Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:22:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 107268 пъти)
 
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 04, 2008, 15:19:30 »

Всъщност ние сме заедно почти от тогава,аз бях на 16,той на 18  blum

 good абсолютно на същата възраст бяхме когато се запознахме, най-хубавите ни години са минали заедно.... от мига в който сме заедно знам че той е МЪЖЪТ!!! За нищо на света не бих сменила тази сигурност и живота ми с един единствен мъж...пред това да се лутам някъде из нищото и да търя евентулно подходящия:\. Много от приятелките ми са на по 30 и още не са срещанили мъжа на живота си едва ли това е по-добрия варянт NO
Щом се разбираме, уважаваме, обичаме и вървим в една посока...абсолютно нищо друго няма значение. heart
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 04, 2008, 15:35:20 »

Всъщност ние сме заедно почти от тогава,аз бях на 16,той на 18  blum

 good абсолютно на същата възраст бяхме когато се запознахме, най-хубавите ни години са минали заедно.... от мига в който сме заедно знам че той е МЪЖЪТ!!! За нищо на света не бих сменила тази сигурност и живота ми с един единствен мъж...пред това да се лутам някъде из нищото и да търя евентулно подходящия:\. Много от приятелките ми са на по 30 и още не са срещанили мъжа на живота си едва ли това е по-добрия варянт NO
Щом се разбираме, уважаваме, обичаме и вървим в една посока...абсолютно нищо друго няма значение. heart
Знаеш ли,че може тези твои приятелки да са срещали МЪЖЪТ на живота си,а да са си казали "Ооооо много съм млада още да се заробвам,нека си поживея още малко,пък то мъже колкото искаш"
И затова сега са се разтърсили
Това е предположение и може да не се отнася точно за твоите приятелки,а може да се случи на всяко момиче pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 04, 2008, 15:36:54 »

а има и такива които си мислят че са го срещнали но след време срещат човек който наистина се оказва мъжът с главно М но вече е късно защото просто са сбъркали с предния и няма връщане назад!аз познавам много такива случаи и хората са нещастни след това  huhhuh.gif
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 04, 2008, 15:45:19 »

Да Клео прави си
Историята познава и такива случаи
Но като си сбъркал поне е поправимо-развод и айде следващия
Аз съм на мнение,че щом си се омъжил/оженил е трябвало да гледаш
Отваряш си очите,все пак никой не те кара на сила,ти си избираш с кого ще изживееш живота
Това че си сбъркал знаеш ли какво значи?
Разрушаваш живот!!!Не само на човека,който е бил до теб,а и евентуално-на детето
Това са глупави постъпки,според мен huhhuh.gif
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 04, 2008, 15:49:45 »

да определено са глупави постъпки именно това имах в предвид че понякога нещата не са така както изглеждат!!за това си има и + и - това да се омъжиш рано!!понякога това че си бил с някой човек дълго време също се причина за брака имаш му доверие свикнал си знаеш че не би те наранил и от страх да рискуваш хоп и се жениш!!и чак след това разбираш аджеба че онзи там дето е срещнат в последствие за теб е мн важен!!а според мен по добре да не грешим толкова сероозно отколкото да има разводи и прочее натоварващи неща!!то си е травна и за теб и за човека до теб и не дай си боже да има дете не ми се мисли  girl_impossible girl_impossible
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 04, 2008, 16:04:14 »

Знаеш ли,че може тези твои приятелки да са срещали МЪЖЪТ на живота си,а да са си казали "Ооооо много съм млада още да се заробвам,нека си поживея още малко,пък то мъже колкото искаш"
И затова сега са се разтърсили
Това е предположение и може да не се отнася точно за твоите приятелки,а може да се случи на всяко момиче pardon

много често съм си го мислела, просто аз лично неразбирам хората които си казват "млад съм не съм се наживял"...хубаво млади сме ама ако така ще изпуснеш човека с който искаш да остарееш, всеки сам си решава аз съм решилаза себе си и не съжалявам.


има всякави случаи мама и татко бяха женени 20 години...и се разведоха, мислех че всичко между тях е било наред но се оказа че не е ...тя е живяла с него заради нас, мисля че си е пропиляла живота защото е чакала а не защото се е омъжила млада nea
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 04, 2008, 16:08:31 »

ето и тук опираме до жертвите в името на децата!да си нещастен цял живот заради грешно направен избор!логиката би следваво да каже "еми не създавайте деца-хубаво не сте сигурни че това е човекът за вас и го разбирате късно съсипали сте вече животите си но поне не правете още глупости и не създавайте деца които рано или късно и те ще страдат заедно с вас"кое е по-лошо дете на разведени родители или дете което живее в дом където родителите му са заедно без да се обичат =]децата усещат всичко!!и накрая нещастни съпрузи и нещастни деца защо да е лесно като може да е трудно както се казва!
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 04, 2008, 16:19:06 »

честно казано в нашия случай предпочитам да се бяха развели когато не сме разбирали ....сега знам всичките им проблеми и последните години бяха ужасни...в резултат не си говорим с баща ми и дори незнам къде живее. Може би при него става дума повече за егоизъм, но все пак.

Никога не може дазнаеш предварително дали си взел правилно решение, правиш това което за момента е най-добро за теб. Ако си сбъркал по-добре си оправи грешката докато имаш възможност и си още млад, вместо да я потулваш и да се правиш, няма проблем. Вярно за едно малко дете да израстне с разделени родители не е никак здравословно, но ако ще чува скандали и ще усеща напрежение между мама и тате...по добре да са разделени и заради самите тях и заради него.
Ако си направил правилния избор ще си щастлив цял живот и ще имаш сигурен човек до себе си!  pardon
Живота е хазарт Girl_hide
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 16:32:37 от Invisible » Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 04, 2008, 16:22:02 »

Точно така!Много си права!
Тежко е,но е по-добре навреме,отколкото да живееш двойнствен живот good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 04, 2008, 16:25:20 »

така е прави сте но тук идва и момента с родители роднини приятели какво биха си казали ако аджеба преди година са били на сватба има вече и дете (може и да няма което е за предпочитане)и изведнъж им се съобщава че се развеждате!!малко странно и като гавра с тях ми се вижда!!!и има много майки които не биха допуснали децата им да се разведът за нищо на света  *THUMBS*защото според тях това е правилния избор и точна!!властни и егоистични мисли но все пак и това го има
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 04, 2008, 16:31:16 »

Да има и такива случаи ....но в крайна сметка за всеки родител щастието на детето му е най-важно. Живота си е наш...никой няма право да се бърка. Ако аз реша да не съм с човека до мен или той реши че вече не може да сме заедно/да не дава Господ/..няма да позволя на никой да се бърка. Както сме взели решение да се съберем така и обратното.
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 16:33:49 от Invisible » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 04, 2008, 16:42:58 »

така е ама има такива родители че ако не стане на тяхното малиииии стават зли и озлобени способни са да мразят човека който си избрал само защото не е онзи който те харесват!или пък защото си се разделил с идеала им за "чпвек до теб'заради него  *THUMBS*историята познава ужасяващи случаи  girl_impossible
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 04, 2008, 16:50:33 »

да и ти си права...можем само да мислим и се надяваме, че всяка от нас е взела правилното решение и че няма да съжалява. Нека да мислим позитивно  danceg give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 04, 2008, 16:52:42 »

така е!!това е най-важното да мислим позитивно и да вярваме в хубавите неща
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 04, 2008, 16:55:01 »

а ти най-вече  give_rose имайки в предвид че зареждаш малкото човече с енергия трябва да е само положителна heart
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines