Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 17:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260300 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 13, 2009, 13:20:45 »

Кате, поздравления за банята  Bravo Малка, кипра, компактна и някак си уютна (колкото и да е странно това определение за баня).  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 13, 2009, 14:01:33 »

Кате, банята е много сладка и бонбонеста. Честито!

Майче, и вашата е много хубава и свежа!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 14, 2009, 10:09:20 »

Кате и Майче, баните Ви са страхотни smile, много кокетни и нежни, и аз исках нещо свежо и светло, ама писето не отстъпи, но да видим и нашата как ще изглежда наживо след месец smile
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 16, 2009, 09:36:58 »

 Ох и на нас ни предстои след около месец ремонт в банята и вече не знам какво искам, толкова неща ми харесват.Това ми харесва като цвят плочки
http://www.italterm.biz/cl/?cmd=ccdShowP&pid=876
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #379 -: април 16, 2009, 13:32:15 »

clovis, много нежни цветове, направо разтапящи.

А за избора на плочки напълно те разбирам  good Предполагам, че всички са така при избора, както и ние, какво ли не харесвахме. Най-хубавото беше, че в почти всичко бяхме единодушни pardon В крайна сметка харесахме едни и ги взехме за да не се колебаем повече  Wink

Успех и при вас !!!
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 22, 2009, 08:51:33 »

http://www.bania.bg/moqtabania.htm
Ето това търся, но никъде не намерих таква плочки-ако някой е виждал, моля да ми каже къде, защото ще откача
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 22, 2009, 09:30:04 »

http://www.pic-bg.net/download.php?file=a9i6hlhxvqr7sdkhf3ap.jpg
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #382 -: април 22, 2009, 14:32:59 »

clovis, плочките много ми приличат на нашите, дори нашия цвят го има встрани се вижда леко, а те са купени от Керанова. Само фриза не ми е познат, но ако отидеш в някой магазин, разполагат с куп каталози и може да ги намериш там. Още нещо, принтирай си тази снимка и тръгни с нея по магазините, те ще ти кажат направо имат ли я или не и ще си спестиш време. 

Виж дали това е цвета:

 
« Последна редакция: април 22, 2009, 14:40:04 от Katitka » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 08, 2009, 07:15:32 »

Надявам се модераторите ми да не възприемат поста ми като реклама, но не мога да се сдържа да не споделя, че в България  има истински търговци, които са готови да направят всичко, за да угодят на клиентите си smile

Момичета, банята ни става страхотна, на живо е още по-красива от проекта. Специална благодарности на момичетата от "Кератон" за невероятния проект и бързата реакция smile. А момчетата от магазин "Моята баня" - chanel_84в Младост, са най-готините продавачи, които съм срещала smile Поръчахме нещата   миналата сряда вечерта и в петък бяха готови с доставката. Вчера харесахме смесител за душа, но се оказа че смесителят за мивката не ни хареса и те заради нас взеха друг модел и му смениха ръкохватките, с тези които искахме smile Да не говорим, че всичко продават с 10% по-ниски цени от официалните ценови листи. Невероятни са  Bravo Горещо ги препоръчвам на всички, които ще обзавеждат баня и кухня smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #384 -: май 09, 2009, 09:01:06 »

merilen ,вие сте големи късметлий.Ние завършихме банята и тоалетната /по скоро майстора ние сме в чужбина и само на снимка гледаме  /майстора се справи страхотно, неприятно бяхме изненадани от хората от който закупихме плочките и всичко останало за банята.Сега ще ви споделя какво ни спретнаха въпреки ,че собствениците на магазина са близки семейни приятели на родителите ми.Платихме ние плочки за пода на  хол,коридор кухня баня и тоалетна от тях купихме бидета и т.чиний,2 мифки и смесителите и душа.Направиха ни отстъпка за около 280 лв. Платихме веднага и тъй като свърши отпуската се прибрахме в Италия.Първото което беше разочароващо ,че чакахме, 5 месеца за да набавят всичко поръчано от нас.Когато майстора приключи със лепенето на баните дойде и другата изненада .Душа който бяхме поръчали беше най -обикновен, а не този който искахме и платихме ние .Смесители също обикновенни от най -евтините ,а  ние избрахме други.Декоративната плочка която избрахме за банята и тоалетната в съответните цветове се оказа, че въобще не са ни я пратили и като за капак в банята ние бяхме поръчали светло зелени плочки те ни изпратили тъмно зелени и от там фриза не се връзва с тях.
С мъжа ми много мислихме и се обадхме в магазина и хората започнаха да ни убеждават ,че това е всичко което ние сме искали и те били чисти пред съвеста си .Та като се поразмислихме си казахме, че тези хора са направили умишлено това защото като сметнахме нещата който те са подменили и който не са пратили се връзва с която уж отстъпката ни направиха.Явно са избили така наречената отстъпка.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 10, 2009, 21:12:48 »

Леле, как може такова нещо, още повече че са ви познати!!! Ние за всяка покупка имаме подробно описание на артикула, името на плочките, модела на мивката и чинията и т.н, няма как да доставят друго, дори преглеждахме всеки артикул, един по един при доставката.

В България обаче е напълно възможно за съжаление да се случи, а когато човек е извън България, няма как да контролира дали всичко е ок. Просто се молимда имаме късмет и да попаднем на свестни търговци.

А за майстора - аз се доверих на баща ми, който си играе 6 дни да смята фуги, нивелации, налкони ... и работи с невероятно търпение.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #386 -: юни 17, 2009, 14:00:26 »

Вече наснимах нашата червено-бяла баня и мога да ви я покажа  yahoo Малка е, но има всичко, което искахме и ми е много любима част от новия дом  yahoo

Това, което липсва все още е осветление /нещо не можем да си изберем huhhuh.gif/, лира и да вградим колонките за музика.

http://picasaweb.google.bg/mariamagdalena1981/Banya?authkey=Gv1sRgCPOVtvbcyv6hcQ#
« Последна редакция: юни 17, 2009, 15:01:17 от пате-мате » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 17, 2009, 15:00:35 »

Кате и с право ти е любимо място в апартамента,защото е много уютна новата ви баня,страхотна е Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 17, 2009, 16:53:14 »

Кате честита баня !!! суперска е и много свежарскааа  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 17, 2009, 18:02:43 »

Кате  Bravo Bravo Bravo страхотна баня...
Аз в тази посока да те питам - този фриз който сте сложили скъпо ли струва?
Ние с мъжа ми започваме вече малко по малко да разсъждаваме за обзавеждането на стаите и за банята и аз онзи ден споделих с него идеята, че ей такава баня като вашата страшно много ми харесва (фаянса да е два цвята и да са отделени с фризове). Той пък ми каза че щяло да излезе много скъпо така, защото тези фризове били много скъпи... sad sad sad
Сподели, моля те (ако искаш и на лични и ако не е проблем разбира се), колко горе-долу е излязла вашата баня - говоря само за обличането с плочки, без другите джунджурийки...
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines