Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 04:22:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 225917 пъти)
 
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #180 -: май 04, 2007, 13:20:03 »

Мила spirit и ти можеш да си с такъв грим:-)Просто зависи какви очи,косика,тен и рокля ще имаш за сватбата си-или за какъвто и да е повод:-) Всяка жена е красива-а гримът можеда превърне всеки в холивудска звезда!Той е не само ,зада прикрие нашите недостатъци,а и зада изпъкне най-красивото в нас.
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #181 -: май 04, 2007, 13:35:12 »

:-) Ами не с това се занимавам-с това ми се иска дасе занимавам:-)Но това е моята страст от 10 години насам-1во обожавам да рисувам,завършила съм едно курсче при Кирил Чалъков преди 4ри години, а и съм посещавала всякакви такива мероприятия/хоби/, гримирам всичките си познати за всякакви поводи, също така и в USA,когато бях на студентска бригада бях на двуседмичен курс по гримйорство/мери кей и мейбалин/ и т.н.:-)Но се занимавам с доста по тривиални неща-нека не ви отегчавам с мен:-)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 04, 2007, 14:15:55 »

Здравейте момичета, искам да споделя с вас до къде стигнах с Мис Бони. Значи, първо да кажа, че съм много благодарна на еstrella за помощта, която ми оказа като ми даде координатите му. Та така, обадих му се и той ми каза, че за сега не знае  какви са му ангажиментите му за 21.07, и се разбрахме на следващия ден да му званна. Обадих се на следващия ден, но ми каза,че е зает, записа ми името и обеща по-късно да се обади /не го направи/ Но аз нали съм по-нахалничка и днес пак му звъня да питам какво става, и той ми вика, че тогава на същата дата бил на клип във Варна и чакал да му потвърдят за клипа, ако е със сигурност във Варна, щяло да стане да ме гримира. Но се чудя ког ще бъде пробния грим, и как в крайна сметка ще съчетаем видеоклипа с грима ми???
Ами аз забравих да ви кажа за мис Бони...онзи ден като бяхме в агенцията,която наехме за украса,се оказа,че собствениците й се познават лично с него,ползват услугите и т.н.,помолих да ми дадат координати,маслинка,имах теб впредвид,обадиха му се,но тогава нещо беше на път и не знаеше какви са му ангажиментите за септември,остана пак да се чуят...маслинка,ако искаш да се обадя пак или вече се отказа окончателно?!Не разбрах цената,но разбрах,че ще се оскъпи допълнително от пътя до Варна...
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #183 -: май 04, 2007, 14:41:26 »

Мила spirit аз съм от гр. Пловдив и ти благодаря за предположението-може би е вярно, щом всичките ми познати ме търсят за това и знаят,че могат дами се доверят-дори в началото преди ме базикаха,че съм готова да плащам,зада гримирам някого-хахаха:-) Е просто съм си огромен фен на тази тематика-та в същият дух да те посъветвам относно кожата ти/и моята има подобни проблеми/-можеш да използваш светли,кадифени,и златисти нюанси за очите,и слветли червилца/гланцове,но не използвай розови и виолетови нюанси,защото те подсилват червенината ти/както за очите,скулите или устните/  тъй като незнам в каква степен ти е зачервяването и дали се провокира само понякога или е постоянно(няма и да те питам!:-) ще ти дам някои идейки пак под формата на снимки
   

А за този доста ефектен грим трябва да си си изгокарала перфектно основата на грима,но имай в предвид,че и синьо/зелената гама подчертава червенината(но и тя може да се издокара да изглежда красиво)

Надявам се да съм ти(ви) била полезна-нали тук е за това-обмяна на инфо:-)
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #184 -: май 04, 2007, 15:14:01 »

tedyemo наистина усещането е невероятно /уж само прибавяш цвят тук,светлосенчица там, а се чувстваш различно-приятно/ особено ако те е гримирал професионалист и ти си се удоббрила:-)Но да не забравяме,че това е само грим-и ако не се одобриш с един  girl_impossible -винаги можеш да се изтриеш и да опиташ друг вид,друг имидж и излъчване  good  Wink
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #185 -: май 04, 2007, 16:18:38 »

Ами мила да ти  кажа то много си зависи и от темпераамента на булката-какво тя иска:-) Разбира се,че в денят на свтбата една жена трябва да изглежда и свеежо,и нежно и невероятно-но има жени,които желаят да изглеждат по-екстравагантно, или по-предизвикателно(и секси-защото както знаем и това го има в грима), а някой или не желаят или просто никога и не биха се възприели с такъв грим-пък камо ли за сватбата си. Но жената-булка(какво понятие само:-)  smile ,но е вярно)  съм на мнение,че трябва да изглежда и красива, и магнетична, и нежно, и свежо като роза,и положително, и щастлиивоне всичко зависи от грима,но той много помага да изпъкнат доста приятни черти!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 04, 2007, 19:36:12 »

spirit
аз също мисля да се доверя на Капанов
момичета забелязах че доста от вас са си набелязали гримьорката която работи при Капанов *THUMBS*ще останете доволни.само да ви кажа че тя не е постоянно там а идва на повикване good
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #187 -: май 04, 2007, 20:07:48 »

сиска ,аз искам да те питам ти с дълготрайно червило ли беше?
Или само гланц?
защото стои много дискретно и почти няма снимка на която да не си личи че си с червило sad
Много добре се е получило Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 04, 2007, 21:03:19 »

с гланц...най-обикновен безцветен гланц *THUMBS*оп принцип имам по червени устни и на много от снимките нямам въобще blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 04, 2007, 22:22:52 »

някой да знае колко снопчета мигли отиват за едно сгъстяване?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 05, 2007, 09:50:13 »

някой да знае колко снопчета мигли отиват за едно сгъстяване?

на мен са ми слагали 10 снопчета на едното око и е добре !!!!! smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 05, 2007, 14:20:38 »

не те ли е страх без пробен грим, ами ако не се харесаш и се наложи д аго махне, след това наново да те гримира, пак ли 20лв ще вземе crazy
По принцип не ме е страх без пробен грим,защото мацката е страхотна и съм я виждала как гримира и какво се получава,но ме убедихте и все пак ще отида на пробен грим girl_in_love
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #192 -: май 05, 2007, 20:28:20 »

браво Bravo друго си е да знаеш какво ще стане good а сиска, имало 2 салона Капанов ти в кой ходи crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 05, 2007, 22:21:07 »

този който се намира на ул"Бдин" в близост до Амазонията good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 05, 2007, 23:09:37 »

не съм го докоснала през цялата сватба само от време на време си слагах гланц на устните *THUMBS*нямаше нужда да го коригирам kiss2
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines