Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:33:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 140015 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 24, 2009, 22:24:29 »

ееееее, това направо е ужасно  diablo ама за бой са някои свекита, ама за мноооооооооооого голям бой  beating beating beating

Да, бе, все едно не са били на наше място!!! diablo

Ооох, то нали и аз съм бъдеща такава (свекърва), дано не съм такова чудо!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 24, 2009, 22:49:59 »

solecito,мила ама ти какво и се ядосваш beating Остави я като иска да купува,ти си купуваш и си ползваш твоето,а на нея като и се дават пари на вятъра-да ги дава pleasantry не трябва за такива глупости да се ядосваш в твоето състояние kiss2 Същото се отнася и за Голди kiss2 -не виждам какво толкова не е разбрала,то много трудно да схванеш,че снаха ти е бременна .
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 24, 2009, 22:56:57 »

Здравейте и от мен. little.miss™, и аз съм на това мнение, който има излишни пари за трошене да купува, пък може и нещо с преправяне тук-там да стане за из вкъщи. А относно разбирането - не искам да засегна някой, но просто на някои хора им е по-трудничко да разбират някои неща, особено на свекитата-съкровища  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 24, 2009, 23:32:48 »

Наде, благодаря за подкрепата  give_rose
съгласна съм, но на нас ни предстои тази година да направим локално парно в цялата къща ( сещате се за каква сума иде реч) и ние събираме пари като луди, щото бебе вкъщи на тоя клинч категорично не може да се гледа. А тя като има желания да помага, да даде пари за тази цел , а не за дивотии. Била харесала, моля ви се, една играчка, която вечер светела към тавана, прави някакви форми и издава звуци от природата. Това абсолютно излишно за нас чудо е над 100 лв, които биха се отразили добре за парното все пак. Не че не искам някакви сладурски неща и да си глезя бебо, но все пак мисля, че е по-важно да му е топло и приятно вкъщи, а не да измръзва, ама да гледа картинки по тавана  crazy crazy crazy



Ооох, то нали и аз съм бъдеща такава (свекърва), дано не съм такова чудо!!!

онзи ден точно това казвах на майка ми ( нали и ние чакаме момче) : дано не изплесна и не се побъркам толкова  girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 25, 2009, 09:12:26 »

goldi сигурно е очаквала по официално да й се каже за бебо.Иначе много добре си е разбрала тя ,даже сега като осмисли добре ситуацията ще започне да се мазни сигурно,за да трупа активи за името.А и друго ,може да не е захапала защоо й казваш едновременно че си бременна и че е момиче,а може и да е схванала и да се е обидила ,че не сте й казали по-рано.

Както и да е повода е за радване,а не за придаване на ненужни тежести.Жалкото е,че родителите на семействата понякога чакат внуче ,за да започне едно голямо състезание кои са по - добри баба и дядо.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 25, 2009, 11:22:01 »

Ние на никого не бяхме казали, така че не ме интересува дали се сърди или не. Да си гледа работата, кво да ида с питка и мед ли да и съобщя, айде де.
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #306 -: януари 25, 2009, 11:50:07 »

Мomi4ezateb, затова никакви специални покани. Сватбата си е ваша,не се съобразявайте с никого. Ако имате възможност, посрещнете си разходите по сватбата сами, без помощ от родителите. Дори и това да налага по-скромна сватба,отколкото би ти се искало.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #307 -: януари 25, 2009, 13:51:53 »

здравеите момичета!прочетох някои друг коментар тук и искам да ви кажа че сте много силни жени! @}->--макар че аз не съм във вашето положение,разбирам как се чувствате!аз се разбирам много добре с бъдещата си свекърва и ако мога да я нарека мамето,защото така я чувствам!тя дори от самото начало на връзката със сина и ме харесваше и си личеше,за което съм щастлива!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 25, 2009, 13:58:37 »

Четя и си мисля, че свекитата, а и не само те, стигат дотам, докъдето сами им позволим да стигнат! Ей затова човек трябва да бъде егоист и да мисли най- напред за себе си. Ако сте сигурни, че искате сватба- направете я, защото в противен случай винаги ще има нещо по- важно и по- спешно от това! Ако свекървата се радва на този брак тогава ок нека изживее този ден с вас, какво по- хубаво от това, ако пък не единствената която губи е тя!  smile Живота си е ваш- вземето го в ръцете си! smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 26, 2009, 09:10:46 »

А тук ли е темата да похваля моята blum
Въпреки че и тя ми купува ужасни неща  funnytooth Въпреки че на сватбата ни почти я нямаше, защото гледаше бебето на сестрата на мъжа ми, въпреки че понякога ме дразни когато ми подсвирква под прозореца за да ми каже "аз излизам, само исках да ти кажа чао"  funnytooth Обаче знам ли може би е до начина на казване, до интонацията....незнам тия неща са в състояние да ме подразнят ако съм изнервена заради друго нещо  blush
Снощи бяха в нас на вечеря и пак много си говорихме и аз им казвах че ще вземам стипендия чак след втория семестър и свекър ми ми каза "другия месец ми свършва заема, тогава вместо да плащам всноска в банката ще ти давам 150 лева на тебе като ступендия"  banana Освен това искат лятото на ходим на почивка в Турция (те ходиха миналото лято и са много доволни от почивка през септември) и сега баща му на милото ми каза че ще поема всички мой разходи, мъжа ми и майка му да си правят сметка на си събират пари  laugh Та случила съм на хора. Просто не са някакви богаташи, въпроса е в уважението, постоянно ме гушкат, постоянно ми щипят бузите  blum  Просто таква майчина и бащина любов се чете в очите им, че се чувствам наистина като тяхна дъщеря!
И още нещо да разкажа за тях че ми стана смешно, като живяхме около седмица при тях, че чакахме да ни монтират климатика и ни беше студено, та бяхме малко при тях. Ставам аз сутринта към 7:30 - 8 някъде и баща му " малее що толкова до късно спиш"  laugh На следващата сутрин пак ставам към толкова и майка му се прибираше от нощна смяна и ми вика "малее що си станала толкова рано, лягай да си доспиш"  blum Та така,
Въпроса за мен е просто каквото и да правят да не го правят със злоба и със лоши чувства и намерения, иначе че грешат понякога грешат. Немога да го отреча, но нима вие не грешите в отношенията си с хората понякога, просто наистина за мен въпроса е да няма злоба!!
Оле май малко попрекалих с дължината на поста  blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 26, 2009, 22:58:52 »

Та случила съм на хора. Просто не са някакви богаташи, въпроса е в уважението, постоянно ме гушкат, постоянно ми щипят бузите  blum  Просто таква майчина и бащина любов се чете в очите им, че се чувствам наистина като тяхна дъщеря!

Въпроса за мен е просто каквото и да правят да не го правят със злоба и със лоши чувства и намерения, иначе че грешат понякога грешат. Немога да го отреча, но нима вие не грешите в отношенията си с хората понякога, просто наистина за мен въпроса е да няма злоба!!
Оле май малко попрекалих с дължината на поста  blush
Толкова отдавна не бях попадала на толкова позитивен пост, в тази тема give_rose give_rose give_rose
Прекрасно е мила, че си даваш сметка, че въпреки грешките, хората имат добро намерение...и всъщност това е важното.... blush
Не, не си прекалила с дължината на поста..би ми се искало всички дълги постове, които чета да са толкова позитивни, откровенни и истински. За мен беше истинско удоволствие да го прочета girl_wink Girl_hide danceg danceg
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 27, 2009, 10:19:01 »

Аз пак да се разпиша. В неделя минахме през моите свекъри мъжа ми да вземе нещо, и аз и викам ти разбра ли какво ти казах и тя вика да разбрах, ама сега не се честити. И почна да ми разправя как някаква съседка родила в шестия месец. Определено си ограничавам контактите с тая жена, защото като се прибрах у дома си мерих кръвното и бях го вдигнала, само от няколко минути в нейно присъствие.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 27, 2009, 11:00:01 »

оф някои наистина прекаляват !!!  beating beating
Герганче радвам се за вас, дано винаги така се държат !!!! smile

аз мога само да похваля моите, сега когато ще стават баба и дядо са на върха на щастието !! свеки идва и двата пъти с нас до софия, постоянно купува и на мен и за беба нещица, иска всичко да си има малката г-ца Лозева и е много щастлива и горда от факта, че живот и здраве ще носи нейната буквичка, ами заслужава си го, някои ме питат защо ще кръщаваш на нея ???, никой не ме е принуждавал, просто това е моят начин на уважение към нея и благодарност за всичко, дано винаги се разбираме така чудесно !!!!! smile

Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 29, 2009, 13:37:23 »

goldi много правилно си решила да ограничиш контактите си с това чудо на природата. Най-малко с такива глупости трябва да ти пълни главата в този момент.
Относно хората - ами то в собствените си фамилии намираме разни "екземпляри", а какво остава за чуждите хора (каквито в крайна сметка са свекървите). Най-доброто решение е да не обръщаме внимание на каквото можем. Вярно, че е трудно, но пък... няма начин.
Ели и Герганче радвам се, че при вас нещата са добре.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 29, 2009, 13:38:38 »

Светли ти с твоята в какви отношения си?  blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines