Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:20:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260406 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 13, 2008, 19:08:11 »

ох ние не си харесваме много много банята,защото нашите и правеха ремонта преди вообще да предполагаме че ще живеем в апартамента  huhhuh.gif,смятаме да сменим шкафчето и мивката и огледалото с оранжеви и по разчупени,както и тоалетната дъска и кошчето и дано стане по свежичко huhhuh.gif




а това е пералното точно пред банята
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #301 -: юли 29, 2008, 16:10:40 »

Момичета, помощ ... влюбена съм в почти всички мебели за баня от този сайт  infatuated

http://www.orkabania.com/bu/

Още от първата страница тази червената ме плени  girl_in_love Има опция за избор на различни цветове и дава много добра представа за моделите .... еххх .....
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #302 -: август 10, 2008, 22:20:14 »

Момичета, помощ ... влюбена съм в почти всички мебели за баня от този сайт  infatuated

http://www.orkabania.com/bu/

Още от първата страница тази червената ме плени  girl_in_love Има опция за избор на различни цветове и дава много добра представа за моделите .... еххх .....

О Кате, не само ти си се влубила в този сайт невероятен е Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #303 -: август 27, 2008, 13:12:58 »

Юхуууу  blum Пускам нещо мноооого готино като мебели за баня  Wink Тук са повечето ми фаворити от всичко, което съм гледала до сега.

http://www.orkabanyo.com.tr/en/OrkaKatalog2007_en.pdf
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 25, 2008, 12:53:10 »

katika ми напомни и за банята, значи и по нея има още доста нещица за оправяне, нооо " хубавото ставало бавно" ... бла, бла,дрън...
ще има мивки под огледалото на плод, вана - free stand- но всички тези неща от англия, тук с тези каталози и това чакане по 45 дни... нямаме нерви вече
входа


мястото за ваната


душа


тоалетната


общ изглед


Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #305 -: септември 25, 2008, 13:03:44 »

-Това шкафчето за голямата баня което си купихме има и огледало със подобна форма но го нямаха в наличнос направо от каталога го избрахме него- тук е снимано в магазина моят мъж искаше да си заснеме всичко което купиваме ,че като заминем да не станат разминавания
а това са плочките в банята ,заснети са на паното в магазина ,но така ще изглежда спряхме се на БГ плочки много ни харесаха -

а ето и плочките за малката баня и понеже аз си ги избрах мъжа ми объркали и е снимал други но разликата е само в плочката с украсата аз си избрах с цветенце а той снимал тези но цветовете са същите-ето и за малката баня плочките
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #306 -: септември 25, 2008, 13:06:43 »

Ене са излезнали плочките много добре ,но живот и здраве като ги налепи майстора ще ни прати снимка по скайп и тогава ще ви я покажа в завършен вид
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #307 -: септември 25, 2008, 13:12:05 »

Ками, отново обираш овациите  Bravo Bravo Bravo Най ме заинтригува душа. Можеш ли да пуснеш негова снимка по-отблизо и ако е удобно, да споделиш от къде сте го купили и цената. Любопитна съм да видя и ваната като я поставите и нея  Wink 

juji, ще чакаме да направят и банята и да ни се похвалиш с крайния резултат  Wink Ще стане хубава  Bravo Bravo Bravo
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: септември 25, 2008, 13:23:34 »

Ехее Катя, ти ме настапваш по мазолчето  blum,  значи всички тук в Бг ме разобеждаваха да не правим отделно душ и вана, а комбинирано. Замисъла ми в началото беше душа да бъде като охлов- извит, нооо никой не се нави да го направи, предлагаха ми пак готова кабина  angry, та накрая поръчахме стаклото отделно, прихванахме го със спец лайсни и готовооо  yahoo
а вътре панела на душа е с масажи и незнам си там кво- ще го снимам и ще ти пратя снимки, а ти за цената на душа ли питаш?
какво ще кажеш за черните ми " басейнови  tease" плочки... обожавам черноо
 ( сега забелязвам че на мястото на банята съм снимала плочките преди да са фугирани- стой бяло като прахосано, сега навсякъде е с черна фуга)
« Последна редакция: септември 25, 2008, 13:26:37 от ками » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #309 -: септември 25, 2008, 13:33:50 »

Ками, дано водата да не е варовикова при вас ,че с тези черни плочки много чистене ще пада,иначе и банята се е получила интересно,живи и здрави да сет да си я ползвате
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 25, 2008, 13:49:50 »

еха едва ли има по варовита вода от Лондонската, аз съм свикнала, мия я често и профилактично и никакъв проблем  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #311 -: септември 25, 2008, 14:03:38 »

 tease Ками, моя монитор ги изкарва кафяви и аз дори си мислех, че са кафяви  crazy а те били черни  Wink Много харесвам този тип плочки, а за цвета - то си е личен избор  Wink Виждала съм много дизайни с черни и изобщо тъмни цветове и също ми харесват, но за своята баня ще заложа на светлите тонове определено /за свежест/.

А иначе да, за душа конкретно те питах  Wink и ние така сме го замислили долу-горе както го описваш - вана с такива стъклени прегради, но да видим .... след някой и друг месец и за ще показвам  smile

Ето една идейка за тъмни плочки и тези любими душове girl_in_love


* toto-renesse-thermostatic-shower-set.jpg (34.73 KB, 294x597 - видяно 302 пъти.)
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #312 -: септември 25, 2008, 14:07:33 »

Има, има в Милано  :Pа банята я мия тук 2 пъти седмично /всичко/ с препарати против варовик а 1 път в месеца само с белина,а банята тук ми е в бяло и бледо сино има и вана та се скъсвам да я търкам.Но в нашият град в БГ също имаме варовикова вода та затова по светли плочки си избрахме.Но всичко е много скъпо само за шкафа който съм показала и огледалото сме дали 800 лв.Добре че са ни познати хората от който купихме всичко което трябваше от плочките до аксесоарите та ни направиха отстъпка и накрая неи излезе доста сносно.Понеже си направих металокерамика на 7 зъба в БГ та мъжа ме се смее ,че в устата си имам 1 баня горе долу толкова са и нещата за малката баня.Ама какво да се прави не ни се седи цял живот тук .
« Последна редакция: септември 25, 2008, 14:09:09 от juji » Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: септември 26, 2008, 18:19:09 »

и ние вече си избрахме плочките за баните, като едните са тези.
Дано и майсторите се справят добре с лепенето  diablo  Като станат нещата готови ще показвам реалността  pardon
Разположението е същото като на снимката и душа ще е със стъклена преграда


* banq1.jpg (24.41 KB, 420x336 - видяно 10955 пъти.)
« Последна редакция: септември 26, 2008, 18:22:20 от emily » Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: септември 29, 2008, 15:05:39 »

Да покажа нашата баня yahoo Извинявам се за лошото качество на снимките, но са от телефон







Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines