Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 07:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260594 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 05, 2007, 14:36:35 »

Качила съм снимки от нашия апартамнет в галерията ми, където ше видите и банята. Няма да се пулите, като видите колко е разхвърлано, но сме още в процес на обзавеждане и преподреждане!!! blush blush blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 05, 2007, 14:47:05 »

BaBy, поздравления за вкуса и за цялостното обзавеждане, не само за банята  Bravo Bravo Bravo
Много ми хареса всичко  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 05, 2007, 14:59:34 »

Радвам се много! Когато всичко стане напълно готово, ще снимам с фотоапрата и ще покажа снимки пак!;) Wink Wink
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #138 -: юни 05, 2007, 15:00:53 »

ВаВу, банята си е много хубава дори, какво като душ-кабината е квадратна! Още веднъж браво от мен  Bravo Bravo Bravo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 05, 2007, 15:04:41 »

Благодаря ви, и най-скроманта къща да имах вие с тези мили думи ще размажете от удоволствие  всеки! blush blush blush
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #140 -: октомври 19, 2007, 23:18:08 »

В момента сме на тема обзавеждане на баня.Искам да ви попитам,имате ли душ-кабини в банята и ако да намирате ли ги за удобни???

Малко късничко виждам темата blush
Ние имаме такава и съм много доволна. Не пръска вода настрани, наистина са много практични.  good
Ние сме имали и завеска, но те са ужасни - хващат мухъл, запапват се и се почистват ужасно трудно crazy А пък ако вземеш да ги сменяш акто се зацапат, то душ-кабината ще ти излезе по-ефтино laugh
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 02, 2007, 14:50:15 »

Скъпи дами, моля за съвет. Тоалетната ни е самостоятелно помещение, но твърде малко, поради което мивката трябва да бъде също много малка. Малки мивки има, но те са обикновени керамични мивки, които въобще не ми харесват. От къде да намеря малка, но  и красива мивка с интересна форма ???
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 02, 2007, 15:06:00 »

В Мартинели няма ли нищо интересно?Вие имате техен магазин във вашия град.Един от любимите ми магазини е Sffera на Околовръстен път,но не мога да кажа със сигурност дали там има това,което искаш...трябва си обикаляне и това е pardon разгледай тук за ориентация.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: ноември 03, 2007, 13:16:41 »

Baby, много ми хареса целия апартамент  good Поздравления и със здраве да си го ползвате  air_kiss
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 03, 2007, 13:55:10 »

поздравления и от мен!!!!
ние ремонт цялостен на апартамента ще правим пролетта с милото!!!и банята е много наболял проблем!ще махаме ваната ще къртим плочките (много са тъмни а тя няма прозорец аз в анас имах и сега ми е много тъмно)ще сменяме мивка чиния абе всичко и не мога д анавия милото за мивка със шкаф!!понеже сме на парно отопление казва че тоя шкаф щял да се пълни с барките гадни гнусни!верно че колкот и да пръскаме спасение няма ама така ми се иска да е със шкаф мивката мног по-удобно е събирам си там всичките нещица за баня а не да ги разпилявам по пода мивката и съдето се сетя или като майка му-перилните препарати турила в един леген  bad :!и какво ли не набутала там crazy
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #145 -: декември 17, 2007, 15:19:38 »

Ние правихме и ремонт на банята, която ни е мноооого мъничка но и от нея сме доволни, ето и снимки



Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #146 -: декември 17, 2007, 15:24:23 »

Rou впечатлена съм!!!! От колко малко място наистина, успели сте да сложите всичко, дори и вана  Bravo Bravo Bravo Колко квадрата е всичко това????? Питам, защото на нас ни предстои на 3.73 м2 да направим що-годе нормална баня, искаме и вана, а местото е наистина малко  NO Рано е от сега да разпитвам в детайли, защото към лятото едва ще започнем с ремонта, но ще се радвам да чуя мнение за подходящи цветове, за да не изглежда още по-малка банята, а да дава пространство въпреки размерите си .... Ние за сега сме харесали нещо от типа на цвят корал ...

Ето така изглежда като размери, но на живо ми се струва още по-малка   girl_impossible


* golqm_format.jpg (50.29 KB, 332x420 - видяно 3105 пъти.)
« Последна редакция: декември 17, 2007, 15:29:44 от Katitka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 17, 2007, 15:30:05 »

нашата е малко по широка и нямам търпение да я махнем тая пуста вана вече  :!Rou и на мен много ми хареса как сте си спретнали вашата ама ние нямаме прозореццццц ей това ми е най-голяма мъка при мама имах и беше супер светлично нямаш нужда от лампа през деня
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #148 -: декември 17, 2007, 15:37:50 »

lolita , хубави мивки , всякакви и то в различни цветове , а не вечното бяло /на мен ми е скучничко малко щото/ ги има в Мартинели. Със сигурност ще ти допаднат. good
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #149 -: декември 17, 2007, 15:46:08 »

Катитка ще я премеря но е много малка... но при нас беше важно да има вана, тъй като живеем в район за семейства и всеки иска вана заради малки деца, така че ако сложим само душ веднага пада цената на къщата.

Ваната която сложихме е малка, 1,40 на 0,70, мивката ни е по голяма (0,60) и правоъгълна, много удобна. Нямаме никакво излишно място.

Осветлението е най-важно за малки пространства и също да е светличко, на мен много ми харесвата други цветове бани, но преди ни беше пак сравнително светлка но не бяла и изглеждаше много малка.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines