Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравословно и рационално хранене  (Прочетена 162589 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 23, 2007, 13:58:50 »

ей не пиши така какво си хапваш може на някои да му се дояде chocolate

Ауууу blush много се извинявам!!! blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 23, 2007, 21:44:21 »

ох, аз да се пооплача....  End след сватбата качих трите килца, дето ги бях свалила от притеснения преди сватбата точно  angry а ми беше толкова добре....  girl_impossible hysteric
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 31, 2007, 10:27:38 »

ох момичета да ви се оплача
от това притеснение за сватбата вместо да слабея май доста повече си похапвам и усещам дебелеене  girl_impossible
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #108 -: юли 31, 2007, 10:51:43 »

и аз да оплача, много исках да отслабна преди сватбата, обаче съм ужасна "кусла", много обичам да си огаждам и направо не мога да се понасям вече sad
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 31, 2007, 11:08:20 »

Еми като сме тръгнали да со оплакваме, аз пък да ви кажа, че изобщо не помръдвам, допреди Турция, бях на супер строга диета и не съм мръднала и грам, там се разбих да ям какво ли не и пак съм си съшата и вече ми писна, на сватбата ще съм си кюфте... и до мене мойто другото кюфте и някой ден ще си имаме малки кюфтенца... гронза работа, значи, много съм недоволна от себе си, че сто да си кажа!!! diablo
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #110 -: юли 31, 2007, 11:51:29 »

аз до Анталия също успях да не ям, обаче там като свикнах непрекаснато на маси, сега съм постоянно гладна....тия пътувания никак не са за преди сватби...особено Турция
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 31, 2007, 12:16:47 »

Е, значи ме разбираш!!! laugh laugh laugh
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #112 -: юли 31, 2007, 12:34:07 »

да, колкото успявах да си озаптявам глада, все едно в мен се отвори 1 дупка smile а на всичкото отгоре и мъжа като се прибере вечер, в сладки приказки, 1-2 бирички и хапване, непрекаснато ми разваля режима
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 17, 2007, 10:46:49 »

Момичета според мен е важно движението. просто трябва да включите някакъв спорт първо 2 пъти в семица и след като се адаптирате да увеличите тренировките. не се измъчвайте със строги диети , които само вредят , просто се ограничавайте с някои храни. Ако ви се яде шоколад, по-добре изяжте един банан или си намажете филия хляб с топено сирене. Аз бях също много слаба до преди година и никога не съм спазвала диети, но и много спортувах. Откакто спрях да спортувам качих рязко около 13 кг , от които може би съм свалила 2-3. Е, проблемът е ,че напълнях и от хормоналното лечение. Сега с милото сме решили да започнем да спортуваме и с енадявам да си възвърна отново моя истински облик.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #114 -: септември 18, 2007, 06:38:05 »

да, колкото успявах да си озаптявам глада, все едно в мен се отвори 1 дупка smile а на всичкото отгоре и мъжа като се прибере вечер, в сладки приказки, 1-2 бирички и хапване, непрекаснато ми разваля режима

galchos, като прочетох поста ти--все едно себе си слушам. Моята диета страшно се развали откакто се сдобих със съпруг. Wink Уж и двамата все се опитваме да ядем здравословно (плодове, зеленчуци, пилешко), но в крайна сметка забелязвам, че количеството храна, която поглъщам се е увеличило. А иначе се движа много (3-4 мили на ден). Май най-доброто решение е съчетаване на спорт и диета.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #115 -: септември 18, 2007, 12:22:04 »

Аз от 4 месеца се опитвам да вляза в едни дънки,които са ми от миналата година.Просто не мога да си обясня защо не влизам в тях,не ям повече,не се движа по-малко,не знам,наистина  ohah
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 18, 2007, 12:32:59 »

Аз от 4 месеца се опитвам да вляза в едни дънки,които са ми от миналата година.Просто не мога да си обясня защо не влизам в тях,не ям повече,не се движа по-малко,не знам,наистина  ohah
Мила ми Diavolinkata аз по тоя повод ще ви кажа в какава дилема съм
1.Искам да си купя нови дрехи,просто защото знаете как е понякога искаш да си купиш всички нови колекции и т.н.
2.Искам да вляза и в старите си дрехи,защото те са ми стимул да отслабна
Ако си купя нови дрехи те ще са по-голям размер и никога няма да отслабна.Ако реша да си остана със стремежа да вляза в старите никога няма да имам нови или поне не скоро.Ужас blum

По едно време спрях да вечерям.Вчера се отказах от цяла порция пържени картофки и т.н.Няма ефект и това е.Просто и аз като didibaby откакато си имам съпруг се сдобих и с няколко килца повече и не се махат и това е  hysteric
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 18, 2007, 13:10:34 »

[1.Искам да си купя нови дрехи,просто защото знаете как е понякога искаш да си купиш всички нови колекции и т.н.
2.Искам да вляза и в старите си дрехи,защото те са ми стимул да отслабна

И аз имам същата дилема, но реших да остана със старите дрехи все пак и за известно време да не си купувам дрехи, с изключение на блузки и сака, защото от кръста нагоре не съм напълняла, само в ханша и дупето трупам.
« Последна редакция: септември 18, 2007, 13:12:41 от Miri » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 18, 2007, 22:13:18 »

Леле като ви чета постовете и ми се плаче  cray
Ама вие всичките сте наполовина на мен - аз съм свиня направо, и от 1 г вече съм си така.
Аз по принцип не съм била винаги манеканка, но си изглеждах добре, структората си ми е по-едра, но съотношението си беше супер.
о
Обаче като за живяхме с милото за 3 месеца качих 10кг (то се оказа че и хормонални проблеми имам) и съм си така и до днес, че даже и още 2-3 май отгоре.
Комплексирах се - нови дрехи, вече и секси не се чувствам, а сега за сватбата и рокля не смея да си търся  cray cray cray Незнам и каква диета да започна, какво ли не пробвах и на фитнес ходих ама не свалям редовните вариращи 2-3кг и до там.
Така че милинки, сладинки много сте си добре  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 18, 2007, 10:55:08 »

Мацки, от понеделник започнах плодово-чаеният режим на Лидия Ковачева. Като цяло се чувствам добре с тази разлика, че ръцете ми отекоха, подуха се и пръстените са ми се впили. Правила ли е някоя от вас тази процедура, дали не се дължи на токсини, просто незнам . На всичкотоотгоре и и болят  angry
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines