Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:04:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139676 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 19, 2008, 15:40:18 »

дявол, в женски дрехи!и се прави на ангел!!майка ми все ме успокоява и ме умолява да не и обръщам внимание да не и отвръщам да не се карам с нея...били хубаво семейство не трябвало да и се набивам на очи .....е аз как да не и обръщам внимание на всичкото отгоре я хванах да чете в темичката ни за свекървите..вчера беше отново тук и аз излязох защото не я изтърпях но оставих форума отворен и когато се прибрах тя ровеше и четеше и накрая само злосно ми каза.. cray cray cray "внимавай с мен защото нищо не си видяла..няма да насъскаш сина ми против мен..знаеш че нито те понасям нито те харесвам" cray cray :'(гад гад гад ето това е тая жена...
Oh my ... Oh my ... girl_impossible :girl_impossible:Олеееее ама как може бе такава змия трябва да направиш нещо по въпроса и то бързо,и ти е казала в очите че не те харесва а иска ти да я уважаваш е не това е върхът на лицемерието аууууу иде ми да дойда и да я  beating beating
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 19, 2008, 15:48:07 »

леле Клео тая жена е опасна ,наистина ли така ти е казала  shok shok shok въобще да не и мълчиш,а тя като ти казва такива неща ,ти пък и забрани да идва във вас по всяко едно време и най вече докато ви няма ,а само ако я поканите вие  cray shok angry
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 19, 2008, 16:06:19 »

не съм казала нищо лошо или против нея или лъжа или каквото и да е!!!

Ами възможно е наистина да не си казала нищо против нея, обаче я се върни назад и попрочети коментарите на всичките момичета, които са те "подкрепяли" така да се каже.То не бяха метли да се яхат, то не бяха "я я прати насам да види за какво става въпрос", то не бяха епитети и щуротии и още незнам си какво. Аз съм против такива коментари като цяло, защото верно е че форума е място И за утеха и подкрепа, обаче на твоите 5-6 изречения със споделяне на някаква конкретна ситуация, се изсипват още 3 страници с хули по адрес на жената.Ми и аз да съм, и аз ще се надървя срещу теб, щото теб познавам и е логично целия яд, който тя е изпитала четейки тези страници, да бъде после насочен към теб.
Да не се засяга никой, който е взел отношение по въпроса "свекървата на Клео", ама ми се струва че малко мечешка услуга и направи тази тема, отколкото да я подкрепи.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 19, 2008, 16:17:15 »

инка тя си е таква по принцип от край време!!това тук не и е повлияло!!!тя просто има такъв манталитет!!!още от запознанството ни се държи по този начин спрямо мен!така че това с форума не и е подействало за да е такава!има всякакви хора....някои не се примиряват че децата им са започнали свой живот и след като са разчитали на тях изведнъж стават ненужни това е според мен причината да е такава
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 19, 2008, 16:20:18 »

Ами, мацка сладка, тогава ще си патиш и ще си търпиш и ще се ядосваш и това ще е положението.Все пак е майка на мъжа ти и каквато и да е, ти самата като казваш,че той е мамино нещо си, ще си кюташ между него и нея и дано появата на внук да я накара да те приеме малко повече.Все пак ще си първата, родила дете на сина и, хората се променят много като станат баби и дядовци.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 19, 2008, 16:22:50 »

дано Ина чул те той си знае кой!!!и аз съм чувала че се променят!не само първата родила дете на сина и а и първата която ще им роди внуче! *THUMBS*ще я видим след няколко месеца
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 19, 2008, 16:25:56 »

Клео защо не седнеш и не поговориш открито какъв и е проблема, какви са тези заплахи от нейна страна !!!!! не могат така да се оставят нещата !!! има два варианта или ще мълчиш до края или ще се опълчиш !!!! то това не може така да продължава !! ама и Григор има вина, поговори с него, все пак става въпрос само за теб в момента , а и за детето му
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #82 -: март 19, 2008, 16:33:01 »

Ужас,kleo_20 за съжаление никой не си избира свекървите,затова нямаш избор ще си я търпиш,опитвай се мислено да я игнорираш,да ти минават и заминават през ушите думите й.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 19, 2008, 16:33:10 »

Клео и аз си мисля,че трябва да си поговорите с нея.Седнете и се опитайте в един нормален разговор да се уточните кой и защо има такова мнение за теб.Аз немога да си представя цял живот да се живее така.Трябва да има някаква поносимост между вас заради всички други хора около вас.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 19, 2008, 16:36:39 »

ми аз съм се опитвала и като говоря нещо тя или не ме слуша или си говори нещо друго си!!просто ще я игнорирам като присъствие и това е!!няма да си тровя нервите с нея!в крайна сметка не ми е нито майка нито баба нито приятелка!!на мен не е никаква!!мъж ми да се оправя с "маминка" аз си имам майка и до нея ще се допитвам и с нея ще се съветвам когато ми е нужно
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 21, 2008, 16:49:24 »

Клео, проблема е че всички около теб те съветват да си добра, търпелива и издържлива явно, а и ти самата си си добричка доколкото разбирам и затова тя напада. Има някои злобни, гадни хора, които приемат подобни качества за слабост и нападат, прави им удоволствие да подтискат "по-слабите".  crazy
Според мен, ако твоя мъж не осъзнае на какъв психически тормоз си подложена ... изгубена кауза, защото трудно ще и се опълчиш без той да е зад теб или поне малко да си дава сметка какво преживяваш.

А тези нейните думи "внимавай, няма да ми вземеш сина и т.н." ми прозвучаха като Стефани от Дързост и красота ... да не би случайно да го следи?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 02, 2008, 00:45:14 »

 Oh my ... Клео ама ти защо и се оставяш?
на мен свекърва ми само да се опита така да ми заговори и ще има  beating Другия път като почне да ти говори така и отвърни с нещо рязко за да я шокираш и да види, че няма да позволиш да си излива негативностите на тебе  nea Тя сега те е разбрала, че си добра душа и че може да издевателства върху теб и давай ...
Кажи и на мъжа си в прав текст, че майка му така и така ти говори и да се оправя с нея иначе това ще рефлектира върху вашите отношения  diablo от майка си знам, че малките кусури в началото на връзката докато е голямата любов, след време се превръщат в ГОЛЕМИТЕ кусури, които могат да обърнат колата. Така че действай с твърда ръка "овреме" както викат старите хора за да не патиш после  huhhuh.gif

аз да чукна на дърво проблеми със свекърва си нямам, но както тя, така и моите родители си знаят мястото и си границите, които сме поставили и ги спазват за сега добре и не мога да се оплача нито аз, нито моя половинчо  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 02, 2008, 15:31:32 »

Уфффф, тия свекървещицииии diablo

На моята, която пак е в Гърция - й каза милото вчера, че ни трябва лятна количка, защото тази дето ни беше купила е малко на бебо още от преди 2-3 месец, а тя казала: "Ммм да, маме, то сега има много хубави..."
Нявма да коментирам
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 26, 2008, 00:23:29 »

С моята свекърва засега се разбираме добре. Тя е много добра и кротка жена и много е страдала от "свекър ми". Слагам го в кавички, защото него го нямам за никакъв.

Клео, заедно ли живеете с родителите му?
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 28, 2008, 12:57:15 »

ние с моята "кандидат "свекърва за ся сме си о.к., като се има в предвид , че тя е никога не се е разбирала със своята свекърва ( и годиника ми  има брат т.е. няма дъщеря)  и може  би знае какво е.  danceg
Дано си останем и така за в бъдеще ,щота живеем врата срещу врата и ще......леле-мелеееееее.....

 Ако си останем така както ся- пожелавам на всички такова свеки good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines