Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:37:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139857 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 11, 2008, 12:05:33 »

разбираме се, но колкото по- далеч, толкова по- добре.
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #211 -: декември 12, 2008, 12:18:12 »

Абе..разбираме се горе-долу, добра жена е, ама страшно елементарна и все акъли ръси.. Дразни ме дето звъни всяка вечер - " ядохте ли, ама какво ще ядете, ама сега какво ще правите, ма защо толкова пари харчите, ще ядете постни манджи и спирайте цигарите да пестите.." и такива от сорта.Покрай сватбата доста бяхме обтегнали отношения, но нали е на 200 км- изтрайваме се два- три пъти годишно за по 2 дена.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 12, 2008, 16:16:56 »

Кармела и мойта обича да ги дава тез съветчета,но бързичко бивааа скастряна  diablo
Иначе като цяло,както съм казвала женицаата е добра,нооо все пак  pardon
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 15, 2008, 21:37:41 »

karmella ,много е неприятно така...Понякога имам чувството,че хич не се усещат тия свекърви!
Ох,момичета,един ден сигурно и ние ще станеме такива/опазил ме Господ/! girl_impossible
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 15, 2008, 21:45:09 »

За съжаление сигурно и ние ще станеме такива.Аз гледам собствената си майка-ами  вече не е това което беше,а беше страхотна.Когато бях ученичка всичките ми съученички ми завиждаха за нея,но сега да я видиш.Явно от годините ще е.Със свеки вече нямам поблеми,разбрахме се,че няма смисъл да делиме нещо неделимо,виждаме се рядко и много се обичаме.Та така като са далече са много готини и свекървите,а по някое време и майките.Няма нищо по-хубаво от това младите да са отделно,тогава всичко е мир и любов.Ако обаче трябва да живееме с тях не бива да им се даваме.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 15, 2008, 22:08:40 »

Оххх, дано не станем и ние такива.
Аз предлагам да не напускаме форума и след 20-30 години живот и здраве да си говорим с нашите мили снахички направо тук. Нали трябва да сме "яките" свекърви  blum blum blum. Пък и младите съфорумки ще могат да ни се карат лично  funnytooth funnytooth funnytooth

А иначе kali_gali , много си права -

Няма нищо по-хубаво от това младите да са отделно,тогава всичко е мир и любов.Ако обаче трябва да живееме с тях не бива да им се даваме.

Подкрепям мнението ти с две ръце. Много точни думи  Bravo Bravo Bravo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 15, 2008, 22:19:46 »

Абе аз имам дъщеря и няма да бъда свекърва,ако разбира се и второто е момиче,но дори и тъща си мисля че ще съм гадна защото имам много силни собственически чувства към детето си.Дано да съумея с времето да ги дресирам тези чувства и да си държа устата затворена когато порастне защото иначе лошо.Според мен от там идват всички проблеми с тъщи и свекърви-те са майки и все си мислят,че никой освен тях не може да се грижи за децата им.Може да не съм права,но до този извод стигнах след като се опитвах да си отговоря защо ме дразни толкова свекърва ми.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 16, 2008, 13:27:27 »

…..разбрахме се,че няма смисъл да делиме нещо неделимо…..
Много добре си го казала! good Радвам се че поне една свекърва се е осъзнала и нещата са тръгнали в правилната посока. За сега моя проблем съм го разрешила с по – редките  виждания.
Дано само да не стане, като при една приятелка, която винаги разбира кога мъжа и е говорил по телефона с майка му.Пази Боже да чуя думи на свекърва ми в устата на мъжа ми.... girl_impossible
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 16, 2008, 15:01:33 »

А това с рядкото виждане е част от програмата за разбирателство laugh
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 16, 2008, 15:42:54 »

Мдааа, аз в предната част бях споделила моето меко казано "неразбирателство" със свеки, обаче гледайте майтап - днес мъжото ми се обажда да ходим на обяд и аз го питам защо толкова рано... А той "Ами ходих до Спиди да взимам едни неща" - "Какви неща бе младеж"..."Ами майка ми ни изпратила подаръци за Коледа и Нова година" Oh my ... И аз естествено питам - на нас или на теб...и Oh my ... представете си - подарък за него, подарък за МЕН и подарък за НАС Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Направо се шокирах. Както и да е де - видях подаръците - почти абсолютно еднакви (само неговият е мъжки вариант, а моят женски), а в поздравителната картичка - еднаква сума парички pardon

Е сега - не, че не ме трогва жеста, ама толкова ОЧЕВАДНО показва сега, че едва ли не за нея сме  *db*еднакви или равнопоставени*db* или каквото и да е там...

До оня ден разправяше наляво и надясно, че му харча парите и си "вея гъза" (точен цитат) по улиците, а сега и пари ми праща...

Сигурно на някой ще му се видя супер коравосърдечна и безчувствена, и може би нагла...ама като си помисля какво беше преди сватбата beating И не, че ми се е обадила дори веднъж до ден днешен, ама... Това сега ще е повод за изказвания от рода "Аз се опитвам, ама тя..." Уффффффффф, какво да ви кажа - то ни да се радваш, ни да не се радваш...И съм толкова злопаметна спрямо нея, че не знам cray
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 16, 2008, 16:00:50 »

Ох skylife, толкова мъчно ми стана като четях написаното от теб. Не мога да си представя що за лицемер е тази твоята свекърва да ти праща подарък. Хем говори против теб, хем подарък и после има да говори "Тя моята снаха много лоша. Аз й пращам подарък за Коледа, тя се държи грубо. Възпитание." Незнам защо са такива тези жени. Моята още от първата ни среща ми показа, че не ме харесва. Верно, че ние с моя мъж много набързо се оженихме, ама чак такова отношение не съм заслужила. Дори на сватбата ни сестра й се изуми, че аз имам висше образование и хубава работа. Бях представена като първата простачка. И едва ли не горкото й момче изгоря с мен. Много ми е болно да ви кажа честно, защото съм убедена, че никоя от нас не е заслужила подобно отношение. Аз затова на моя мъж след поредния скандал заради изказвания на майка му, му казах да си избере или мен или нея. Но двете заедно нестава. Той горкия се чуди какво да прави и аз сериозно ли говоря. Така вечерта аз спах на дивана. Оставих го да си мисли и той си взе решението. Още повече се случи нещо, което съвсем го отказа от нея.

Момичета, бъдете силни и вярвайте в своята победа.

Извинявам се за дългия пост.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 16, 2008, 16:16:59 »

Еееех, момичета, колко ми е познато всичко това..... до болка!!! cray
Свеки е виждала бебе всичко на всичко 2 пъти, а той вече на годинаи 2 месеца!!! Няма желание просто, както и да е, не мипука въобще, че не иска да го вижда, но да разправя навсякъде, че тя мноооого иска да вижда детето, но лошата й снаха недавала, ми идва в повече!!! cray cray cray
А мъжо де да го знам, той все вика,: "майка ми е!", е то ако всички майки бяха като нея, нямаше да има песнички за майката ипразник на майката crazy
Ето сега е в Гърция, и не е казала д аотидем там за празниците, хем да ни види, хем и малко разнообразие за нас и детето!!! Щяла да ни даде парички (сигурно 50лв. за тримата) като се върнела, догодина!!! crazy
Ама аз казах на мъжа ми, че вече не искам нито стотинка от нея и точка!!!

Все иска снимки на детето, "да си го гледкала на снимчица" - цитат, ми така лесно само на снимка, бе!!! Избеснявам като разбера, че мъжа ми й праща, направо diablo diablo diablo diablo diablo Ама се надявам повече да не го прави, бил й казал: "ОК, ще ти пратя, ама ти не казвай на Танчето!!!", е, питам аз що за глупости?? diablo

Извинете за дългия пост, имах нужда да споделя с някой...
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 16, 2008, 16:24:15 »

Танче, моята свекърва е казала пред наши познати, че ако не си кръстим донякое време детето на нея щяла да отсинови Ивайло и нямало да казва, че има внуче. Твоята поне снимка иска. Признава, че има внуче. Е и 50лв. ще имаш, а аз най-много една картичка да получа. Нищо, че взема заплата два пъти колкото моята.
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #223 -: декември 16, 2008, 16:29:42 »

Айде да ви разведря малко, дано не се повтарям със случката само,та..

Свеки един ден звъни на мъжа ми и нарежда: " Аз съм при еди-коя си шивачка , ела ме вземи,че вънка е много топло, а и съм поръчала тука няколко неща- да вземеш да и платиш на жената -аз толкова пари откъде, пък няма само твойта кокона да се кипри"  Тогава много се вкиснах, защото бяхме в колата и телефонът беше на спийкър, ама сега го гледам веселата страна smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 16, 2008, 16:38:32 »

 Oh my ... Oh my ... Момичета, не мога да повярвам какви истории разказвате  Oh my ... Oh my ...
Как може да има такива жени, то бива любов към синчетата, ама това е наглост не, ами незнам  beating
Не им де давайте  Yes
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines