoo, но само тази подробност ми убягва.Някой да знае нещо за нея или от къде може да се закупи...Особено във Варна. Благодаря предварително give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 07, 2007, 16:33:56 »

мила мога само да ти кажа, че е под формата на лак за пръскане и се пръска !!! а и наче има и запечатка за устни, тя е като лак за нокти - така и се наняса с четчица smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 08, 2007, 09:58:21 »

Това за устните съм го ползвала, но докато го открия на много места се чудеха какво е това животно, а аз поне съм го имала и знаех какво представлява и че наистина съществува! Водеше се заздравител за червило мисля! Но това за другата запечатка и аз го чух (т.е. прочетох  laugh ) от Ели и нямам представа как изглежда  pardon , а е хубаво да си го има човек!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 08, 2007, 10:44:23 »

Това за устните съм го ползвала, но докато го открия на много места се чудеха какво е това животно, а аз поне съм го имала и знаех какво представлява и че наистина съществува! Водеше се заздравител за червило мисля! Но това за другата запечатка и аз го чух (т.е. прочетох  laugh ) от Ели и нямам представа как изглежда  pardon , а е хубаво да си го има човек!

и аз си мисля, че човек е хубаво да си го има !!! тъй като ако бях се гримирала с фон дьо тена който имам и при тези жеги щеше да се разтече като боза !!! и съм много доволна и от двете "животни"   laugh, само че за съжаление изобщо не ги загледах sad
« Последна редакция: август 08, 2007, 10:52:06 от Ели . » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 08, 2007, 15:47:23 »

Здравейте да се включа и аз за запечатката.Има и такива на ампули.Моята гримьорка ще ми даде на ампула запечатка.Тя не позволява грима да се промени и да се изтрие.Много е полезно.Мисля че може да попитате при някой гримьор и да си купите.Само се надявам да се справя с запечатката сама тъй като ще се правя сама.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #264 -: август 13, 2007, 22:17:26 »

Аз съм решила моят грим да не е традиционният лекичък грим с малко сенки, спирала, руж и т.н. Искам нещо по предизвикателно, ако мога така да се изразя  Wink  , но още не мога да си намеря гримьор но имам още малко време да потърся.
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 14, 2007, 11:01:14 »

Аз съм много доволна от моята гримьорка. Казва се Силвия Стойчева. Изцяло се съобразява с изискванията ти. Аз й казах, че искам нежен грим, който да подчертава очите ми и без силно червило (то и без това от него не остава много след няколко целувки. Преди да ми сложи гланца ми сложи една основа, на която тя казва пипер. Леко щипе, но за няколко минути само. Като целта на тази основа е да предизвика приток на кръв в устните, които стават наистина по-пухкави и хубави. След няколко часа и много целувки се поизтри (беше нежно розово - бледо и тип глос), но грима на очите ми и на лицето остана до сутринта.
Не мога да намеря някоя снимка на която да се види добре, мо мисля, че на тази очите се виждат. А тук ме гримира.


* DSC_0084.JPG (84.52 KB, 616x927 - видяно 475 пъти.)
Активен
Aneli
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 15, 2007, 16:15:06 »

Здравейте,според мен гримът е важна част от завъшеният вид на всяка булка,затова в този така важен ден е добре да се довериш на професионалистите и да се оставиш в техните ръце  smile


* forum.jpg (86.95 KB, 450x338 - видяно 427 пъти.)
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 15, 2007, 19:30:36 »

И аз съм ЗА оставянето в ръцете на професионален гримъор , сватбеният ден е веднъж така че си заслужава;-)
Мен ме гримира едно момиче , което ме гримира и на бала , и всеки път оставам доволна от нея.
Активен
valatini
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #268 -: август 15, 2007, 20:34:17 »

бихте ли ми дали някакви координати на професионални фризьорка и гримьор,че ми остават 10 дена доо сватбата, а още нямам такива
Активен
pepita
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #269 -: август 15, 2007, 20:47:11 »

Oсвен всичко друго трябва да се има предвид, че гримът трябва да се подбере така, че булката да изглежда добре на самия филм от сватбата. Моят професионален опит на видеооператор показва, че е най-добре гримът да не е много ярък, за предпочитане - по-семпъл. air_kiss

Не се допуска явна реклама във форума!
« Последна редакция: август 16, 2007, 10:40:49 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines