Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:05:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139595 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 11, 2008, 22:05:21 »

avva_stz, верно твоята свеки е избила рибата!!! Егати лафа, егати чудото.... Oh my ...  crazy laugh
То бива, бива, ама от бивол мезе и Господ го не яде! Какви мисли им се въртят в главата на тези жени? Някой може ли да ми обясни? Жени сина си и......... diablo
Ава, давай само така - да си знае мястото тази жена!  good Нямало да се снима в булката... crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 11, 2008, 22:16:06 »

леле сватбената треска и на нея не е простила май. нищо ти си прави каквото си знаеш и горе главата!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 12, 2008, 08:49:46 »

Eййййй неможе да не пусне някоя злобна забележка, неможе да се стърпи!  diablo Тази своенравна булка доста и идва явно Wink

Давай все така, не и мълчи! На преки нападки не се мълчи  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 12, 2008, 09:11:21 »

 ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL *ROFL*Леле каква свеки,ама Ава мила ти закакво ще ходиш на сватбата,вземи си седи у вас sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic :sarcastic:леле някои хора наистина са много зле,какви са тези тъпи изказвания,то и у тях не виждам по тая логика какво ще снимат,как сина й се облича ли tease tease tease tease да ви кажа,според мен едно време на тях са им се бъркали и сега ги е яд,че вие сами определяте правилата за сватбите си
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 12, 2008, 10:02:29 »

Абе тия жени свекървите не ги знам къде са расли ама що така не могат да разсъждават незнам!!!И се чудя защо изобщо се е опитала да мисли тя по въпроса, че накрая да роди тая глупост?Що не и кажеш да спре да говори глупости, че вече смешна става.... sarcastic ROFL sarcastic ROFL funnytooth
Само наистина не и се връзвай и й дай да разбере, че правилата определяте вие, така и така на нея не й се отдава и ще я забърка една....
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #35 -: март 13, 2008, 15:32:06 »

Авва, Авва, и това според теб е изцепка???   Oh my ...  Аз нали ти казах моята какво направи в стремежа си да "уреди нещата"?!  crazy Иначе за твоя случай със сигурна, че свекито ти съвсем е забравила за другите обичаи и е мислила само за тези, в които тя участва!  nea   beating
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #36 -: март 13, 2008, 18:02:45 »

Даааммм...някои хора искат май да превърнат сватбата в нещо като юбилей... толкоз мъка, че няма да са на сватбената маса.... sarcastic ROFL /малии,не знам и аз как успях да се преборя crazy-май добре, че свекър ми сам каза, че не бива да сме на една маса, щото ние трябва да сме център на вниманието/. ROFL И мъкаааа, че нямало да минават да поздравяват гостите заедно с нас /това дори не помня да съм го коментирала- *crazy*явно пак свекъра/. Че и в ресторанта няма само тя да ни захранва,ами и майка ми..и изобщооо-лишавам я от централна позиция... sarcastic funnytooth Тюююю...мъкааа,мъкааа  pleasantry По какво щели да се различават от гостите-по нищо.... banana Ееее,който иска да си прави юбилей, да си прави-аз искам да си правя сватба и да съм в центъра аз, а не свекърва ми  diablo  blush  sarcastic Лоши снахиии,лошиии....  diablo  tease tease tease
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 13, 2008, 18:35:02 »

avva..  laugh чакай малко да забърша сълзите от смях. нямам думи просто от изказването за видеото.. това си е твоята сватба и ти решаваш кое как ще бъде, а нейното мнение че няма какво да се снима в дума на булката е абсурдно.. смея се аз на смешки, ама дали не съм дала много свобода и на мойто свеки, да не ми се качи на главата накрая  Tc
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 13, 2008, 20:30:06 »

Аввичка тая твоята свекърва е уникат... Думи нямам... Oh my ... Както е казала Надето, ти защо ще ходиш? Я си стой вкъши и не се мори. А и свеки нали ще е там, може и на главната маса да седне и да се самозахрани в ресторанта, ако иска и у тях си да се самозахрани. Някои хора направо ме изумяват. Малко преди на Авва историята, четох за на Диди свекито и пелените. Чудя се тези жени мислят ли изобщо?  crazy
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 14, 2008, 08:56:34 »

Ава голяма си фенка!  good Много ме кефиш, страхотна си!  Bravo
"Горката" женица - тя сигурно се е настроила да седне до сино да му държи ръката, а то чак на съседната маса! Цц ц цццццц  ц  Bravo
Естествено, че ще са на съседната маса, вие да не сте бебета? Много са ми смешни като се строят 15 човека на младоженската маса.

Май свекър ти малко е взел да се поусеща, дано да е така  good

  Offtopic А за поздравяването ние направихме така (т.е. водещия ни посъветва) - когато приемахме поздравления от предпоследната маса, тогава тръгнаха родителите и също поздравиха гостите. Разбира се, че не са го правили, за да привличат внимание, а за да ужават всеки един, защото на самото събитие няма друг начин да стигнеш до всеки и да кажеш някоя дума.
Аз като съм била на сватби ми е било много приятно да поздравя родителите дори да не ги познавам - едни такива развълнувани, готини ...  Bravo
Така че има варианти, помисли Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 14, 2008, 09:33:25 »

Авичка много ме кефи духа, с който разказваш всичко!!!И наистина само колко си права!Какво пък ще правят те на сватбената маса и защо те да са център на внимание?Тия хора съвсем се смахват като натрупат малко годинки  sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2008, 09:34:44 »

бих казала, че за сега се разбираме добре  smile  просто не и обръщам много внимание

много набързо прочетах мненията по-горе, така че се извинявам предварително ако се изкажа малко неподготвена  blush

но според мен хубавите ни мъжленца са виновни за досадните свекърви, говоря разбира се от лични наблюдения. ако им се каже да не си врът носовете кадето не трябва и винаги да налагат мнението си, но не от някой друг, а от синчетата им, нещата ще си дойдат на мястото  girl_wink
за съжаление повечето мъже къде подсъзнателно  smile къде не, трудно се отделят от мамчетата си.
незнам дали ме разбрахте какво искам да кажа, аз самата малко се пообърках от обясненията си  angry
надявам се скоро и моето слънчице да осъзнае това  smile а до тогава просто няма да обръщам внимание на свекървещицата  pleasantry  , между другото свекъра е 100 пъти по-досаден
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #42 -: март 14, 2008, 11:33:19 »

Ох, момичета, аз наистина,ама наистина не ги правя и казвам тези неща на свекитата с желание да засегна! blush Просто искам нещата да са такива, каквито аз си ги представям! Все пак си е моята сватба! Да, и на техния син, ама най-вече моя и на моя мъж! Това не е абитуриентски бал, не е юбилей, не е нечие фамилно тържество- а МОЯТА И НЕГОВАТА сватба.  pardon

И като слушам за притеснения как не са сложени плочките на терасата в спалнята Oh my ..., а сватбата наближавала, гости щели да се посрещат!  diablo Малко ми идва така едно...  }:->а и както съм изнервена покрай подготовката, просто съм позагубила от вродената си деликатна същност  tease tease tease diablo beating И малко го давам право куме, та в очи..ама така е..малко съобразяване пък трябва!
 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 14, 2008, 13:26:30 »

бих казала, че за сега се разбираме добре  smile  просто не и обръщам много внимание

много набързо прочетах мненията по-горе, така че се извинявам предварително ако се изкажа малко неподготвена  blush

но според мен хубавите ни мъжленца са виновни за досадните свекърви, говоря разбира се от лични наблюдения. ако им се каже да не си врът носовете кадето не трябва и винаги да налагат мнението си, но не от някой друг, а от синчетата им, нещата ще си дойдат на мястото  girl_wink
за съжаление повечето мъже къде подсъзнателно  smile къде не, трудно се отделят от мамчетата си.
незнам дали ме разбрахте какво искам да кажа, аз самата малко се пообърках от обясненията си  angry
надявам се скоро и моето слънчице да осъзнае това  smile а до тогава просто няма да обръщам внимание на свекървещицата  pleasantry  , между другото свекъра е 100 пъти по-досаден


МНого добре те разбирам и съм напълно съгласна с теб!В повечето случаи е така!

avva_stz няма защо да се оправдаваш - това за плочките и т.н. - "големите" им притеснения го доказва за пореден път.....
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 14, 2008, 19:48:36 »

Авичка, такова е положението smile - покрай сватбата свекитата показват на какво са способни.
Доста отдавна не бях влизала тук, и точно когато преди малко реших да надникна и моята любимка ми се обади по телефона! Горката, хората взели да я питат нейният син оженил ли се бил или тя просто си измислила. Та колко месеца хорицата не ме били виждали и вече си мислели нещо....Ужас, селяния до шия, ама няма как....Ние вярно от няколко седмици все затръгваме натам и все нещо излиза. Ама гледам, че вече май за Великден ще се освободим чак smile.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines