Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 08:20:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 225986 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 21, 2007, 09:05:53 »

Момичета искам само да Ви кажа че един професионален грим с добра козметика никога няма да се разтече от жегата и да останат следи от сълзичките.освен ако не търкате очи.така че ако са ви гримирали професионално това не трябва да Ви притеснява.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 21, 2007, 10:20:51 »

Съгласна съм с gucci ,много е важно освен гримьорката и козметиката,с която работи!!!Затова задължително погледнете с какво работи вашата гримьорка!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 21, 2007, 12:12:54 »

Хм, аз пък нямах такъв проблем на сватбата си!!! yahoo Просто гостите трябва да се сетят д ане ви цвлуват "наистина", а само с допиране на бузите, ако ме разбирате! Wink При мен беше така и всичко си беше ОК!!! kiss2
да, но за съжаление не всички гости са така  hysteric 100% съм сигурна, че на моите даже и през ум няма да им мине да ми пазят грима и визията,а ще ме целуват все едно ме виждат за първи и за последен път  nea nea nea  А освен това лицето ми е толкова чувствително, че ....  girl_impossible направо не искам да си мисля какво ще стане след това  mega_chok
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 21, 2007, 12:39:19 »

нчкой някъде назад в темата беше писал за някаква основа,която запазва грима като си триеш червилото от бузките
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 21, 2007, 13:48:54 »

ами на мен гримьорката ми беше казала, че ще ми обясни как с една кърпичка да обирам червилото без да се разваля грима !! ще видим на 07.07 !!! щях да си правя и пробен но нямам време !!!

миналия ден говорих с нея и ми каза да си отделя час и 15-20 мин и трябва задължително да съм с готова прическа !!!  реших да слагам и изкуствени мигли и грима ми става 45 лв. като включва и деколтето и се слага някаква финна пудра с перлички които лъскали съвсем нежно !! оххх нямам търпение !!! smile имам много добри отзиви за нея !! smile
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 21, 2007, 19:10:55 »

Милички, ще ми помогнете ли с предложения за гримьорка във варна, че вече съвсем се сбърках Oh my ... crazy
Нашата мила съфорумка cherry ми беше препоръчала една, но не знам дали може да споменавам името и, да не се сметне за реклама, но бих искала като отида, ако не ми хареса да имам друга алтернатива blush
Благодаря предварително  give_rose
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #231 -: юни 21, 2007, 20:00:42 »

Bulechka, и на мен същото ми каза гримьорката - да се допирам до бузата на целуващия ме  air_kiss и да избягвам устните, даже каза - ще се целувате като на раздването на Оскарите, там къде си виждала да се целуват по бузите  laugh
На мен друго притеснение ми е и да не оставя червило по устните на младоженца след първата семейна целувка. Аз най-вероятно ще съм само с гланц, дори вече си купих такъв с 3D ефект.
Още нещо се сетих - виждам че на повечето от вас първо (ще) им правят прическата, а после грима. При мен обаче е обратното  Makeup - първо е грима, защото докато ми го прави лежа на едно легло. Много странна работа, аз досега не съм ходила на гримьор и се изненадах като видях легло почти като в лекарски кабинет  shok
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 21, 2007, 20:54:02 »

Още нещо се сетих - виждам че на повечето от вас първо (ще) им правят прическата, а после грима. При мен обаче е обратното  Makeup - първо е грима, защото докато ми го прави лежа на едно легло. Много странна работа, аз досега не съм ходила на гримьор и се изненадах като видях легло почти като в лекарски кабинет  shok
Това с гримирането легнал на легло за пръв път го чувам  Oh my ... crazy
А после фризьорката няма ли да ти развали грима? Все пак докато ти оправя косата няма как да не пипне и лицето, а и лак за коса сигурно ще ти слага  crazy
До сега не съм чула някой да си е правил първо грима и после прическата, но ти пък може и да си първата  pardon Щом така сте се разбрали с гримьорката, значи всичко е ОК good Тя най-добре си знае работата  good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 21, 2007, 23:27:12 »

Мда и аз съм малко объркана за първи път чувам такова нещо-първо грим и после прическа а и на това отгоре легнала Oh my ...
Само се надявам да се справи безупречно щото ние сме тук и ще й  diablo beating beating
Стискам палци да мине всичко ОК
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 21, 2007, 23:29:21 »

Smurfieta тя сигорно жената си разбира от работата.аз мислех дикато ми стои навита косата на ролки(аз на маша неискам) през това време да ме гримират и после да ми дооправят прическата,тя няма да е много сложна.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юни 29, 2007, 23:25:47 »

аз искам такъв грим:


* д.jpg (15.02 KB, 170x250 - видяно 2950 пъти.)
Активен
ronicat
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #236 -: юли 06, 2007, 21:58:53 »

Sorry, но снимките се оказаха над 3МБ и затова ви пускам така,макар пак да е голяма, а ако някой желае ще му пратя по мейла другите  smile

 


* me.jpg (45.65 KB, 800x533 - видяно 410 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #237 -: юли 06, 2007, 22:37:02 »

аз искам такъв грим:

Маслинка, моят грим беше доста подобен на този, който си показала на снимката (избрах тази гама, заради по-студените цветове и заради сребристото в сватбата ми). Първо ме беше страх като ми направиха пробния, че ще е прекалено силен за сватбата. Обаче в крайна сметка се оказа идеален за снимките, а и през цялото време гостите ми правиха комплименти. good
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #238 -: юли 11, 2007, 09:56:32 »

ronicat, и аз имах телефоните на Джули и Кирил Чалъков, но и аз като тебе прецених, че предпочитам някой по-земен човек да ме гримира и взех координатите на една гримьорка, която е гримирала едно момиче от форума и отзивите бяха много добри ( освен, че се е представила много добре в гримирането е била много точна на деня и като цяло много сериозна). Това за мен много важно. От Кирил и Джули се отказах и защото ми казаха, че били професионалисти и не правели пробен грим!!! Мен това определено ме притеснява. ( Съжалявам за отклонението, но букета ти е фантастичен!!!) smile
Момичета, мислите ли, че ще е проблем ако си направя пробният грим в един ден, а пробната прическа в друг? за съжаление май няма да имам друг вариант
Активен
leandra
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #239 -: юли 12, 2007, 15:51:18 »

Здравейте, момичета! Преди 3 седмици и аз бях булка и се чувствах страхотно през целия ден. Пожелавам на всички, на които предстои да се омъжат най-вече да се радват и да не се притесняват от евентуални издънки. Съветвам ви всичко, доколкото е възможно предварително да бъде уточнено и капарирано на доставчиците. Разплащането се стремете да се извърши след успешното приключване на услугата.  И се забавлявайте, защото в крайна сметка сватбата е един голям купон! DANCE
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines