Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 107362 пъти)
 
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 29, 2007, 15:23:52 »

Bebo, изключително е това което си разказала, като една приказка.Много се радвам за вас и ви желая много щастие.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 03, 2007, 20:58:50 »

В един перфектен свят - от КараЛин


Някой ден ще имаме баркод на ръката си. В него ще е описана нашата идентичност, това, което ни прави различни, нашите желания и изисквания към партньора. Тогава връзките ще са по-лесни и по-успешни. Г-н "Oбичащ-високите скорости-в-бизнеса и любовта" няма да разочарова г-ца "Нежна-романтичка,-търсеща-идеалната любов". Г-ца "С-афинитет-към-златните кредитни карти" ще си допадне с г-н "Атлетичен,-супербогат-работохолик", а г-н "Екстремни спортове,-бърз-незабележителен секс" ще бъде спокойно отминат от г-ца "Бизнес-дама-с-високи изисквания-за-хоризонталните приключения" и т.н. Ще се срещат само двойки, които идеално ще си допадат и няма да има разочаровани, нещастни и неудовлетворени хора. В един перфектен свят!
До тогава обаче ние търсим, лутаме се в неразгадани страсти, пробваме да превърнем жабата в принц. Понякога успяваме, понякога - не. Понякога успяваме да уловим мига и изживяваме приказка, вълшебна и често кратка. Обикновено живеем в полу-чувства и полу-щастливи в една дълга средностатистическа новела. Или в серия кратки забавни разкази, или в злобна епитафия. Както и да е - просто живеем, с надеждата, че най-хубавото предстои.

В нашия свят рекламата определя какво е Красиво, Истинско и Добро. Рекламата властва над света ни. Определя какво, кого и как да обичаме и дори какво е романтика. Свободата е безпомощна. Свободата на избора и интелектът дори насърчават рекламата. Все в един момент ще разпознаем нещо рекламирано и ще пробваме поне веднъж - дори само да опитаме за собствено мнение. С което целта на рекламата е постигната- насочено потребление. Системата елегантно залага точно на свободата.

Така че защо да се залъгваме в очакване щастието само да ни намери? Ще ни бъдат спестени нервни изблици, илюзии и разочарования - колко много оптимизъм и надежди в един баркод!


източник
« Последна редакция: май 03, 2007, 21:13:21 от fiibi_bg » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 04, 2007, 08:51:42 »

В един перфектен свят - от КараЛин


Някой ден ще имаме баркод на ръката си. В него ще е описана нашата идентичност, това, което ни прави различни, нашите желания и изисквания към партньора. Тогава връзките ще са по-лесни и по-успешни. Г-н "Oбичащ-високите скорости-в-бизнеса и любовта" няма да разочарова г-ца "Нежна-романтичка,-търсеща-идеалната любов". Г-ца "С-афинитет-към-златните кредитни карти" ще си допадне с г-н "Атлетичен,-супербогат-работохолик", а г-н "Екстремни спортове,-бърз-незабележителен секс" ще бъде спокойно отминат от г-ца "Бизнес-дама-с-високи изисквания-за-хоризонталните приключения" и т.н. Ще се срещат само двойки, които идеално ще си допадат и няма да има разочаровани, нещастни и неудовлетворени хора. В един перфектен свят!
До тогава обаче ние търсим, лутаме се в неразгадани страсти, пробваме да превърнем жабата в принц. Понякога успяваме, понякога - не. Понякога успяваме да уловим мига и изживяваме приказка, вълшебна и често кратка. Обикновено живеем в полу-чувства и полу-щастливи в една дълга средностатистическа новела. Или в серия кратки забавни разкази, или в злобна епитафия. Както и да е - просто живеем, с надеждата, че най-хубавото предстои.

В нашия свят рекламата определя какво е Красиво, Истинско и Добро. Рекламата властва над света ни. Определя какво, кого и как да обичаме и дори какво е романтика. Свободата е безпомощна. Свободата на избора и интелектът дори насърчават рекламата. Все в един момент ще разпознаем нещо рекламирано и ще пробваме поне веднъж - дори само да опитаме за собствено мнение. С което целта на рекламата е постигната- насочено потребление. Системата елегантно залага точно на свободата.

Така че защо да се залъгваме в очакване щастието само да ни намери? Ще ни бъдат спестени нервни изблици, илюзии и разочарования - колко много оптимизъм и надежди в един баркод!


източник



но къде ще ни остане тръпката !!!!!!! lol))) живеенето, опита , връзките и от това да си сигурна, че си намерила мъжа !!!!! smile един баркод ........  pardon pardon pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 09, 2007, 21:52:02 »

Знам че малко късно се присъединявам към темата, но историята на BEBO_SN наистина ме разтърси. Много ме разчувства и ми напомни за историята на най-добрата ми приятелка от Русе, която също премина през подобни премеждия преди да срещне сегашния си приятел, които я уважава и обича. Когато тя ми споделяше колко е нещастна, аз не можех да проумея откъде събира сили да изтърпи всичко това! Той беше голям непрокопсаник и мошеник и не осигуряваше никакви пари (а все пак те бяха семейство). Тя винаги е била доста секси мацка (с тяло като на Beyonce), а когато я видях преди година и нещо приличаше на скелет. Каза ми че храната й за цялата седмица (!) е само 1 ПАКЕТЧЕ СОЛЕТИ и освен това се опасяваше че в следващите дни ще им спрат тока, защото не са го плащали с месеци. Направо ми идеше да го убия с голи ръце! Сърцето ми се късаше като я гледах как страда! Когато я канех на сватбата преди 2 седмици все още мислех, че е с този използвач, но тя с гордост ми съобщи, че този черен период от живота й е приключил и сега е с много по-достоен мъж и е щастливо влюбена. Ей, не мога да ви опиша какво облекчение почувствах, камък ми падна от сърцето. Тя е моята героиня и моята гордост! Поздравявам и теб BEBO_SN, защото жени като теб и приятелката ми заслужават награда за храброст! И тези, които не могат да оценят колко невероятно храбри и силни сте, са изключително глупави и озлобени хора! Бъди щастлива, защото го заслужаваш!  give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 10, 2007, 13:17:17 »

Знам че малко късно се присъединявам към темата, но историята на BEBO_SN наистина ме разтърси. Много ме разчувства и ми напомни за историята на най-добрата ми приятелка от Русе, която също премина през подобни премеждия преди да срещне сегашния си приятел, които я уважава и обича. Когато тя ми споделяше колко е нещастна, аз не можех да проумея откъде събира сили да изтърпи всичко това! Той беше голям непрокопсаник и мошеник и не осигуряваше никакви пари (а все пак те бяха семейство). Тя винаги е била доста секси мацка (с тяло като на Beyonce), а когато я видях преди година и нещо приличаше на скелет. Каза ми че храната й за цялата седмица (!) е само 1 ПАКЕТЧЕ СОЛЕТИ и освен това се опасяваше че в следващите дни ще им спрат тока, защото не са го плащали с месеци. Направо ми идеше да го убия с голи ръце! Сърцето ми се късаше като я гледах как страда! Когато я канех на сватбата преди 2 седмици все още мислех, че е с този използвач, но тя с гордост ми съобщи, че този черен период от живота й е приключил и сега е с много по-достоен мъж и е щастливо влюбена. Ей, не мога да ви опиша какво облекчение почувствах, камък ми падна от сърцето. Тя е моята героиня и моята гордост! Поздравявам и теб BEBO_SN, защото жени като теб и приятелката ми заслужават награда за храброст! И тези, които не могат да оценят колко невероятно храбри и силни сте, са изключително глупави и озлобени хора! Бъди щастлива, защото го заслужаваш!  give_rose
Благодаря ти миличка- това е част от миналото ми и даже вече не се сещам,защото просто съм приключила с всичко това и неискам да страдам.Браво на приятелката ти- то в един момент писва и казваш край,то и  аз съм от Русе,но сме две различни личности.Желая на всички жени да бъдат щастливи и адски много обичани от мъжете си!!!!! kiss2 kiss2 kiss2 girl_in_love girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 10, 2007, 13:30:01 »

BEBO_SN
ГЛЕДАЙ САМО НАПРЕД
ВАЖНОТО Е, ЧЕ СЕГА СИ ЩАТЛИВА
МИНАЛОТО СИ Е МИНАЛО

Не пишете само с ГОЛЕМИ букви!
« Последна редакция: май 10, 2007, 14:16:05 от maria_lakova » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 10, 2007, 13:31:05 »

всички малко или много сме изстрадали ,но бебо малко жени биха се съвзели след такова нещо!а моята кума наскоро замина в чужбина при приятеля си(чужденец), но се оказа че никой не я чака на летището, атя е била там успя да се оправи> Още е там работи, но него го няма никъде, телефона му е изкл.,приятелите му не знаят нищо, а за бога аз разговарях с него няколко дена преди тя да замине! вече месец го няма, а тя не е същата. Нямаше да заминава ако не беше той, сега само мисли кога ще дойде датата на моята сватба, че да се върне и да не заминава отново! Имаме 2 възможности, или не дай си боже нещо му се е случило, или да го прави нарочно! :'(п.п. диде, знам че няма да го прочетеш защото нямаш нет там, но където и с когото и да си ние сме с теб и за нас си важна ти ,ако трябва и някой от улицата ще ми бъде кум *KISSED*само съжалявам че толкова го защитавах винаги когато грешеше!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 11, 2007, 12:06:41 »

всички малко или много сме изстрадали ,но бебо малко жени биха се съвзели след такова нещо!а моята кума наскоро замина в чужбина при приятеля си(чужденец), но се оказа че никой не я чака на летището, атя е била там успя да се оправи> Още е там работи, но него го няма никъде, телефона му е изкл.,приятелите му не знаят нищо, а за бога аз разговарях с него няколко дена преди тя да замине! вече месец го няма, а тя не е същата. Нямаше да заминава ако не беше той, сега само мисли кога ще дойде датата на моята сватба, че да се върне и да не заминава отново! Имаме 2 възможности, или не дай си боже нещо му се е случило, или да го прави нарочно! :'(п.п. диде, знам че няма да го прочетеш защото нямаш нет там, но където и с когото и да си ние сме с теб и за нас си важна ти ,ако трябва и някой от улицата ще ми бъде кум *KISSED*само съжалявам че толкова го защитавах винаги когато грешеше!
Много е тъжно това нещо,оффф с тия мъже трудно може човек да се оправи!!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 12, 2007, 03:15:32 »

Като прочетох разказите ви BEBO_SN и fanimira май за пореден път разбирам че никога човек не може да бъде сигурен дали е попаднал на подходящият мъж.Остава само да се надяваме че сърцето не ни е подвело!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 13, 2007, 16:43:27 »

BEBO_SN, направо с епросълзих докато четях историята ти! Браво за силата, коятоимаш и затова, че сега си намерила човека до себе си!!! Пожелавам ви само хубави моменти и всичкото щастивена земята!!! CHEERS heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 13, 2007, 16:44:21 »

Като прочетох разказите ви BEBO_SN и fanimira май за пореден път разбирам че никога човек не може да бъде сигурен дали е попаднал на подходящият мъж.Остава само да се надяваме че сърцето не ни е подвело!

Ох, така е, fiibi_bg, дано сърцето не е излъгало никоя от нас!!! good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 15, 2007, 22:13:43 »

Ей ей момичета.Много са лоши всички тия неща,но тук сме за да говорим само за хубави неща-за СВАТБИДайте да оставим тези неща назад и не ме връщайте в тези злокобни мигове.Абсолютно много съм ви благодарна,но неискам да плачете,а да се радвате и смеете и мислите само за положителни неща,осебо ти Bulechka.Край girl_in_love kiss2 girl_in_love
Всичко свърши и сега на всяка от нас й предстои нещо много хубаво и радостно-на Bulechka бебче,на Фийби да се завърне любимият й,на другите момиче-едни прекрасни сватби и дай Боже положението на Bulechka!!!!
Само усмивки kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 16, 2007, 07:55:48 »

права си good, бебо, ти наистина трябва да забравиш лошото защото имаш и рожба, на която все пак той е баща, а доакто порасне достатъчно за да разбере защо се е случило така ще мине доста време. И когато този ден дойде, ще и разкажеш спокойно и ще и дадеш шанс да разбере и избере! Но аз съм сигурна че тя ще оцени, всичко което си направила не толкова за себе си колкото за нея! heart
а сега за всички ви е празник CHEERS
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 16, 2007, 15:25:44 »

И аз сега прочетох историята на BEBO_SN. Браво на теб момиче! И за силата и куража и най-вече, че си успяла навреме да приключиш нещата и да не се съобразяваш с хорските приказки.
Ти наистина заслужаваш този прекрасен мъж! Обичайте се и се радвайте на жиовта, това ви пожелавам heart И още едно сладичко мъничко бебоче  Kinder  Momy
Като прочетох разказите ви BEBO_SN и fanimira май за пореден път разбирам че никога човек не може да бъде сигурен дали е попаднал на подходящият мъж.Остава само да се надяваме че сърцето не ни е подвело!
И така никой не може да е сигурен в нищо - надяваме се, че освен сърцето и разума ни подсказва кой ще е ТОЙ Wink
Нека всички тук да са го открили  любов заедно
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 18, 2007, 07:55:29 »

никой не може да знае какво ще стане след години, да не сме врачки.Важното е да се чувстваш изпълнен и доволен с човека до тебе.Моето лично мнение е, че човек трябва да си поживее преди да се обвърже, защото така никога няма да се замисля какво е пропуснал в живота си.Аз точно така направих и ми е супер.А смоето момче се запознахме в началото на едно лято, за което аз бях решила че ще е много развратно, ама на, на вторият ден и хайде.Сууууууууууууупер!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines