Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:33:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139647 пъти)
 
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 16, 2008, 22:25:54 »

Клео, точно в този момент не ти е толкова необходимо да я виждаш. Тази жена нещо не е наред shok shok shok. Няма смисъл да се притесняваш, всичко ще бъде ок. Остави ги да си говорят глупости. Влиза през едното и излиза през другото ухо, никакво внимание. Някой и бил казал едно друг друго, ей така като започнат.......маправо поудявам. Само спокойно, дръж се, нали милото е до теб, и най важното не и давай да ти влиза под кожата!!!
Желая ти много успех и бъди силна не се предавай лесно!!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2008, 14:31:09 »

благодаря ви за съветите и за милите думи мили мои приятелки give_rose give_rose @}->--аз се старая да не се връзвам и да не се притеснявам от думите и но няма как съвсем да се абстрахира човек.малко или много особено сега се хващам на глупостите и! :girl_impossible:зная че отрицателната емоция вреди на бебчо и за това към нея не храня никакви лоши чувства и не отвръщам на простащината със същото!!няма как да избегна присъствието и-милото държи веднъж седмичното да ги посещаваме!свекър ми е душа човек!много мил и добронамерен към мен!все пита как съм как е бебето създава ли ми проблеми(има в предвид bad)но тя явно си е такава!ще трябва да я търпя не искам да се карам с милото заради нея!ако можех щях да избегна срещите с нея но за сега няма как да стане!за мое съжаление!

Първо незнам точно какви определения да дам за тая жена и с какви думи да  я нарека - каквото и да кажа ще е прекалено мило за нея!После не мога да разбера милотот ти ако те обича и разбира как може да те принуждава да се виждатв веднъж седмично - вярно, че са му родители, но той мъж ли е или какво - няма ли да те защити и ако вижда в крайна сметка колко зле се държи тая злоба с теб защо ще те насилва д аходиш там!Като иска да ходи да си ги вижда - негова работа!А това з акоремчето - искам да се поразровиш из темичките да видиш, че и аз бях като теб  и изобщо не ми личеше корема - чак в 5-я започна да личи и то по-скоро приличаше на шкембенце.Аз дори и сега в 7-я никой не може да познае, че след 2 месеца ще раждам!Ще ти пратя снимки на лични да се увериш сама!
Така че спокойно д ане вредиш на бебо, а оная да си гледа работата - аз  не бих стъпила скоро там на твое място ,пък мъжа ти да се замисли малко и той..... и да не те заставя да ходиш!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 17, 2008, 14:35:29 »

ох мила много ме успокояваш  @}->--аз и да не стъпвам май няма значение вече....тя и сега е тук готви на "сина си" само дето не знам на кой след като има двама но явно на девер ми защото според нея аз трябва да си гледам моя мъж ;)направо ми иде да я тресна с нещо по главата ама не е хубаво да ми минават такива мисли че с тях вредя на бебето...ако се чувствах добре щях да изляза но нещо хич не ми е до излизане..лошо ми е повръща ми се и нямам избор не мога да мръдна от вкъщи cray
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 17, 2008, 14:38:03 »

 :offtopic:То ти е лошо и ти се гади от нейното присъствие сигурно!Може би ако излезеш малко на въздух ще се почувстваш по-добре - аз поне съм така - когато ми е зле и изляза на въздух и се оправям..
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 17, 2008, 15:23:27 »

ох мила много ме успокояваш  @}->--аз и да не стъпвам май няма значение вече....тя и сега е тук готви на "сина си" само дето не знам на кой след като има двама но явно на девер ми защото според нея аз трябва да си гледам моя мъж ;)направо ми иде да я тресна с нещо по главата ама не е хубаво да ми минават такива мисли че с тях вредя на бебето...ако се чувствах добре щях да изляза но нещо хич не ми е до излизане..лошо ми е повръща ми се и нямам избор не мога да мръдна от вкъщи cray
недей сега да мислиш за такива неща, че на когото най-много се ядосваш през бременността на него приличало детето, боже опази.  blum та и моята етърва все се караше със свекито докато беше бременна и малката толкова да прилича на нея - ама направо кожата и одрала, не че е грозна свекито, ама да го гледаш такоз все едно нея гледаш и то не е работа....
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 17, 2008, 15:28:18 »

Оле опази Боже!Дано да не се отразява така на всички бременни, които се нервират на свекървите си, че не стига, че тяхните мутри ги дразнят ами и бебо да й одере кожата...лелееее!МНого зле!
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #66 -: март 17, 2008, 22:56:45 »

Олеле, kleo мила, това дето твоята свеки ти го е казала не може да е излязло от устата на психически здрав човек!!!  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Трябва да си супер нетактичен да се изкажеш така на който и да било, ама трябва да си направо луд, за да го кажеш за собственото си внуче!!  shok  shok
Тя и мойта почна да ми говори едни от сорта: ама то, много слабичка съм била, трябвало да напълнея!!! crazy, защото, видите ли, съм щяла да раждам!!  Oh my ... Аз не само, че не съм бременна, но и не съм и споделяла, че искам да съм скоро! Пък и доколкото знам не е хубаво да се тъпчеш безразборно по време на бременност!
Горе главата, kleo и въобще не си скапвай живота с такъв отровен човек! Концентрирай се върху хубавото в живота ти! Пожелавам ви да си имате най-красивото и здраво бебенце!  good
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #67 -: март 18, 2008, 11:21:02 »

Леле,като ви чета все благодаря,че нямам такова чудовище!
Клео,не се впрягай миличка,изтегли си филма "Свекървище" и ще видиш,че има и по-зле  good
С мойта свекърва си нямам проблеми,живее в Пловдив виждаме я почти всяка седмица,или през седмица.Но пък с майка ми големи проблеми имам,замества я по всички параграфи,все дудне,все мрънка,все има претенции ... ужас!!!Е по законите на Мърфи за съжаление всяко семейство си има поне по един такъв дразнител,и се появява винаги когато най-не трябва!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 19, 2008, 15:25:59 »

И аз да се присъединя към клуба на готините свекърви моята е много добричка и много се разбираме,оставя каквото кажа аз така да е и изобщо не се меси в абсолютно нищо danceg :danceg:и толкова се радвам за което и е с съвременно мислене абе с две думи много печена tease
а като чета за свекървището на kleo направо се хващам за главата леле това е самият дявол diablo diablo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 19, 2008, 15:29:02 »

martididi колкото и да дудне и мрънка твоята майка си е твоя майка и можеш да й простиш всичко, докато на свекървата обидите трудно се преглъщат именно, защото хем не ти е близка хем си длъжна да пазиш някакво прилично поведение.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 19, 2008, 15:31:02 »

дявол, в женски дрехи!и се прави на ангел!!майка ми все ме успокоява и ме умолява да не и обръщам внимание да не и отвръщам да не се карам с нея...били хубаво семейство не трябвало да и се набивам на очи .....е аз как да не и обръщам внимание на всичкото отгоре я хванах да чете в темичката ни за свекървите..вчера беше отново тук и аз излязох защото не я изтърпях но оставих форума отворен и когато се прибрах тя ровеше и четеше и накрая само злосно ми каза.. cray cray cray "внимавай с мен защото нищо не си видяла..няма да насъскаш сина ми против мен..знаеш че нито те понасям нито те харесвам" cray cray :'(гад гад гад ето това е тая жена...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 19, 2008, 15:34:58 »

Леле Мира... shok Тя и хакерка излезе! Аз бих потънала в земята от срам, ако изпадна в твоето положение...Обаче пък тя няма право да изисква от теб да се държиш добре с нея при условие, че и тя самата не се държи нормално с теб. Да беше по възпитана дори да не се харесвахте щеше поне нормално да се държи, а тя нито крие негативните си емоции към теб нито нищо. Вчера като четох как си е сложила ръката на корема ти и ти е наговорила сума ти глупости направо се втрещих. Много бих внимавала с нея на твое място. А тя защо таи такава омраза към теб?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 19, 2008, 15:37:09 »

Бъди по внимателна, kleo_20! Тя щом на теб ти ги говори такива, представяш ли си какви ги дроби на сина си /т.е. мъжа ти! Oh my ...
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 19, 2008, 15:38:04 »

Абе верно ли така ти вика тази жена? Че вече се изумявам. Чета аз тук от няколко дена, но не коментирам, но вечер си се сещам и все за теб и нея си мисля sad Я я игнорирай, да не си се за нея омъжила, че да ти се бърка в семейството. Аз на моя мъж това му харесвам, че като се опита свеки да се меси и той и вика: Това не е твоя работа! и до там. Така,че аз лошо от сватовете ми не съм видяла и ми е много жал като чета такива неща. Я мъжът ти да и скръцне малко със зъби.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 19, 2008, 15:40:11 »

аз се държа добре с нея!никога не съм и казала нещо на въпреки!няма от какво да ме е срам че е прочела форума nea не съм казала нищо лошо или против нея или лъжа или каквото и да е!!!защо не ме харесва не зная и честно казано няма и да се тормозя за да разбера!не мисля че съм лош човек или че съм навредила няко му!!!така че това си е нейна работа,а моя син е мамино синче и никога няма да се промени!късно е на 33 да се мъча да го науча на нещо!!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines