Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:26:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена седмичка в Гърция  (Прочетена 114370 пъти)
 
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 13, 2008, 12:08:29 »

Може ли да споделиш от коя фирма е офертата?
офертата е от БЕСТ ТУР Wink
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 14, 2008, 12:01:05 »

изкарахме прекрасен меден месец на о. Корфу, прекрасно време, страхотни плажове, романтични нощи.... heart всичко беше много красиво и незабравимо  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 25, 2008, 18:34:58 »

ние заминаваме за годишнината до Гърция-Солун,Метеора,Веригна и Едеса.За съжаление не ни дават повечко отпуска  :angry:искахме да стигнем до Атина и да прекараме някой друг ден на някое островче sad явно ще е друг път
и сега гледам по новините някаква стачка на гръцките митничари nea и ми се развали настроението cray
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #18 -: октомври 27, 2008, 23:11:32 »

Много добре сте го измислили! Солун и Метерора си заслужават. Едеса е град с баири и не е толкова интересен, а също и Вергина. А и Солун е по-хубав от Атина, поне според мен. Имат страхотни забележителности - църквата СВ. Димитър, крайбрежните ресторанти, многото магазини. Но ако искаш да ходиш и по магазините, знай, че в понеделник, сряда и събота всички магазини (с изключение само на тези в МОЛа Медитериан Космос) затварят в 15:00ч. и не отварят повече. В другите дни - почиват от 14:00 до 17:00 или 18:00 и до 21:00 ч. са отворени. 
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 10, 2009, 14:45:59 »

Аз съм намислила също медената ни седмица да бъде в Гърция. Иска ми се да заминем на 29 юни.
Според вас кога е добре да започнем да оглеждаме за оферти, защото в момента намирам само една (която не е никак лоша де), ако се запишем до края на февруари и платим 50% до 16 март се ползва 10% отстъпка. Става въпрос за хотел OCEANIA CLUB & SPA на Халкидики - на база All inclusive.
Някой бил ли е в този хотел?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 10, 2009, 15:25:17 »

Аз съм намислила също медената ни седмица да бъде в Гърция. Иска ми се да заминем на 29 юни.
Според вас кога е добре да започнем да оглеждаме за оферти, защото в момента намирам само една (която не е никак лоша де), ако се запишем до края на февруари и платим 50% до 16 март се ползва 10% отстъпка. Става въпрос за хотел OCEANIA CLUB & SPA на Халкидики - на база All inclusive.
Някой бил ли е в този хотел?

Аз съм чувала изцяло положителни мнения за океания клуб  good Даже като ходихме в офиса на Алфа тур във Враца и попитахме човека там какво ще ни препоръча за медена седмича, казахме му че се двоумим Гърция или Турция и той каза че ни препоръчва Гърция - екзотика, романтика и т.н. докато Турция каза че заприличва все повече на българските южни курортни - дискотеки, музики до късно и много народ. Та препоръча ни ГЪрция и каза че най подходящото което може да ни предложи и най-доброто като съотношение между цена и качество на хотела това е Океания спа клуб  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 10, 2009, 17:21:43 »

Мерси, мила!
Аз за Търция не съм мислила изобщо, просто предпочитам Гърция. Дори в началото си мислех за Испания, но за там ще ни трябват повечко парички, та на дали ще стане с тоя апартамент  Mad girl
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 11, 2009, 12:15:29 »

Найстина в Гърция и заслужава, ние с милото сме ходилли два пъти и сме били очаровани. Единия път беше в Солун- КАтерини - Метеора, а другия бяхме в Кавала -о. Татос-Солун. НЯма да съжалявате
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 16, 2009, 20:00:32 »

Надявам се  good
Ние сме ходили до Кавала само и наистина беше много хубаво.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #24 -: февруари 03, 2009, 12:58:41 »

Мацки, я кажете кои месеци е най-добре да се посетят гръцките острови - мислим за Корфу или Санторини. Чудя се дали юли/август няма да е ужасно горещо. Който има опит с тези дестинации, да сподели  give_rose Обмисляме и варианта за ПРЕДсватбено пътешествие там през май/юни (ако времето тогава е по-благоприятно) и евентуално след сватбата някъде другаде (дано!), например Хърватска.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 03, 2009, 13:12:09 »

Аз ти препоръчвам септември, миналата година родителите ходиха септември (само че в Турция но принципа е същия),  - топла морска вода, чистичко, не е пренаселено, приятни температури, идеални цени  pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 03, 2009, 13:14:44 »

Гърция е хубаво да се посети юни месец,после става много топло или септември good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #27 -: февруари 03, 2009, 15:03:00 »

http://www.holiday-weather.com/country/greece/index.html -  ето тук намерих много подробна информация за времето в Гърция. В сайта може да се види подобно инфо за доста места по света. Указани са температурите за всеки един месец, също така количество валежи, брой дъждовни дни, влажност на въздуха - пак по месеци. Освен това има съвети за съответното място кога е пълно с туристи, кога зеленината е най-красива, кога температурите са най-благодатни......
Общо взето за Санторини най-приятни се очертават май и юни, които са по-ненатоварени то туристи месеци. За Корфу - юни и септевмри. Юли и август са също добри, но ветровити. Аз лично съм доста зиморничева и за да ходя на плаж, трябва да е над 25 градуса, така че ще избирам топлите месеци  pardon , но не най-натоварените.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 03, 2009, 15:10:24 »

Ние сме планували медената седмичка веднага след сватбата - т.е. 29 юни до 4 юли примерно. Надявам се да не е прекалено топло, макар че последните години поне тук в България края на юни винаги има 5-10 мнооого топли дни.
А да попитам, някой ползвал ли е услугите на агенция VS-Trevels? Гледам, че имат доста оферти за Гърция?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 10, 2009, 09:56:09 »

Имам въпрос някой знае ли какво е времето в Гърция март-април blush?
Цитат
http://www.holiday-weather.com/country/greece/index.html -  ето тук намерих много подробна информация за времето в Гърция.
Слънце, този линк не се отваря sad
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 09:57:54 от little.miss™ » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines