Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:21:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 107351 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 22, 2007, 16:11:16 »

Естествено, че те обича! heart Бъди сигурна! Щом е решил и да се ожени за теб...  LOVING LOVING air_kiss
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #121 -: март 22, 2007, 16:35:51 »

 Да,така е.Но аз от негово име не мога да говоря.Мога да кажа за себе си,че го обичам страшно много  heart
Активен
Vanesa_77
Гост
« Отговор #122 -: март 30, 2007, 18:42:27 »

Малко се успокоих. Честно да ви кажа малко се притеснявах, че закъсняваме. Аз ще съм на 29,а той на 33. Аз 4 месеца след сватбата ще съм на 30. Но какво да се прави човек докато си уреди живота, следване, работа, кариера, да се чуства самостоятелен и финансово независим .... годинките минват.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 30, 2007, 18:44:58 »

Малко се успокоих. Честно да ви кажа малко се притеснявах, че закъсняваме. Аз ще съм на 29,а той на 33. Аз 4 месеца след сватбата ще съм на 30. Но какво да се прави човек докато си уреди живота, следване, работа, кариера, да се чуства самостоятелен и финансово независим .... годинките минват.
Хей , хей ,хей има и по-стари от теб младоженки  :girl_wink:Важното е че си намерила подходящият човек и си сигурна в него и в общото ви бъдещете! Bravo Bravo Bravo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 31, 2007, 14:13:57 »

При нас нещата също станаха малко бързичко-познаваме се от 6 години бяхме гаджета но аз го оставих защото още не беше пораснал / на акъл/ а искаше семейство и тн. а знаех че неможе да го поддържа защото сам неможе да се гледа камо ли още 1-2 ма души. И така после срещнах един мухльо който е с 14 год по-голям от мен и нещеш ли още на третия месец от началото на връзката ни аз вече бях бременна / тогава бях на 18 години/ .Като се роди детето / да ми е жива и здрава дъщеричката - на 2 и 10 месеца е/ аз видях че този човек не заслужава да му слугувам а той да ме бие да ходи по чуждо и да гледа как да ми вземе и последния лев а детето да стои гладно.Нали знаете,0че е дна жена може да изтърпи всичко,но не и детето й да страда и затова с големи скандали и тормози аз го оставих.След месец и половина някъде аз пак се срещнах с бившият ми приятел/ сега мой бъдещ съпруг/,въпреки че го бях зарязала преди повече от 2 години той се отнесе с мен като с приятелка и отново успя да ми замотае глават,но вече беше късно-той се бе влюбил в друга и пак се разминахме.Въпреки всичко аз винаги бях до него и търпеливо изчаках година и половина за да осъзнае че онова момиче не е за него- тя го цедеше и му харчеше само паричките/все пак говорим за 17-18 годишна/,а той сега е на 27години.И след като се разделиха след малко по-малко от половин година той се пренесе у дома-на 7 юли 2006г. Много добре се разбираме и зачитаме мнението на другия и така януари месец майка му ни спретна изненада и каза,че ни е запазила дата в гражданското за 7.7.07 защото носело щастие и тн.След малко размисъл от негова страна той реши че това ще е нашата дата, а между другото през целия период от юли 2006 до януари той не е спирал да ми предлага брак,но все дотам стигахме.Родителте му са възрастни и явно затова бърза жената,за да види и нейният син женен. Сега си живеем щастливо тримата-дъщеря ми/която той приема по-скоро като негова/,той и аз.И нас нашите приятели като научиха за сватбата ни питаха да не би да съм забременяла и в магазините постоянно,особено за роклята "искате ли да отпуснем-не сте ли бременна?" Благодаря на тези които ще го прочетат за търпението и Ви желая на всички цялото щастие на света с вашите половинки.
Не обръщайте внимание на мнението на хората good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 31, 2007, 14:57:52 »

направо.... какво бих могла да кажа?!?!?!  Възхищавам се на силата на духа, която си проявила и си скъсала всякаква връзка с бащата на детето  good Bravo Пожелавам ти с бъдещия ти съпруг да се обичате много и всеотдайно и тази любов да блести в очите ви много, много дълго време и да ви носи само приятни емоции и сълзи от щастие!!!  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 31, 2007, 15:00:22 »

Пожелавам ти с бъдещия ти съпруг да се обичате много и всеотдайно и тази любов да блести в очите ви много, много дълго време и да ви носи само приятни емоции и сълзи от щастие!!!  give_rose
и аз се присъединявам към поздрава на solecito
 Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 02, 2007, 08:45:25 »

Благодаря ви момичета,наистина ви благодаря и дай Боже да е така kiss2 girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 02, 2007, 10:00:28 »

BEBO_SN, направо нямам думи! Желая ви най-голямото щастие на земята и още дечица да ви радват  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 02, 2007, 12:21:13 »

 BEBO_SN ,прочетох цялата история от край до край и искам да те поздравя и да ти кажа,че хора като теб и твоето момче са достойни за уважение!!!Прекрасно е когато човек успее да осъзнае и да поправи грешките си,а още по-прекрасно е,когато от другата страна получи разбирането и подкрепата,която е очаквал!!! Bravo give_rose
Желая ви много щастие и поне още 100 години любов!!! heart
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #130 -: април 02, 2007, 12:32:22 »

bebo_,мисля,че вашата история е ИЗКлЮчИТЕлНА! yahoo
направо докато я четях се чудех дали е възможно!? pardon
но ето,че е!
адмирации за силата на вашата любов! Bravo Bravo Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 04, 2007, 16:29:20 »

bebo, ти наистина си изключителна, поздравявам те за силите, които си намерила да зарежеш, този недостоен за теб човек.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 17, 2007, 17:03:53 »

Още един път Ви благодаря момичета за подкрепата,защото много мои връстници не разсъждават така и дори доста хора гледаха на мен като прокажена /след раздялата с бащата на дъщеричката ми/, но това е минало и изобщо на никого не го пожелавам.!!!!!!
Дано хората,които са до вас Ви обичат много и дълго и стростно и  изобща Вие всички заслужавате много щастие и любов от сърце ви го желая и нека животът ви протече като една приказка,но в реално време и дали имате брак или не -това яма такова значение щом сте открили човекът за вас kiss2 kiss2 kiss2
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #133 -: април 17, 2007, 18:23:23 »

Още един път Ви благодаря момичета за подкрепата,защото много мои връстници не разсъждават така и дори доста хора гледаха на мен като прокажена /след раздялата с бащата на дъщеричката ми/, но това е минало и изобщо на никого не го пожелавам.!!!!!!
Дано хората,които са до вас Ви обичат много и дълго и стростно и  изобща Вие всички заслужавате много щастие и любов от сърце ви го желая и нека животът ви протече като една приказка,но в реално време и дали имате брак или не -това яма такова значение щом сте открили човекът за вас kiss2 kiss2 kiss2

 give_rose :friends:направо ми се насълзиха очите от думите ти
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 17, 2007, 22:50:11 »

BEBO_SN възхищавам се на това колко силна и смела жена си и искрено се радавм, че си намерила щастието и любовта които заслужаваш! Мога само да ти пожелая много здраве на теб, дъщеричката ти и бъдещият ти съпруг за дожете мнооого дълго време да се радвате на хармонията в семейният ви живот!
 А и едно момченце също искам да ви пожелая!!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines