Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:22:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 226224 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 16, 2007, 21:52:50 »

Целите мигли са добър вариант, но ме е страх, че могат да се отлепят когато не трябва. Аз мисля сама да се гримирам и най-вероятно няма да мога да ги сложа
Moите си бяха точно цели, гримьорката ми сложи и спирала и ми каза, в името на красотата да не плача за да не се отлепят, нямах никакви проблеми с тях  и си стоят съвсем естесвено, като се прибрахме в хотела си ги махнах. Ето снимки ако въобще се забелязва нещо:

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #391 -: декември 17, 2007, 11:51:09 »

Италианска класа  Wink  good Вижте този линк със сватбени гримове http://www.vivimakeup.com/ /изберете "sposa' и после каталога;)/

Вижте и тук:

http://www.stylesdowntheaisle.com/Gallery_bridal_hairstyles_1.html

« Последна редакция: декември 17, 2007, 12:05:17 от avva_stz » Активен
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 18, 2007, 16:51:31 »

Вероника, страхотен грим!Мен ми препоръчаха Джулия, но аз така и не стигнах до нея.Реших за по-лесно да направя всичко в "Provocatif" - ноктопластика, прическа и грим.Доволна съм, но не може да се сравнява с Джулия, уж ми направи основа а на повечето снимки лъщя.Иначе и аз бях с цели мигли, махнах ги на другия ден, не са се отлепвали.
p.s. И нас ни венча този поп в "Св.София"
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4736962
Активен
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 18, 2007, 21:16:52 »

Ох, това не е най-хубавата ми снимка, но да Ви покажа какво сътвориха "Provocatif":
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4743743
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #394 -: декември 29, 2007, 11:57:30 »

Много ми харесва ето този грим.Нали не е прекалено силен


* 40655_909382.jpg (38.92 KB, 343x356 - видяно 3506 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #395 -: декември 30, 2007, 09:49:44 »

Xаресва ми и този грим, но незнам как би ми стоял. Никога не съм си слагала сенки или молив под миглите
Прави очите толкова големи и изразителни


* 36379_896761.jpg (22.34 KB, 292x398 - видяно 3389 пъти.)
« Последна редакция: декември 30, 2007, 10:46:27 от aniiii8 » Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #396 -: декември 30, 2007, 10:28:04 »

Йаресва ми и този грим, но незнам как би ми стоял. Никога не съм си слагала сенки или молив под миглите
Прави очите толкова големи и изразителни
Aniiii8 , сенки и молив под миглите са много специфични и не стоят добре на всяко око, зависи от формата, ако очите ти са с формата на бадем тогава стоят хубаво, но иначе могат да придадат тъжен вид на лицето....пробвай сама първо за да видиш дали сте се харесаш... good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 02, 2008, 16:05:24 »

АНи хубав е грима само да не е основния цвят зелен както на снимката, според все пак трябва да има нещо сватбено или леко бежево или розовко дори и лилаво, но това зелено не ме кефи нещо, а доколокото до това дали ще ти отива или не? пробвай и ще видиш !!!!! аз лично винаги когато съм гримирана имам сенки под миглите +черен молив smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 04, 2008, 11:08:48 »

Аз пък смятам ,че цвета не е според това дали трябва да е бононен или романтичен защото било сватба , а според това каква е самата булка и темата на сватбата, аз не исках бонбонени цветове, аи ми отива еди какво си. Зеленото си стои мн добре на някои очи - та не е ли това грима, ане часто от украсата на сватбата, а част от визията на булката, да подчертае и покаже нейните красиви очи или устни и т.н.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #399 -: януари 04, 2008, 17:50:25 »

Сватбата ще е вечерна, но всичко ще започне някъде към 15h, така че ще ме гледат и на светло. Аз попринцип ходя винаги гримирана и то сравнително силно. Всички които ме познават ме приемат така и са свикнали да ме гледат така. Очите ми са сини, но в зависимост от дрехите и грима могат да станат синьозелени или сиви. Мисля си грима да е нещо в розово, но да са ми подчертани очите с черно. Неискам обаче да е прекалено. Ако видите някоя хубава снимка ми я пратете
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 04, 2008, 18:04:25 »

Aма Ани какво означава ще ме гледат на светло  laugh ти няма да си плашило я  ROFL И при нас започна всичко в 15 часа, а тогава си бях най- добре, после вече ни грим ни чудо нямаше  tease
Аз също ходя винаго гримирана, така че на сватбата трябваше просто да е перфектен но не и да липсва. Успех мила!!!
P.S. Аз нямах пробен грим и не бях виждала гримьорката дори, но бях сигурна че ще съм хубава и най-важното - имах доверие на човека който ще ме гримира. Казах и че искам силен грим и тя започна, а понякое време само ме попитА "Искаш ли синичко?" и това е  pardon За това ти предлагам, просто потърси добър гримьор, а той си знае работата  Wink good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #401 -: януари 04, 2008, 18:14:09 »

В това е проблемът - ГРИМЬОРЪТ. Нямам доверие на никой, аз се гримирам по мой си начин и не знам дали ще се приема ако някой друг ме гримира.
Вероника, аз много харесвам твоя грим. Страхотно са те направили. Аз съм от София ,но сватбата мислиме да е в Пампорово и там въобще не знам кой би могъл да ме гримира. Ако беше в София със сигурност щях да ти искам кординатите на гримьорката ти.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 04, 2008, 19:04:50 »

Ани аз също съм свикнала да си се гримирам сама, по май определен начин. Веднъж дадох на майка ми да ме гримира, после се трих. Гримира ме веднъж и професионален гримьор, но пак не се харесах. Затова предпочитам да не рискувам, сама ще се гримирм.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #403 -: януари 12, 2008, 22:26:09 »

 :curtsey:Да се похваля- вчера ходих да си сложа пробно изкуствени мигли.
Страхотни са!!!!! chee chee chee
Много се претиснявах от самото слагане. Мислех си че е неприятно ,но се оказа ,че не съм права. Много е релаксиращо. Сядаш, облягаш се, около теб ухае на нещо хубаво, дочува се слаба музика ,затваряш очи и когато ги отвориш вече имаш мигли Girl drink Цялата процедура беше около 30-40 минути. Много се харесвам. Незнам само след като паднат как ще изглеждат, моите мигли.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #404 -: януари 22, 2008, 12:36:58 »

Ех, тези очи...

Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines