Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:39:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само за мъже!  (Прочетена 136180 пъти)
 
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« -: април 25, 2006, 14:43:18 »

Ха сега мъже в форума кажете:Имате ли някакви притеснения,терзания и тем подобни съмнения,които ви се въртят в главата преди ГОЛЕМИЯ ДЕН?
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: април 27, 2006, 14:10:59 »

Смеят ли  beating
 biggrin
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #2 -: април 27, 2006, 14:37:11 »

Те за това не отговарят тук beating crazy
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 27, 2006, 16:18:46 »

Явно тези, които са минали по този път си мълчат.

Аз още съм далеч от брака, но вече си представям:
Седя и си мисля: "Малеее къде се набутах?!?!? Как да се спася?!?!? ПОМОООООЩ!!!" наляга ме паниката  shok и се опитвам да избягам надалеч, но все ще се намери някой "приятел" да ме спре stop и аз минавам под ножа. cray и после вече е къъъснооо  beating
« Последна редакция: април 27, 2006, 16:24:03 от al_stoev » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: април 28, 2006, 08:56:30 »

Ей, al,  pardon айде да не драматизираме  pleasantry
Така ше има кой да те пере, чисти и храни поне  dance  pleasantry  Blush
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #5 -: април 28, 2006, 10:35:10 »

Ами къди си тръгнал да се жениш,щом не искаш *db*Така де после ще е късно.
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #6 -: април 28, 2006, 14:17:14 »

Като гледам моите познати, един не се беше притеснил.
Усмихнати до ушите  Blush
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 28, 2006, 14:55:19 »

Като гледам моите познати, един не се беше притеснил.
Усмихнати до ушите  Blush

Те горките не са знаели какво ги чака  tease

Един виц по темата:
- Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми!
- И какво?
- Не помогна. Сватбата е в неделя!
« Последна редакция: април 28, 2006, 15:02:51 от al_stoev » Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 28, 2006, 16:39:44 »

Като гледам моите познати, един не се беше притеснил.
Усмихнати до ушите  Blush

Като че ли ние обръщаме повече внимание на подробностите, затова е така. shok
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 03, 2006, 10:31:14 »

Ха сега мъже в форума кажете:Имате ли някакви притеснения,терзания и тем подобни съмнения,които ви се въртят в главата преди ГОЛЕМИЯ ДЕН?

На някои може да му се върти нещо от сорта: "Булката да не избяга..."  Blush
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #10 -: май 05, 2006, 09:04:50 »

 blum ок, нека да кажа аз - притесненията са наистина големички ROFL Обаче си заслужават! Зависят и от типа и нагласата на човека. Аз например съм си много притеснителен по принцип и тогава се и изнервяш и ставаш по-раздразнителен, но то е до един момент. После се отпускаш  Wink
Вкарайте по едно и ще бъде по-лесно  yahoo tease
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #11 -: май 11, 2006, 20:22:32 »

ооооо, притеснения си има, както за мъжете, така и за жените
просто според мен мъжете не го показват и се правят на герои Blush
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 12, 2006, 14:17:00 »

И те се притесняват, това е сигурно... ама не си признават  secret
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #13 -: юли 12, 2006, 11:29:13 »

Ей, банда.... притеснения за какво!?  shok
Нали се обичат и се познават достатъчно !  pleasantry
Какви са тези притеснения... моето притеснение беше да не ме настъпи първи  Blush
Опита се, ама рефлексите ми са доста добри  biggrin
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #14 -: юли 24, 2006, 08:34:49 »

Аз лично очаквах мъжът ми да е много притеснен обаче за моя изненада аз бях 100 пъти по-притеснена от него, а пък ужким аз все съм "по-нахакана", не се стеснявам. Той найстина се беше ухилил до ушите  }:->и като идваха да ме вземат вървеше наперено най-отпред и водеше кумовете и една тумба младежи  hiphip Може би защото инциативата за сватбата беше повече негова изглеждаше много горд със себе си  heart Аз му викам "ти май вообще не се притесняваше", а пък той "че трябва ли, аз съм щастлив, да не би някой насила да ме е накарал"
А за настъпването-аз си го настъпих още у нас  good
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #15 -: юли 24, 2006, 11:35:43 »

 biggrin Ха ха  biggrin
Между другото по мои наблюдения булките са си по-притеснените:)
Как ще изглеждат, грим, прическа, това, онова... дали ще се оправят навреме...
Аз също се бях шашнала, тъй като бяха на вратата на стаята ми когато още не бях готова с прическата  Oh my ...
Иначе нашия си беше спокойничък, щастливичък  blush Сладурче ми е той голямо  Dance
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 27, 2006, 14:43:50 »

Важно е да не се притесняваш много много, то иначе се зебелязват и малките неща и това може да ти коства празника.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 03, 2006, 11:34:32 »

Според мен и те - мъжете - се притесняват не по-малкоот нас - жените - но просто не го показват толкова!!! heart
Моята половинка  Dance примерно до скоро изобщо не реагираше, не искаше да казваме на приятелите, почти не се интересуваше какви ще са поканите...  sad , казваше, че сигурно няма да му датат отпуска, ама все пак щял да пита..., че нямало да си носи халката, все едни такива, направо бях започнала да се притеснявам!!! kezz Изглеждаше все едно не става въпрос за НЕГОВАТА (НАШАТА) сватба!!!  sad
Но слава Богу, вече всичко е наред!!! Не знам как и кога точно стана промяната? mega_chok, но много се радвам! Май като си взехме халките и като я видя на ръката си...  heart heart heart
Та сега казва на всички, няма търпение да си носи халката (и аз, де  yahoo), прави планове кога ще вземе отпуска и казва: "няма как да не ми дадат, нали все пак се женя, това е 1 в живота"  и се смееее!!! kiss2
Та това е при мен!!!
Явно те просто някак си по-бавно осъзнават нещата или се прикриват и в един момент... БУМ!!!  yahoo tease bomb heart започват като нас!!!!! blush
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #18 -: септември 08, 2006, 09:58:29 »

Първо мисля, че мъжете не преживяват нещата така както нас..... И второ се опитват да играят COOL  dirol
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #19 -: септември 13, 2006, 13:51:30 »

Хихи,тази темичка е минала покрай "само за мъже",ние вече мислим вместо тях. dirol dirol dirol
При нас няма притеснение нито от моя,нито от негова страна.Обмислили сме лошите и хубавите страни на брака,преди да вземем това решение.След като видяхме,че можем да се справим с всичко заедно,сме много щастливи и сме си много подходяща партия.Мислим си за приготовленията с удоволствие и сме подготвени да "разбием света".Винаги има малко смущения,но като поговорим,подкрепяме се един друг във всичко и те остават на заден план.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #20 -: октомври 27, 2006, 14:16:52 »

...но все ще се намери някой "приятел" да ме спре stop и аз минавам под ножа. cray и после вече е къъъснооо  beating

Странно защо ли се сещам кои ще бъдат.. тези "приятели"  :roll: 

Не успях да схвана за притесненията и терзанията ... от какво да се притеснявам...

« Последна редакция: октомври 27, 2006, 14:20:40 от Oizo_Zoizo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 16, 2007, 20:32:29 »

Абе, момчета,не мога да разбера от какво се притеснявате толкова? sad
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: януари 16, 2007, 21:21:01 »

Като гледам в тази мъжка темичка повече дами са се разписали  Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 16, 2007, 21:32:21 »

Като гледам в тази мъжка темичка повече дами са се разписали  Blush

Ами, те господата, май се поизгубиха някъде!!! look
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 19, 2007, 11:56:58 »

Аз пък си мисля, че са тук доста често, просто не се регистрират и не пишат...  diablo Поне моята половинка съм го хванала, че шпионира понякога  look
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 19, 2007, 12:48:13 »

Поне моята половинка съм го хванала, че шпионира понякога  look

И на мен така ми се случва!!! yahoo ROFL lol
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 19, 2007, 12:50:27 »

а при нас няма тайно шпиониране,направо си итва от работа и вика"я влез във форума да видя какво става"при което аз Oh my ... Oh my ... обаче нищо не иска да пише
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 19, 2007, 13:01:27 »

а при нас няма тайно шпиониране,направо си итва от работа и вика"я влез във форума да видя какво става"при което аз Oh my ... Oh my ... обаче нищо не иска да пише

 Oh my ...

Ееее, жалко, че не споделя и той мнение!!! pleasantry
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 19, 2007, 18:40:14 »

а при нас няма тайно шпиониране,направо си итва от работа и вика"я влез във форума да видя какво става"при което аз Oh my ... Oh my ... обаче нищо не иска да пише

 Oh my ...

Ееее, жалко, че не споделя и той мнение!!! pleasantry
А моя е писал един два пъти,докато съм в банята!Но често вземаще стола и сяда до мен и си обсъждаме!Да не бъдем чак толкова взискателни към тях! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 19, 2007, 19:18:23 »

а при нас няма тайно шпиониране,направо си итва от работа и вика"я влез във форума да видя какво става"при което аз Oh my ... Oh my ... обаче нищо не иска да пише

 Oh my ...

Ееее, жалко, че не споделя и той мнение!!! pleasantry
А моя е писал един два пъти,докато съм в банята!Но често вземаще стола и сяда до мен и си обсъждаме!Да не бъдем чак толкова взискателни към тях! girl_wink

ОК, дадено!!! good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #30 -: февруари 05, 2007, 15:57:19 »

Сега се сетих за "притесненията" на един мой приятел.На сватбата си беше толкова спечен, че на въпроса : "Ти..... вземаш ли тази жена за твоя законна съпруга?" Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!! "  Което ми прозвуча по един друг начин и умрях да се хиля  sarcastic. Слава богу че го гледах на DVD а не бях на сватбата, че сигурно да съм я развалил. Ама той и неговата съпруга нямаше да ми се сърдят. Той си ме познава от двадесет и кусур години, тъй че щеше да стане фънско.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 05, 2007, 16:07:50 »

Цитат
... Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!!"...

ха-хахаааа, наистина е било голям майтап!!! girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 31, 2007, 17:08:27 »


Цитат
... Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!!"...

малейййй
малко кофти но пък забавно dance
« Последна редакция: април 02, 2007, 13:21:02 от maria_lakova » Активен
steev
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #33 -: април 28, 2007, 19:21:40 »

абе аз няма да съм младоженец, а ще съм кум, и това, от което най ме е страх, са моментите, в които 200 човека ще вперят погледи в мен, няма да има музика, която да отвлича вниманието, всички ще чакат да чуят кумът какво ще каже и как ще го каже, нормално е, да не кажа задължително е, че после ще ръкопляскат, но тези части от минутата, когато всички млъкват и вперват погледи в кума, може би са най-трудните за овладяване




Използвай само кирилица за постовете си!!!
« Последна редакция: април 28, 2007, 19:49:26 от solecito » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 02, 2007, 08:59:12 »

затова е най-добре речта да е не е подготвена предварително, а на момента това което ти диктува сърцето това да се каже, иначе ще се пообъркаш от притеснението и дори може да забрави6 да чете6

успех
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #35 -: октомври 06, 2007, 00:04:40 »

Цитат
Един виц по темата:
- Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми!
- И какво?
- Не помогна. Сватбата е в неделя!
    Хахаха, това ми хареса  good
     Абе, вие какво искате, той целия форум е женски, ако очаквате разни мъже да влизат тука и да пишат  laugh laugh laugh много се лъжете! Имам предложение по въпроса: може да вмъкнете някоя тема, дето наистина ще ги заинтригува
Активен
ilijski
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 35


« Отговор #36 -: октомври 06, 2007, 00:29:33 »

Има мъже във форума, как да няма, прочети малко по нагоре и ще видиш че не съм само аз.  blum
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #37 -: октомври 06, 2007, 06:57:02 »

Абе, то и аз се чудя кво прая тука.... blum blum blum
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #38 -: декември 02, 2007, 08:34:25 »

Ами мъже, че има има. Аз лично не виждам нещо да е променило живота ми след като си подписах сам "присъдата".Общо взето всичко си е както преди с тази разлика, че в момента имам халка на ръката си. Преди това бяхме заедно почти 5 години мися че 3 от тях живяхме заедно да се види ще ни  бъде ли или не. Имахме достатъчно време да си сработим характерите,което се оказа доста трудно. Но намерихме сили и разум да разберем кога трябва да направим компромис. Не, че сега не се караме ама то иначе пък няма да бъде весело. Все пак най хубавото нещо на караницата е сдобряването  Acquaintance после прегръдки, целуфффки, милуфффки. Та може би затова в момента не виждам разлика.
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #39 -: октомври 12, 2008, 18:58:16 »

Явно тези, които са минали по този път си мълчат.

Аз още съм далеч от брака, но вече си представям:
Седя и си мисля: "Малеее къде се набутах?!?!? Как да се спася?!?!? ПОМОООООЩ!!!" наляга ме паниката  shok и се опитвам да избягам надалеч, но все ще се намери някой "приятел" да ме спре stop и аз минавам под ножа. cray и после вече е къъъснооо  beating
много ми е странно, че някой може да си представя такива неща...
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 05, 2008, 16:11:58 »

Ами мъже, че има има. Аз лично не виждам нещо да е променило живота ми след като си подписах сам "присъдата".Общо взето всичко си е както преди с тази разлика, че в момента имам халка на ръката си. Преди това бяхме заедно почти 5 години мися че 3 от тях живяхме заедно да се види ще ни  бъде ли или не. Имахме достатъчно време да си сработим характерите,което се оказа доста трудно. Но намерихме сили и разум да разберем кога трябва да направим компромис. Не, че сега не се караме ама то иначе пък няма да бъде весело. Все пак най хубавото нещо на караницата е сдобряването  Acquaintance после прегръдки, целуфффки, милуфффки. Та може би затова в момента не виждам разлика.

 Bravo Bravo Bravo Мислиш като мъжа ми! good good Радвам се че има още един мъж дето да си признае истината, а не да се опитва да потдържа мъжкото перчене, с думите от сорта "пич, не ти трябва трябва да се жениш" " изгорях" и приказките за брака-бреме т. н.  good good good
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #41 -: март 03, 2009, 20:18:17 »

ама защо само ние си пешем в тая тема...аз влязох та да прочета уж нещо пикантно... пък то какво....
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #42 -: април 03, 2009, 16:18:32 »

Аз искам да кажа, че след брака нещата вървят още по-добре! Не мисля, че е необходимо непрекъснато да се оплакваме, че сме наденали брачния хомот, напротив, това е страхотно! Имам страхотна съпруга, грижовна, мила, умна! Какво да иска повече човек!
P.S. МЪЖЕ ЖЕНЕТЕ СЕ! СТРАХОТНО Е
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 03, 2009, 16:32:42 »

ама защо само ние си пешем в тая тема...аз влязох та да прочета уж нещо пикантно... пък то какво....

ха-ха-ха и аз така
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 04, 2009, 09:16:52 »

 funnytooth И аз като една клюкарка да видя какво пишат мъжете, ама то и тук пак сме ние sarcastic
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #45 -: май 02, 2009, 11:17:49 »

funnytooth И аз като една клюкарка да видя какво пишат мъжете, ама то и тук пак сме ние sarcastic

То дори, като им се даде думата, докато кажат едни, ние сме казали сто...  smile Моя, след като се престраши да ме пита, е много щастлив, че ще създаваме семйство... Даже се фука  blum Верно, че до сватбата има още 4 месеца, но сме сгодени от повече от година и въодушевението му расте. Е, във форума чак да влиза - не, не мога да му го причиня... Аз му "сдъвквам" инфото и тогава обсъждаме. Ама като искахме да каним кумовете, беше влязъл да чете как се прави и какво се казва  Bravo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 03, 2009, 23:10:58 »

ей момичета, да ви кажа - бъдещият ми мъж преди малко ми каза, че влизал веднъж седмично във форума и преглеждал, каквото му е интересно.... Брях, треснах се... Та аз от 6 месеца съм тук, а чак сега го разбирам... crazy crazy crazy
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 23, 2009, 14:18:09 »

Момичета, вчера милото ми заяви, че ревнувал от Форума, направо щях да припадна sarcastic ROFL
На вас съм ВИ обръщала повечко внимание отколкото на него, представяте ли си crazy
Още ми е смешно, като се сетя  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 23, 2009, 14:22:13 »

Petrova83, твоят направо ме разби danceg Ама мъжете можеш ли ги разбра?... pardon

Моят знае за форума, ама не го вълнува особено какво и къде пиша. Така или иначе всичко му го изливам на главата, сигурно дори понякога му идва в повече информацията pardon
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #49 -: септември 25, 2009, 14:48:43 »

Брех, май верно няма много мъже тук. Представяте ли си ги мъжете по цял ден да киснат пред компютъра и да си пишат за вратовръзки, чорапи и тем подобни...и после само някой мъж да е посмял да каже нещо на жена си, която е организирала цялото им сватбено тържество!
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #50 -: ноември 20, 2009, 22:09:19 »

Цоп в темата!
Малко да я побутна че е много заспала. Я мъжете да се стягат и да пишат!
Аз от сега репетирам за май месец. Смятам като ме пита ритуалното лице: "Искаш ли да вземеш...." аз да кажа ДА-то по начина, по който във VIP Dance журито съобщава оценките. Особено оная-Галена - като каже -ШЕЕСТ! Аз тъй ще кажа ДАА pleasantry
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #51 -: ноември 20, 2009, 22:12:18 »

Брех, май верно няма много мъже тук. Представяте ли си ги мъжете по цял ден да киснат пред компютъра и да си пишат за вратовръзки, чорапи и тем подобни...и после само някой мъж да е посмял да каже нещо на жена си, която е организирала цялото им сватбено тържество!

А и още нещо. ако ще жена ми да ми купи и карнавален костюм - ще го облека. Хич не ми пука с какво ще отида на сватбата. danceg
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #52 -: ноември 26, 2009, 20:16:39 »

А и още нещо. ако ще жена ми да ми купи и карнавален костюм - ще го облека. Хич не ми пука с какво ще отида на сватбата. danceg


хахахахах,викай дано не чете темата ,
за да не се налага да го облечеш yahoo
а в темата за мъже гледам пишат само жени  Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 30, 2009, 09:56:14 »

Браво на мъжете във форума. Много хубаво, че се включвате, но понеже тук не пишат много мъже, та сме ви окупирали и мъжката тема, но с удоволствие ще ви я отстъпим само да имате желание да пишете и да споделяте с нас. А вие с какво помагате на половинките си за подготовката.
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #54 -: ноември 30, 2009, 19:47:19 »

По скоро тя ми помага на мен. Бъдещата ми съпруга е украинка и сега учи българския та не й е до форуми. А нашата сватба ще бъде малка и без доста от нещата, които другите подготвят за своите сватби.
Няма лошо всякакви хора да пишат във всички теми. Това все пак е форум, нали? Ако някои хора  не искат други да им  се намесват в темите, да си контактуват чрез скайп, а не чрез форума.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 02, 2009, 15:01:30 »

Успешна подготовка. Малки сватби също могат да имат някои елементи като при големите. Ето например на моя приятелка сватбата й се състоеше от 13 души. Нямаше булченска рокля, но имаше бяла рокла, имаше църковен брак, на който се хвърляха късметчета, а аз им направих бутониерки, които останаха спомен за присъстващите. Имаше сватбени чаши и свещи и това беше достатъчно за да придаде същото настроение, както при големите.  give_rose
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #56 -: декември 03, 2009, 10:56:43 »

E ние ще сме 20-25. Булката ще е с рокля, аз с костюм, ще имаме почерпка в ресторант, украсена кола, ритуална зала, букет, бутониери. В ресторанта ще разрежем сватбената торта. А после приятелите ще ни чакат в дискотека, където ще им хвърлим букета и жартиера и ще се вихрим яко.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 03, 2009, 16:06:12 »

Звучи мноого добре. Пожелавам ви най-якия купон и после да показваш снимки и на нас.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #58 -: март 10, 2010, 17:12:37 »

Чета по-назад в темата,дамите пишат че и мъжете се били притеснявали но не им личало.Аз лично не съм се притеснявал на мойта сватба и не знам от какво да се плашат? Повечето мъже на последък си падаме по екстремните спортове.Та от една жена ли ще се уплашим? Всъщност се сещам за една есктемна прилика между жената и торнадото.  Това жените да не го четат!!!!!!!!!  Ами, приликата,е че и двете идват с леко подухване и ти отнасят къщата. pleasantry
Мойта май не е от най-екстремните защото къщата още си е на мястото.  За сега де... smile
« Последна редакция: март 10, 2010, 17:24:23 от AIVEN » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 28, 2010, 22:49:34 »

Е как да не се притесняват, сериозно?  tease И мъжете са хора!  girl_wink Не за самото събитие де, а по-скоро за отказването от "ергенската свобода". Или бъркам?
Активен
svatbatv
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4


Сватба ТВ


« Отговор #60 -: юни 19, 2010, 09:21:57 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #61 -: септември 03, 2010, 14:42:47 »

Преди големия ден има и голямо притеснение. колкото и да се игнорира си остава. но то си е нормално, колкото и да не искаме да си признаем.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #62 -: септември 12, 2010, 13:39:32 »

Случва се да има притеснение,при мен нямаше такова.Не е проблем ако притеснението е неопределено.Тоест не знаеш защо ти е притеснено.Случва се често при важни събития не само при сватба.Ако обаче имаш отговор на този въпрос,тогава идва и още един въпрос.А той е,дали си направил правилният избор.Този въпрос си задава всеки които не е сигурен в партньора си. Така че с две думи не е нормално да има притеснение, и ако има такова и то е обусновано,то тогава нещата не са на добре.
Активен
petarangelov71
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #63 -: декември 01, 2010, 23:27:16 »

С брак и без брак съм си същото говедо, на големия ден имах кофти махмурлук и от тогава не пия. Жената въпреки, че беше бременна на сватбата пи и заради мен.
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #64 -: март 07, 2011, 11:53:36 »

Ами 100% ще ми минат хиляди мисли точно в този ден, но ако съм сигурен в човека до мен, нищо няма да ме спре  blum
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #65 -: април 12, 2011, 11:54:07 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile

Правилно, но отговора идва едва след сватбата и то доста време след това.
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #66 -: май 30, 2011, 15:51:58 »

Ха сега мъже в форума кажете:Имате ли някакви притеснения,терзания и тем подобни съмнения,които ви се въртят в главата преди ГОЛЕМИЯ ДЕН?
Здравей, поздрав за интересната тема! Аз съм далеч още от женидба и т.н. , но знам, че стигна ли до там ще познавам жената до себе си и т.н. Единственото от което бих се притеснявал е по-скоро за нещо от организацията, на което тя ще държи, както и за това да не преживея филма Булката - беглец наистина lol
Активен
ivanpetrov1987
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #67 -: август 26, 2011, 14:41:26 »

Здравейте! Аз се страхувам като цяло да се оженя...не че имам нещо против, даже бих искал, но ме е страх как ще се развият нещата след това. Понякога заради един подпис нещата се провалят...Не искам да става така.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #68 -: септември 14, 2011, 04:03:52 »

Здравейте! Аз се страхувам като цяло да се оженя...не че имам нещо против, даже бих искал, но ме е страх как ще се развият нещата след това. Понякога заради един подпис нещата се провалят...Не искам да става така.

Който го е страх от мечки не ходи в гората!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #69 -: септември 14, 2011, 04:07:41 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile

Определено отговорът е ясен - НЕ, винаги има и по-правилен. Обаче докато прекарвате времето в търсене, може да ударите 70те. give_rose.И тогава вече едва ли ще имате време за избор. tease

Знаете ли, на мен ми предстои втори брак.Понеже вече имам един църковен, наложи се да ходя до църквата за един документ. Отчето ме пита - Кво стана бе чадо?, аз отговарям - Ами първия път се прецаках малко., следва отговор - Не бой се чадо, и вторият път ще се прецакаш!

Обаче вече ми е все тая, всичко приемам с усмивка. Нещата са ясни - с жена ЗЛЕ, без нея още по-ЗЛЕ.
Е ясно е, че всяко правило си има изключения, но при мене така се получи. Иначе виждам много хора, това ми е работата де, снимам ги, женят се. Забелязах една доста лоша тенденция - в много  от случайте единият е прецакан. Или момчето е супер стабилно и жена му го спуква от мрънкане или пък точно обратното. Не мога да разбера, толкова ли е трудно да има хегемония и равенство? Пък и жените малко преиграват напоследък с тая еманципация.Съвсем забравиха, че ако няма такива шарани като нас, да им угаждат, ще сънуват еманципацията през крив макарон. И после малко е нецензурно но ще го напиша - много се пънат, все без нас могат, ние не сме можели без тях, обаче "Козата си сака пръч", краставиците и играчките с батерийки не вършат същата работа. А и бебета не могат да правят! yahoo
« Последна редакция: септември 14, 2011, 04:20:28 от Deliysky » Активен
sxetre
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #70 -: октомври 07, 2011, 20:04:21 »

никой не обича да яде само един вид сладолед smile
повечето хора обичат да ги смесват
Активен
ivanov8383
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #71 -: декември 01, 2011, 15:27:14 »

Ами какво да се притеснявам, бъдещата ми жена се притеснява достатъчно и за двама ни:)
Активен
emmo22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #72 -: декември 10, 2011, 15:57:00 »

Ами какво да се притеснявам, бъдещата ми жена се притеснява достатъчно и за двама ни:)

тя жена ти в момента се притеснява, но ти дори и да не се притесняваш сега, ще дойде време да се притесниш  danceg

Но няма начин - необходимо зло smile
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #73 -: август 15, 2013, 14:37:45 »

Само за мъже, но то при такова заглавие как да не прочетеш. И вижте какво ще ви кажа. Щом си решил веднъж да предложиш брак и си го почуваствал, едва ли би си задал въпроса: Правилно ли е?
И тези, които ги е страх, бързо да ходят да купуват пръстен и да предлагат. Живота е кратък и трябва да се изпита тази емоция. Всяка жена иска да е булка, но лошото е, че всяка чака, за да и предложат и това зависи от мъжете. Радвам се, че моя е решителен:)
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #74 -: август 22, 2013, 10:02:13 »

Отчето ме пита - Кво стана бе чадо?, аз отговарям - Ами първия път се прецаках малко., следва отговор - Не бой се чадо, и вторият път ще се прецакаш!
  funnytooth funnytooth funnytooth Щях да пукна от смах!!!

Гледам има и дами, които пишат в тази тема. Специално за тях - един виц.

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със  следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този "Магазин за мъже", за да си намери половинка. След като прочела на входа на първия етаж табелата: "Мъже, които имат работа" - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: "Мъже, които имат работа и обичат децата ". Жената отишла на третия.
Там имало надпис: "Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви".
"ле ле еее... това е за мен" - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж.
Там висляла табела: "Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи".
- Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя! Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: "Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични". На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание: "Вие сте посетителка ? 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само, за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

Този виц обаче има и продължение:


А точно срещу този магазин бил открит" Магазин за жени". На първия етаж се
предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати жени,
обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ."
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #75 -: август 22, 2013, 12:19:29 »

Да, за жената няма угодия, ама те и сами си знаят че е така smile. Докато на мъжа се угажда лесно - хубав секс и хубава храна и е вечно твой smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 22, 2013, 13:12:09 »

Да, за жената няма угодия, ама те и сами си знаят че е така smile. Докато на мъжа се угажда лесно - хубав секс и хубава храна и е вечно твой smile
  funnytooth funnytooth funnytooth неоспорим факт.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: август 22, 2013, 13:58:29 »

Докато на мъжа се угажда лесно - хубав секс и хубава храна и е вечно твой smile
То и един мой познат така казваше, ама сега си скубе косите, че дъщерите му са като жена му, дето и е вечно неин по горните причини  Wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #78 -: август 23, 2013, 16:05:19 »

То и един мой познат така казваше, ама сега си скубе косите, че дъщерите му са като жена му, дето и е вечно неин по горните причини  Wink
Е що си скубе косите? Трябва да е доволен, че дъщерите му са умни като майка си. Bravo Bravo Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: август 26, 2013, 11:22:39 »

Е що си скубе косите?
Защото са на 13 и 16......
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #80 -: август 26, 2013, 12:33:14 »

НаДаЛи на тия години могат да предложат въпросните две неща на своите гаджета или бъдещи съпрузи но ако имат желание, то това е похвално. blum blum blum
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines