Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:30:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 107428 пъти)
 
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 08, 2007, 15:02:45 »

В интерес на истината доста изчакахме. Заедно сме повече от 10 г. Даже ме е срам да кажа колко точно. Имам чувството че половината от тези години са пропиляни напразно. Още повече, че и двамата знаехме от доста години, че това е човека за цял живот. Така, че семейството можехме да го създадем отдавна и вече да си имаме 1, 2,3 дечица. Винаги съм живяла с мисълта, че трябва да имам три деца. А сега на 30 г. дали ще имам време за всичките.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #76 -: февруари 08, 2007, 15:30:27 »

Аз ще съм на 23 години,а моето мишленце на 29.И двамата се чувстваме готови(което според мен е най-важно),така че се надявам всичко да е ок.  LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 08, 2007, 15:55:40 »

В интерес на истината доста изчакахме. Заедно сме повече от 10 г. Даже ме е срам да кажа колко точно. Имам чувството че половината от тези години са пропиляни напразно. Още повече, че и двамата знаехме от доста години, че това е човека за цял живот. Така, че семейството можехме да го създадем отдавна и вече да си имаме 1, 2,3 дечица. Винаги съм живяла с мисълта, че трябва да имам три деца. А сега на 30 г. дали ще имам време за всичките.

Ще имаш време за всичките 3 дечица, спокойно!!! Baby_G Baby_b Momy baby_boy baby_girl puppets

Някои раждат първото си бебе на 40 Oh my ..., не че е успокоение..., но ти имаш доста време до тогава!!! girl_wink  kiss2
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 08, 2007, 16:37:11 »

Да се разпиша и аз...незнам как съм пропуснала до сега...
Аз ще съм на 29  blush , а милото на 27 ... той е малко по-мъничък Blush , но мисля това е без значение, защото честно казано много често имам чувството, че е точно обратното blush LAUGHTER 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 08, 2007, 16:52:43 »

Да се разпиша и аз...незнам как съм пропуснала до сега...
Аз ще съм на 29  blush , а милото на 27 ... той е малко по-мъничък Blush , но мисля това е без значение, защото честно казано много често имам чувството, че е точно обратното blush LAUGHTER 

Важното е, че се обичате любов заедно и сте щастливи заедно marriage!!! А имате и Ади белята!! girl_wink puppets Momy
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 08, 2007, 17:36:12 »

Еееех да   girl_in_love ... а и като се женим сега никой няма да пота дали съм бременна ...  sarcastic LAUGHTER
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 08, 2007, 17:52:51 »

Еееех да   girl_in_love ... а и като се женим сега никой няма да пота дали съм бременна ...  sarcastic LAUGHTER

lol lol lol Ааааа, не се знае!!! girl_wink
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 18, 2007, 17:39:23 »

И при нас така се получи Маслинка, ние сме съученици от средното образование. Познаваме се вече повече от 12 години, гаджета сме от 9 години, и ще се женим след по-малко от 4 месеца. И ние отдавна сме си говорили за сватбата и за това да живеем заедно. Е вече е факт, живеем заедно от 8месеца и се разбираме прекрасно. Убедена съм, че той е моята половинка, а мисля, че и той е убеден в същото.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #83 -: февруари 20, 2007, 10:28:14 »

Вчера едно момиче помоли за съвет относно поканите ли, какво ли, на американския сватбен форум "the knot", като между другото спомена възрастта си- 18 години. Веднага отговориха 15-тина "добронамерени" дами, които му казаха, общо взето, да ходи да си пише домашното по алгебра, и други подобни подигравки.

Според мен различните хора на различна степен дорастват за това важно решение, да свържат живота си с този на друг човек. И макар че аз не бях способна на такава стъпка преди 10 години - други неща ми бяха на ума- не мисля, че трябва да съдим хората, които толкова млади пристъпват към брака. Едва ли има формула за успешен брак, и едва ли възрастта единствено определя колко сме зрели. Как мислите вие?
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #84 -: февруари 20, 2007, 10:31:59 »

за любовта възрастови граници няма give_rose
аз съм на 22 и всички казват че съм малка,но аз наистина искам да се омъжа,не съм бременна,нито имам някаква друга причина yahoo
ние искаме да го направим сега и възрастта не е проблем
между другото приятеля м е на 29 и това било подходяща възраст спроред някои,ааз лично смятам че е закъснял Girl_hide
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 20, 2007, 12:05:51 »

Аз също съм на мнение,че подходяща възраст за сватба няма!Когато намериш подходящия Човек и прецениш и усетиш,че той е мъжът за теб,че си готова да бъдеш с него цял живот;когато осъзнаеш,че го обичаш и цениш,въпреки всичките му недостатъци,когато виждаш в него баща на децата ти...и още много,много причини,тогава можеш да кажеш "ДА".Дали си на 18,22,25,30 или 50 няма абсолютно никакво значение.Аз съм на 22г и знам,че искам да се омъжа за този човек още от втория път,когато го видях.Нямам обяснение,просто го почувствах!По-късно се включи и разумът ми,който потвърди,че това е Човекът!Така,че мислете за подходящия човек,не за подходящата възраст! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 20, 2007, 12:50:14 »

Аз съм на 25, милото на 27, на нас също ни казваха, че сме малки?! shok Ама ние си знаехме, че сме готови за това!!! Dance
Някои се женят и на 50-60 години (като моята свеки, например, но това е друга тема!!!)
Така, че...
за любовта възрастови граници няма give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #87 -: февруари 20, 2007, 15:42:36 »

Според мене най-важното е да намериш "човека"...тогава и на 18 и на 38 да си няма значение.Важното е да има любов и тя да не свършва.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #88 -: февруари 20, 2007, 15:43:44 »

Според мене най-важното е да намериш "човека"...тогава и на 18 и на 38 да си няма значение.Важното е да има любов и тя да не свършва.

Много добре казано, Vanis!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 20, 2007, 16:19:36 »

Според мене най-важното е да намериш "човека"...тогава и на 18 и на 38 да си няма значение.Важното е да има любов и тя да не свършва.

Точно така е, много точно казано!!! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines