Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:09:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139633 пъти)
 
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 15, 2008, 18:00:44 »

Някъде бях прочела нещо от сорта на...дано да нямам синове, че като знам как ще бъда мразена един ден...
Е сега като се замисля съм щастлива, че ми се роди дъщеричка tease. Не, че нещо, ама тя и моята свекърва се държеше ужасно, дори докато бях бременна не спираше да демонстрира негативно отношение към мен, а сега като се роди малката какво, с какво станах аз по-различна...Поле това, Поле онова, ама нали иска да се радва на детето /с което пък ужасно ми досажда понякога/. Някой може да ме обвини сега, но ако се държеше нормално с мен преди, сега нямаше да имам нищо против да ми се мотае и да влиза в спалнята ми по всяко време /без предупреждение/.
Та така, преди я беше страх, че ще и открадна скъпоценния син, а сега от мазна, по-мазна данеби случайно да не и дам да гушне малката /не че не си го заслужава/.
И с майка ми се държи ужасно, чак тон повишава. Кажете ми, кво да го правиш такъв човек.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 15, 2008, 18:02:43 »

didi_vla1983, забравих, и на мен ми даде един свят стачи пелени дето сега се чудя къде да ги навра.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 16, 2008, 15:38:01 »

 cray cray :'(момичета  вчера бяхме при свекървата и свекъра... cray cray
тя ме пипна за корема и каза "амаааа къде ти е коремчето ти си вече 4ти месец а я виж то плоско,чакай да ти разкажа аз нещо...една позната има дъщеря и тя била бременна и не разбрала как бебето умряло в нея  cray cray :'(корема и тамън започнал да се показва и изведнъж като твоя и изчезнал....и тя разбрала че не е наред нещо като започнала да се трови  cray cray едвам я спасили"
ужасна е тая жена как може да ми говори такива неща...аз като казах на мама и тя побесня искаше да ходи да се разправя с нея cray :'(охх дано бебето да е добре че тая усойница да не ме е урочасала
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 16, 2008, 16:49:12 »

kleo_20 миличка не и обръщай внимание на тази зла жена. Изобщо я игнорирай, не ходи у тях. Оплачи се на мъжа ти... Нека той да се заеме с нея. Той чу ли я какво ти каза? Ах, как се ядосах само... Само нецензурни думи ми идват да кажа за нея в момента, но ще се въздържа...
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 16, 2008, 17:28:05 »

Олеле, Клео... тая жена не мисля  че е добре психически, това нейното е болест. По-добре изобщо не общувай с нея...не мисля, че мъжа ти или някои друг ще те съди при тия приказки...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 16, 2008, 17:32:20 »

Kleo,я и дай адреса тук и ще видиш колко души,ще отидем да и кажем какво мислим за нея...какви са тези глупости,как може така да говори за собственото си внуче beating beating beating beating ако те притеснява,че ще те урочаса,майка ти да занесе червен конец в църквата и да го освети,има и готови гривни,които може да освети и си я слагаш и не го мислиш....вещица,как може да има такива хора....и това с корема не е вярно,не и се връзвай,много филми е гледала beating beating beating beating beating beating beating beating beating
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #51 -: март 16, 2008, 17:35:17 »

Олеее,олееее...тая е изрод някакъв! Клео, да не ти стъпва крака при тая!  }:->Майкооо...тая луда ли е, бе! Може ли на бременна жена такива да ги говори!  beating beating beating А мъжа ти къде е?Слуша ли ги тия неща? Не оставяй тези приказки! Не се ядосвай излишно, просто не общувай с този ненормален човек! diablo Малееее, аз да съм я направила на сол!  beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 16, 2008, 17:37:02 »

благодаря ви много мили момичета give_rose
мъжът ми беше с мен и каза само "ее ти сега това и говори да вземе да се притесни" Oh my ... свекър ми я дръпна в другата стая какво и е казал не зная....ох знам че това са глупости ама как да не ме притесни сега само такива думи ми липсват cray ужасен дзвер е тая жена...как може да не обича даже собственото си внуче...не че ми е притрябвала ама все пак може ли така да говори...
не зная какво да и кажа аз само слушах втрещена и когато милото и направи забележка и аз тръгнах да ставам да изляза за малко на балкона тя ме хвана за ръката и каза"неее чакай трябва да си подготвена да чуеш и да знаеш всичко което може да ти се случи никога не се знае може изобщо да не се роди това дете все пак какво ли не се случва..." cray
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 16, 2008, 17:42:30 »

майко мила трябваше един шамар да и удариш,да си знае какво може да се случи с нея beating beating beating какви са тези глупости бе,как може да има такива хора,чак се чудя как са отгледали нормално децата си такива хора....боже...боже....не я слушай Клео..пази си се,не се натоварвай и не се притеснявай за корема,а ако имаш някакви притеснения звънни на лекаря ти само и само да не го мислиш и ограничи контактите си с нея.... sad sad sad sad нямам думи,такива хора заслужават да имат снахи подобни на тях,които да им тровят живота beating beating beating
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 16, 2008, 17:52:54 »

Кошмар, наистина ако можеш не ходи там!  nea И без това през бременността такива параноии те гонят, че само ти липсва някой да пуска гадни идейки sad Ужасно трудно е да се абстрахираш от тях, аз вече не смея и по форумите много да ровя да не си "вкарвам филми" ...

Моята братовчедка имаше подобни проблеми със свекърва си, толкова време ги търпя и какво ли не опита, какво ли не изстрада. Накрая просто чашата преля и отказа да стъпва у тях (само да троши нерви). С тази подробност, че мъжа и я подкрепи и не я принуждавал. Сигурно минаха няколко месеца и онези сами я потърсиха и коренно си промениха отношението, сега се държат доста по-добре.
Звучи като приказка малко, но не е невъзможно. Само зависи кой е зад гърба ти!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 16, 2008, 19:31:15 »

Аз нямам думи просто... ама и ти недей да и мълчиш, как ще ти говори такива неща  girl_impossible ох аз много се ядосах
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 16, 2008, 20:14:51 »

Лелеее Клео тази жена голяма злоба   ANGRY.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 16, 2008, 20:34:43 »

Хей Клео не се притеснявай. Остави я да си дрънка тази злоба каквото си ще.
Ама наистина е много лошо дето говори такива неща на бременна жена. Пълна овца, та не се ли сеща, че ти носиш нейното внуче. Ако не е загрижена за теб то поне за него да се замисли и да спре да те разстройва.
Е твоята ти казва, че нямаш коремче, а моята знаеше, че напълняването ужасно ме беше депресирало и постоянно подхвърляше нещо. Веднъж ми казва, ти ще родиш близнаци. И аз така Oh my ... и казвам защо.
Еми, много си едра със сигурност няма да е едно...
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 16, 2008, 21:53:30 »

Oh my ... Oh my ... Oh my ... не съм вярвала, че може да има толкова злобни хора. а какво да сториш в тази ситуация, за да не си навредиш емоционално - и най-вече да не навредиш на детето.. kleo, от сърце ти пожелавам лека бременност и здраво бебче, и сила да не се връзваш на глупостите на онова чудо в женски дрехи
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 16, 2008, 21:59:12 »

благодаря ви за съветите и за милите думи мили мои приятелки give_rose give_rose @}->--аз се старая да не се връзвам и да не се притеснявам от думите и но няма как съвсем да се абстрахира човек.малко или много особено сега се хващам на глупостите и! :girl_impossible:зная че отрицателната емоция вреди на бебчо и за това към нея не храня никакви лоши чувства и не отвръщам на простащината със същото!!няма как да избегна присъствието и-милото държи веднъж седмичното да ги посещаваме!свекър ми е душа човек!много мил и добронамерен към мен!все пита как съм как е бебето създава ли ми проблеми(има в предвид bad)но тя явно си е такава!ще трябва да я търпя не искам да се карам с милото заради нея!ако можех щях да избегна срещите с нея но за сега няма как да стане!за мое съжаление!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines