Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:48:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена седмичка в Гърция  (Прочетена 114361 пъти)
 
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #75 -: август 13, 2009, 12:39:19 »

с автобус на фирма бохемия
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 13, 2009, 22:21:04 »

Чухте ли какво станало с морския транспорт в Гърция?Стачка!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 14, 2009, 16:59:09 »

Момичета, и аз като търсих по хотелите на Тасос не намерих All - в нашия например, който се води един от най-добрите на острова имаше само закуска + вечеря. За мен лично това е достатъчно - и без това не ядеш кой знае колко на обяд като си на плажа/басейна.
В прилежащите към този хотел 5-6 бара и ресторанта цените наистина бяха малко по-високи отколкото в Кавала примерно, но не невъзможно високи.
Ферибота:
Кавала -> Скала Принос - 19-20Е/кола + 4-5Е/човек (не помня точно 19 и няколко цента и 4 и няколко цента). Пътува се 75мин.
Керамоти -> Тасос е малко по евтин, примерно 16Е/кола и 4Е/човек - той си струва да се вземе, ако ходите в или край град Тасос. Пътува се 35мин.

Нашият хотел беше на 1км от Скала Принос и затова взехме от Кавала. Скала Принос -> Тасос е 15км.

Ако ви трябва някакво друго инфо и мога да помогна - насреща съм  good
За цената не мога да преценя, защото не съм гледала други хотели, освен нашия като цени  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 14, 2009, 18:33:02 »

Бубка а от вашия меден месец кога ще гледаме снимки?  beating

Иначе инфото смятам че е много полезно, за всички решили да пътуват към Гърция  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 14, 2009, 21:44:35 »

Аааа, булка - в моята тема бях пуснала линк към албума в Пикасата.
Така и не съм сколасала да кача в албума тук  blush

Ама, нали съм добричко, моля заповяайте и тук:
http://picasaweb.google.bg/rossid83/Thassos?authkey=Gv1sRgCM_U2Oap8eDoxgE#
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #80 -: август 17, 2009, 07:39:52 »

Бубка,верно инфото е мн полезно  give_rose.ние за сега сме решили да пътуваме до тасос с фирма бохемия и хотела ни е само със закуска.екскурзията е на цена окло 400 лв. на човек за 6 дни-от които 2 са пътя само,де  sad.имаш ли някаква инфо дали има разни ресторанти и др места за хапване и какви са горе-долу цените  crazy.фирмата не искат да ни организират all incl  beating.така,че трябва сами да се спасяваме  pardon
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 17, 2009, 08:06:17 »

Jewel, не се тревожи - пътя изобщо няма да е дълъг. Ако минете през Илинден, а не през Кулата София - Кавала са 300км само, на КПП-то се минава много бързо  good
Инфо за ресторанти ми е трудно да дам. Ние до самия град (силно казано град) ходихме 2 пъти на разходка само. Пихме кафе и така - не ми се видя кой знае колко скъпо - като че ли бяха като нашите цени, но в евро - т.е. х 2.
Аз от 2-3 години не съм ходила по нашето черноморие на почивка и не мога да сравня. По-скоро сравнявам с цените в София  pardon
Иначе All няма как да осигури фирмата, ако хотела не предлага. А и дори да не са включени в цената - там пак ще има ресторант, където може да се хапва на свободна консумация.
Не се тревожи - важното е да се забавлявате, което ви го пожелавам  danceg
На нас въобще не ни се тръгваше от там и си обещахме пак да отидем  blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 17, 2009, 11:42:04 »

Aз пък да попитам докой сезон е хубаво и топло за плажче в Гърция? Края на септември - началото на октомври много ли ще е струдено?  crazy Същия въпрос имам и за Турция, ама ще си го задам в съответната тема  blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 17, 2009, 13:44:13 »

Aз пък да попитам докой сезон е хубаво и топло за плажче в Гърция? Края на септември - началото на октомври много ли ще е струдено?  crazy Същия въпрос имам и за Турция, ама ще си го задам в съответната тема  blush
ние ходихме миналата година за годишнината в северна Гърция,края на септември,беше студено,за обувки и връхна дреха(но имаше доста почиващи,чакащи да се оправи времето)можеби ние сме уцелили студени дни
« Последна редакция: август 17, 2009, 13:51:37 от maslinka » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 17, 2009, 13:49:17 »

Герганче, ние ходихме миналата година по 6-ти септември в Кавала и беше супер жега, както и тук в БГ. Още на другата седмица обаче тук се развали (помня, защото бяхаме на една сватба и валеше много) и в Гърция също общо взето след това ставаше вече хладно. Може би по на юг ще се задържи по-дълго топло. Тя водата няма да изтине така бързо, но въздуха най-вече.
Може би в Турция ще е по-подходящо  good
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #85 -: юли 27, 2010, 20:15:30 »

Момичета, преди няколко дни си резервирахме медена седмичка в този хотел:
http://www.aristoteles.gr/en/homepage/
От 4ти до 12 септември ще сме там, нямам търпение вече Sunshine Swiming Ice_cream
Някоя от вас ходила ли е в тази част от Гърция да ни препоръча къде има интересни места наоколо, които можем да видим? Аз от 12 години не съм била в Гърция и ми е много интересно дали ще ми хареса така както първия път lol
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 28, 2010, 13:36:59 »

tsvetentse1 аз бях в Гърция близо до твоя хотел, в общи линии този ръкав е малко по-спокоен и пенсионерски, има хотелски комплекси по целия бряг, повечето не са в градчета. Хубаво е, спокойно, но няма кой знае какво за гледане. Урануполис е близо, но и то е малко градче без нищо особено.
иначе в самите комплекси е хубаво, ние бяхме в Александрос палис и беше ОК. Пътят до там е спокоен и хубав, бързо се стига. ами това е в общи линии.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #87 -: юли 28, 2010, 15:14:54 »

Направете разходка с корабче по крайбрежието на Атон и ако може да отскочите до Ситония, на мен това ми е любимото "пръстче", препоръчвам крайбрежна таверна 5 steps in the san, близо до Sykia на Ситония - опитайте калмар пълнен с фета.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #88 -: юли 31, 2010, 10:25:41 »

Мерси момичета, conflete, ще се опитаме да намерим твоята препоръка  good
Ние искахме нещо по-спокойно, защото преди сватбата и двамата имаме много стрес - той на работа, аз с моята бакълаварска работа, която трябва да предам след 12 дена... А след сватбата заминаваме с още 7 роднини из БГ да ги разходим... така че една седмица на тихо и красиво местенце без много дъндания ще ни се отрази чудесно, ще разказвам като се приберем  Sunshine
« Последна редакция: юли 31, 2010, 10:28:24 от tsvetentse1 » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 31, 2010, 13:46:26 »

със сигурност мястото е много подходящо за истинска почивка, има романчтини плажчета и спокойствие. ще се върнете отпочинали и заредени с енергия
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines