Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:28:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 107284 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 31, 2008, 15:45:44 »

Клео аз имах друго впредвид, представи си че човекът до теб е любител на по-груби ласки, а на теб това не ти допада? Или пък имате чисто физиологични разминавания, които водят до невъзможност за се прави каквото и да било? Историята познава много и най-различни случаи. Когато сте имали възможност да се напаснете преди брака в интимно отношение нещата вече са съвсем други.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 31, 2008, 15:47:10 »

kleo_20 ти направо ме хвърли в оркестара tease
аз пък честно си признавам ако не си допадаме  в секса с някой едва ли бих продължила връзката си с него пак камоли да се омъжа pardon
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 31, 2008, 15:50:57 »

Много сте прави момичета
Но съгласете се,че ако и двамата не правят компромиси в секса и не се интересуват от какви ласки половинката има нужда,няма как да е качествен секса
Че е важен-важен е и аз не бих била с мъж,който не го интересува дали ми е хубаво или не и че важното е на него да му е добре
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 31, 2008, 15:57:17 »

хах аз говорех не за грубоста в секса или че не се интересува!имах в предвид липсата на секс!!!може да правите секс веднъж в месеца и апк да сте си доволни!да имате и дете примерно аз това имах в предвид  give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 31, 2008, 16:02:17 »

Клео как един път в месеца??!
Те родителите ни го правят сигурно по-често?!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 31, 2008, 16:03:28 »

ааа съмнявам се  Wink еми има и такива двойки!не мисля че е проблем!особено ако някой от партньорите не го иска толкова много няма лошо другия да се съгласи нали така  good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 31, 2008, 16:05:49 »

Ами трябва да ходи по чуждо,ако не се съгласи laugh
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 31, 2008, 16:51:40 »

Едва ли някоя от нас се залъгва, че сексът след време ще е същия като в началото. Ние в началото го парвехме и по 2 пъти на ден, а сега 2 пъти седмично. Но смея да твърдя, че сега е много по-хубаво. След време може и още по-рядко да го правим, но важното е да се желаем истински. А вече липсата на секс е съвсем различно нещо. То си е физиологична нужда, без него не може. И ако още в началото знаеш, че с даден човек не си пасваш в това отношение - няма смисъл  blush
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 31, 2008, 17:55:50 »

Тази тема сега я прочитам.
Бях само на 15 когато се запознах с милото и от тогава неразделни. Има пикове, има спадове, но той си е моята любов и аз си го искам. На 22 съм, а милото на 27 и в началото се стреснах. И аз така си мислех, че не съм си "поживяла". Но... ами аз не съм от този тип дето са само пияни по баровете и в скута на някой батко - не!
Ние си дивеем двамата - и по барове и по ресторанти и т.н. и с много приятели и само двамата.
А на тези които може да кажат, че съм луда или "се заробвам" много им поздрави. Могат само да завиждат, че аз имам до себе си ЧОВЕКА, който ме обича и се грижи за мен! Това за заробването го казват разните мацки дето още не са разбрали какво е наистина да обичаш и да бъдеш обичан... ох май много стана!
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 04, 2008, 11:35:15 »

Аз бях на 18 а милото на 22 когато се запознахме, на 19 се омъжих, а той на 23. И сега след близо 2 години брак мога да кажа че въобще не съжалявам, че съм се омъжила за него и сме заедно! Дори си мисля, че най-хубавите ми години през живота ми са тези последни 3.  heart
Струва ми се, че сега се обичаме много по-силно отколкото в началото, а и се познаваме по-добре и всеки знае какво ще задоволи другия най-много.
Относно това да "се наживеем" - за мене по-голям живот от този който сега водя няма  give_rose  с милото си правиме "купон от живота" и щастлива съм, че млади сме се събрали и двамата защото все още може да променяме характерите си и да се "настройваме" един за друг, което е малко по-трудно за двойките които са се събрали да кажем на 30, по мое мнение, по-лесно е човек да се променя във всяко отношение когато е по-млад, което дава малка предност на двойките които са се събрали "на млади години".
От друга страна, наскоро четох за едно научно проучване да двойки които са се венчали до 25 години имат по-голям процент на развод от тези които след 25. Обяснението е, че човек е "завършена личност" на 25 години и на тази възраст знае точно какво търси в партньора си, а и партньора му "получава това което вижда" в смисъл  - характера му е завършен и какъвто е сега най-вероятно ще остане и занапред. Докато тези които са се оженили преди 25 години, така твърди проучването, когато стигнат на 25 "им светва пред очите" да не са направили добрият избор". Хммм  shok аз с милото пропадаме според това проучване  Oh my ...  girl_wink Надявам се да сме между изключенията  pardon
В общи линии живота ще покаже! А сега на нас е да "оживамо", тоест да се наслаждаваме на живота пред нас и на нашите половинки!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 04, 2008, 11:48:10 »

Не сте само вие в тази група, ако това ще ви успокои.  smile Важен е начина на мислене. Има хора, които и на 30 да станат като чуят за сватба им настръхват косите. А има и такива, които и на 20 са улегнали, разсъждават доста трезво и знаят какво искат.
Така че, PetraShili, не се притеснявай. Важното е как ти се усещаш smile  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 04, 2008, 11:58:18 »

много от рано сключените бракове се смятат за прибързани!!и поради тази причина една сътрин по младият партньор(в случая момичето нали)се събужда поглежда човекът до себе си (имам в предвид ако е по-голям от нея не говоря за вас с малко разлика в годините @}->--макар да сте на по 20 вие)и си казва "малеееее как можах каква глупост сътворих!ами сега ходи  ми се на дискотека ама той заспива там,искам да изляза с приятели или на купон ама не мога да го взема той е прекалено голям няма какво да прави с разглезени тийнове които пият като смоци пушат и се натискат по ъглите"така така и когато няколко пъти подред си помисли тези неща в нейните чувства започва да се появява пукнатинка и колкото повече време минава а момичето не върши нещата които връстниците и правят тази пукнатинка става все по-голяма и накрая се оказва една зейнала дупка между нея и мъжът и и тогава вече н яма на къде!ако няма деца е по-лесно но ако има??тогава нещата ставам адски сложни!изборът е или да си живеят както до сега и тя да не ещастлива никога или да направят детето нещастно!ще кажете ама тя щом е приела значи е била сигурна и е помислила!не може да си чак толкова сигурна преди да заживеете да видите какво е!все в един момента на теб ще ти прищрака някоя щуротия и той няма да я сподели!и веднъж да се замислиш еххх сега ако бях с еди си кой (на моите години)леелее щеше да е суперско сигурно па макар и да не сме женени!!!винаги и неизбежно рано или късно голямата разлика си проличава!!защо казвам всичко това ли ами защото това е причината за повечето неуспешни бракове сключени преди 25 примерно години на момичето!и заради още нещо!и аз съм си мислела по същия начин!дааа и не веднъж!и гордо си го признавам!но правилен или не аз съм направила своя избор!както обичам да казвам силните хора не са тези които са най-щастливи и всичко им е ток силните са тези които са готови да поемат тежеста на своите решения!поемат отговорността от действията си и ги приемат каквито са!всеки сам решава на колко години да се обвърже!има хора на по 20 които и не женени са по силно свързани от семейства на по 30 години и чакащи бебе!хора разни разнообразни!важното е всички да осъзнаваме сериозността на взетите решения и поетите отговорности независимо дали на 19 или 39
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #207 -: февруари 04, 2008, 12:57:45 »

Тази подтема малко късно я откривам,но много се радвам,че имам съмишленички  danceg yahoo Аз също много се притеснявах,когато през декември с милото се сгодихме,защото аз съм на 20 (тогава още не бяха навършени даже  blush ,официално съобщихме на рождения ми ден  blush ).Честно да ви кажа,бях потготвена и за много лоши реакции.Притеснявах се какво ще кажат родителите ни,приятелите ни и най-вече татко ми  blush ,който бях почти сигурна,че ще ни обяви за луди  crazy Слава Богу всички много добре реагираха (а тате почти си глътна граматиката  blum ),дори и приятелите ни (предимно мъже),от които,честно да ви кажа,не го очаквах  pardon Но съм щастлива,че ни подкрепиха и ни имат доверие  danceg danceg
Относно наживяването,може би съм малко пристрастна  pardon Аз съм голямо диване по принцип  pardon .Обичам да танцувам,да пътувам,да откривам нови занимания,хобита,приятели.Когато си намисля нещо,трябва да го направя,не обичам да ме ограничават,както аз не ограничавам.Общувала съм с много мъже,и гаджета не е като да са ми липсвали,но нито един от тях не беше толерантен към момичета като мен  Oh my ... .Те си мислеха,че тези занимания са позволени само на тях  Oh my ... Те могат да ревнуват,момичетата им-не.Те могат да излизат с когото искат-момичетата им не.Те не готвят,не помагат,не насърчават.Депресират се от женските успехи.Милото е любовта на живота ми,точно защото не ме е спирал,ограничавал,не ми е казвал "Ти няма да пътуваш,защото ще те зарежа или защото трябва да си тук да ми готвиш!",а напротив-насърчавал ме е да бъда себе си,давал ми е увереност,когато ми липсва,изобщо не си е и помислял да ми "подрязва крилата".А аз се научих да правя компромиси със своите желания,за да не се чувства той подтискан,за да му помагам и да съм до него,както и той винаги прави.За такъв мъж и на 15 щях да се омъжа  blum good Всъщност ние сме заедно почти от тогава,аз бях на 16,той на 18  blum
Важното е да разберем кога сме открили ТОЧНИЯ човек,останалото са предразсъдъци  pardon Нека си говорят хората,вие щом сте щастливи,нищо друго няма значение  good good good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #208 -: февруари 04, 2008, 13:16:22 »

" Ходи  ми се на дискотека ама той заспива там,искам да изляза с приятели или на купон ама не мога да го взема "

Ей за това много се радвам,че и двамата сме се разбрали-ако на единия му се се ходи,да върви!Според мен едно от най-важните неща е хората да се разберат относно това колко лично пространство им трябва,да си съгласуват плановете и да се съобразяват един с друг.Но все по-често си давам сметка,че вече не излизаме много-много един без друг,просто защото не искаме  pardon  Май и двамата сме се кротнали малко все пак,чак да не повярва човек (че той и милото е едно диваче като мен същото  tease  heart ).
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 04, 2008, 13:50:31 »

Милото е любовта на живота ми,точно защото не ме е спирал,ограничавал,не ми е казвал "Ти няма да пътуваш,защото ще те зарежа или защото трябва да си тук да ми готвиш!",а напротив-насърчавал ме е да бъда себе си,давал ми е увереност,когато ми липсва,изобщо не си е и помислял да ми "подрязва крилата".А аз се научих да правя компромиси със своите желания,за да не се чувства той подтискан,за да му помагам и да съм до него,както и той винаги прави.За такъв мъж и на 15 щях да се омъжа  blum good Всъщност ние сме заедно почти от тогава,аз бях на 16,той на 18  blum
Важното е да разберем кога сме открили ТОЧНИЯ човек,останалото са предразсъдъци  pardon Нека си говорят хората,вие щом сте щастливи,нищо друго няма значение  good good good
Много, много, много съм съгласна с теб. Моето мило се поопита да ми подреже крилцата и тогава му показах, че много бързо израстват нови и мога да хвъркна като едното нищо (направих го само за да се осъзнае малко). Сега вече година и половина след като му предложих да живеем заедно е направо нов човек и се разбираме чудесно. Нито той ме спира за нещо, нито аз него, и понякога наистина усещам как един от двамата прави компромиси заради другия...
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines