Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 15:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260278 пъти)
 
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 21, 2009, 16:32:19 »

Бубе, цялата стена е дълга 2,25 м, като всеки от елементите има следните дължини - душ с параван - 80 см, мивка - 60 см, вградено казанче - 75 см и остава съвсем малко място между вратата на паравана и мивката, така че си има място за всичко. А вграденото казанче баща ми го иззида с Итонг и е издадено 25 см, защото ни беше по-лесно без да режем плочка, иначе по проект беше 20 см. При нас канализационната тръба беше отляво и аз не исках тя да се вижда и затова решихме вградено казанче. Иначе водомерът ни е в малката тоалетна, която направихме на мокро. Само за информация - моят приятел е 120 кг и няма проблеми с вграденото казанче, е разбира се баща ми наби някакви много здрави шпилки + допълнителни и направи предната част от гипсокартон с магнити, за да може да се свали, ако стане проблем и отстрани под мивката сложи отделен кран за самото казанче. Много работа падна, но се получи страхотно smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 22, 2009, 09:31:07 »

При нас сега видях, че е 216 стената и то по проект, т.е. без плочки и мазилки. Правилно ми се струва значи, че няма да успеем да се съберем и май ще местя душа, а там ще останат само тоалетна и по-голяма мивка.
А за казанчето - при нас тази "колона", която се е получила за тръбите е точно 75см - там е не само канализационната, ами и другите тръби (май още 2) и нямаме къде другаде да изнесем водомерите - просто ще ги запушим ако сложим казанче. Незнам и на какво ниво са още nea
При вас обаче, се е получило много добре  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 20, 2009, 22:15:24 »

Момичета от къде си купувахте плочките за банята  blum (за софиянки става въпрос  blum )
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 21, 2009, 09:33:56 »

Кератон на Г.М. Димитров и Симеоновско шосе или от Поло Груп на бул. Прага срещу баня Мадара smile тези двете фирми държат най-ниски цени smile но от Поло Груп са доста нахални като обслужване и много си налагат мнението smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: август 28, 2009, 13:41:50 »

miss, ние си ги взехме от керанова;

виж също и в Киров и Син, ама не Киров и бош, а и син....те са на Симеоновско шосе, един огромен магазин...има страхотен избор!!!
Активен
piji
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #410 -: септември 02, 2009, 16:07:45 »

здравейте,
понеже прочетох коментар, който ме подразни,та искам да отбележа, че някой хора имат погрешна представа и не е коректно така да се плюе. Става въпрос за Бубето от Поло груп, от там купих доста плочки за баня на доста добра цена, никога не се е налагала при избора на плочки, а да крещи това е неприсъщо за нея. Направиха ми проект, проекта стана за 3 часа, доста са бързи с поръчките,всичко имат на склад.  smile
  Ако не познаваш добре човек, то по-добре не го коментирай, не е възпитано, стига с тая злоба.
                                                                                                                                                                                                                                                               Мишо
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 03, 2009, 08:36:28 »

piji, първо не знам дали става въпрос за една и съща дама от Поло Груп. Ако е същата, може да не и е било ден ... пък и когато купувам плочки просто очаквам добро обслужване, а не налагане на мнението. Никого не съм оплювала, просто споделих как се държа с нас и как ни убеждава, че не можем да направим баня в бяло и тъмносиньо, защото нямало такава комбинация в каталога на фирмата и как никъде в цяла София няма да намерим конкретните бели плочки, защото единствено те ги внасяли, да сме се откажели и т.н. ...
Е, банята вече е факт и сме много доволни от резултата, който вече  ползваме smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: септември 06, 2009, 19:07:46 »

[color=green]момичета някоя от вас знае ли колко струват за душ кабините стъклата от кристал[/color]
« Последна редакция: септември 06, 2009, 20:00:37 от liva82 » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: септември 06, 2009, 20:01:27 »

лива, препоръчвам ти да провериш параваните, които стоят само върху държачи...

имам душ кабина в едната баня и параван върху държачи - в другата;

вторият вариант е доста по-сполучлив...няма мухъл, няма нищо...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: септември 06, 2009, 22:12:09 »

Гостенка82, а параванът ви едностранно ли е заворен само?
Питам, защото и аз не съм никак фен на кабините, особено тези с плъзгащите врати - все ми се струва, че ще задържат мръсотия и няма да се чистят никак лесно. Но така или иначе мястото за душа ми е ъглово. Чудех се или за кабина с врата, която е с панти, а не плъзгаща, или за 2 паравана и отвор за влизане без преграда на дългата страна, така че да пръска минимално навън.
Някой дали има мнение и опит да сподели?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: септември 07, 2009, 08:48:11 »

бубка, ще се опитам да опиша, значи едно стъкло, което е хванато за стената и за пода; отделно има един държач, койте е отгоре, от стъклото към другата стена; абе ще го снимам, само да не забравя...

няма врата, просто стъклото не е до края и така...

излезна ни някъде към 450лв. от Кристаннейко; стъклото е 8 мм, високо е 200см.; дълго 120см.; и от онези, които са обработени (при чупене се троши на малки парченца, а не като обикновено стъкло...просто не мога да се сетя термина, скойто обозначават тази обработка);

правоъгълно е, кат озастанеш с лице към него, частта, която лежи на пода е хваната на 2 места с държачи напарво за плочките; дясната страна по височина е хваната с държачи за стената, а както е този правоъгълник, прпендикулярно на дългата му стена е сложен още 1 държач, който хваща за насрещната (т.е. срещу паравана) стена;

в 1 др. магазин, за 4мм обикновено стъкло, височина 160 см и много по-грозни държчи ни казаха 1200лв; не искаха да го направят по-високо, не показваха този държач, който хваща отгоре за насрещната стена...и бяха адски нелюбезни;

Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #416 -: септември 07, 2009, 08:50:43 »

Не се бях замисляла че при плъзгащите врати ще има проблем с мръсотията и чистенето huhhuh.gif...
Щом душа ти е на ъгъл защо ти е 2 паравана? Правиш едни статичен който ти отделя пространството за къпане и другото което не искаш да се мокри...
Ето го нашия, монтираха го преди седмица,..... сериозно ли трудно се поддържа това с плъзгащите врати girl_impossible

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: септември 07, 2009, 08:54:29 »

на нашето шкафче в банята много лошо му се подуха вратичките от водата angry а на страничните му стени им няма нищо crazy има ли някой подобен проблем huhhuh.gif мисля си да ги сменим със стъклени но не мога да го измисля как да стане crazy
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 07, 2009, 09:00:22 »

Мая, определено, ще се убедиш сама след време; можеш и със сево, но просто мирише неприятно, мухъл...постоянно се събира...

маслинка, нашето е със стъклени вратички...

аз явно довечера ще снимам и двете бани и ще ви пусна снимките!

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 07, 2009, 09:57:34 »

Мая, искам 2 паравана, за да не пръска в нито една от двете посоки, понеже от едната страна ще е мивката, от другата - WC-то. Нещо подобно, на това, което ти си показала. Ако затворя от едната страна само, ще пръска, а в квартирата вече се наживях в постоянно мокра баня  nea

Гостенка, ще чакам снимките с интерес  good

От подобни съображения, от които Маслинка се оплаква и аз искам, като че ли, изцяло стъклена мивка да сложим pardon
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines