Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 09:21:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260690 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 17, 2007, 11:00:27 »

Ами дай я видим де...не я крий Girl_hide

Ще направя снимки с телефона и ще пусна скоро, обещавам! good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 23, 2007, 14:28:20 »

Нека и аз ви споделя -  моята баня я направихме с едни плоскости които се слагат по стените вместо плочки- илиза много по-евтино и е много по лесно за поддържане smile
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 23, 2007, 14:33:54 »

какви са тези плоскости? Я сподели! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 23, 2007, 14:50:57 »

какви са тези плоскости? Я сподели! girl_wink

да и аз ги знам, но на милото не му допаднаха тези плоскости, иначе се нареждат като хънтъ или паркет, една в друга и са 8-9 лв. квадрата има и по-скъпи !! smile selvet би ли показала моля те как е станало, ще ни бъде много полезно !!! smile
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 23, 2007, 14:54:45 »

ама от какво са направени тези плоскости - пластмаса, дърво, гума ...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 23, 2007, 14:55:15 »

ама от какво са направени тези плоскости - пластмаса, дърво, гума ...

ами май са PVC
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 03, 2007, 11:03:18 »

Аз за моята баня държах да е оранжева, но не искрящо, а леко бриково и да не са с блясък плочките. И ура-след холяди обиколко накрая в един магазин, където не бях доволна, защото там ни прецакаха с душ-кабината, но за нея след малко, намерих невероятни испански плочки, намалени с 25%, е пак не излязоха много евтини, но горе-долу колкото едни по-скъпи български и на пипане са като кожа blum! А за душ-кебината търся аз из цяла София да е ористо с матово стъкло, много мразя тези грапавите фигурални стъкла! И няма и няма , е намерих в един магазин, ама леко нямах излишни 2000 лева само за стъклата егати! И никой не прави и не се предлага обикновено матово стъкло, а за мене беше важно, защото цялата концепция на къщата е такава-където има стъкло да е матово! И накрая се примирих и взимам на една чешка фирма душ-кабина, но без корито, промазани стъкла и да ги лсагаме върху пода, щото ние си имахме праг в банята, като корито и така да стане на кабина и идва майстора да ни го слага, който е едновременно и продавач в магазина и ние стъклата ги взимаме от него. Обаче естествено, че те не стават-бил ни малко по-широк прага и просто не стават, а следващия размер пък ни е голям и аз му викам ок-аз ще сменя пода на банята, за да махнем прага, ще сложим нови плочки и ще си купим корито за душ кабината, но може ли да я сменим за овална , а не да е квадратна, както е сега. И той ми вика- еми госпожа, тя е разопакована вече няма как да я върнете! А аз му викам еми нали вие я разопаковахте и тя не става, защото вие не дойдохте да си премерите предварително дали ще стане или не! И той нищо! И не ми я смениха и съм си с квадратна душ-кабина, заради която къртихме банята и я правихме отначало, но аз и без това исках да е оранжева, нали ви казах! Wink blum
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #127 -: юни 05, 2007, 09:24:00 »

BaBy вие се се поизмъчили са тази баня,готова ли е вече?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 05, 2007, 09:33:38 »

а BaBy какво ще правиш с кватрадната душ кабина, след като искаш овална?! и аз малко се обърках последно имаш ли душкабина или не?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 05, 2007, 12:36:42 »

Грешката е моя, че започнах да ви разказвам отзад напред, но вече имам, така мечтаната от мен оранжева баня, ще пусна и снимки, но съм си загубила дата кабела. Имам квадратна душ-кабина в крайна сметка, със квадратно порцеланово корито, но и така вече ми харесва! DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 05, 2007, 12:39:14 »

Важното е, че ти харесва, въпреки всички перипетии, през които сте минали  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 05, 2007, 12:45:58 »

Много ясно! Ама то перипетиите да бяха самос  нея, целия апратамне ни излезе през носа, около 6 мес. го ремонтирахме, но това е  Offtopic, така че това е засега!  blum
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #132 -: юни 05, 2007, 13:03:53 »

И нашата баня е оранжева, браво  good!!! Много си я харесваме, плочките са релефни. Само сбъркахме с теракота на пода - плочките са едноцветни (оранжеви) и матирани и всяко петънце и точица   си личи. Дори веднага след като се измие идеално, пак ми изглежда някак си ... хм...  nea  Ако можех да се върна, по друг начин щях да направя пода...
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 05, 2007, 13:06:32 »

Да, така е с матовите плочки, но поне не се пързялаш, защото като взехме апартамента, банята беше със сини, блякави плочки и така щях да се пребия, само дето беше леко влажничко, че не стъпих вътре докато не я ремонтирахме от-до! laugh
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #134 -: юни 05, 2007, 13:17:56 »

Ами, да, ние ТОЧНО заради това избрахме такива плочки- за да не се хлъзга и изобщо не ни и мина през ума как ще се поддържа...  pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines