Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260427 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #255 -: февруари 13, 2008, 15:07:55 »

Така е, със сигурност ще приберете много от нещата в шкафче, не само козметиките на бебчето и вашите, а дори и препаратите, защо не и хавлии. Сега продават много хубави шкафове, тип колони, които имат и вграден кош за пране. Така е много практично  good  

За осветлението се сещам, че дори и да оставите една основна лампа, даречем там, където си е сега ... ако на огледалото отстрани има осветление, пак ще подобри светлината в помещението  good

Ето няколко идеи за таван. Тук е с гипсокартон и лунички, разбира се, може да се оформи по най-различни начини:


* bania053.jpg (36.3 KB, 533x400 - видяно 421 пъти.)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #256 -: февруари 13, 2008, 15:08:54 »

Ето го същия таван с лунички от друг ъгъл:


* bania064.jpg (29.78 KB, 300x400 - видяно 5281 пъти.)
« Последна редакция: февруари 13, 2008, 16:25:39 от Katitka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #257 -: февруари 13, 2008, 15:10:51 »

А този е с насочващо осветление. Според мен, също е добър вариант. Така ще може да се носочва светлина там, където е нужна на момента. Например докато се бръсне мъжа или докато си преглеждаме лицето за пъпчици и черни точки ... гадничко звучи, но го правим така или иначе  blush


* bania031.jpg (50.45 KB, 477x400 - видяно 319 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 13, 2008, 15:15:33 »

а ако има много влага както при Клео, аз препоръчвам хънтър, ние така ще го правим, пак ще слагаме около 6 лунички и на огледалото две насочващи лампички ! става красиво, а и не пожълтява !!! smile

Клео ако шкафчетата са наистина от хубавата пластмаса им няма нищо дори и директно да ги мокриш, но има такива които са само лакирани и от влагата ще се скапят !!!!!!! разликата е в цената smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 13, 2008, 15:20:33 »

dafni,
слънчице златно,
нашата баня е 9 кв.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/ivaiva/photos+home/DSC00286.JPG.html?action=gallery

ей на тая колона смятам да плесна шкафчетата tease
Иве ама нормална си евашата банята и на тази колона добре ще стоят шкафочетата ше си наредиш доста неща,а нашата мило е една кутийка 2 на 2 ужас е а пък аз толкова исках вана ,нооооо нестава Girl_hide
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 13, 2008, 15:42:21 »

dafni,
има страхотни решения за малки бани.
а пък да ти кажа ние в старата къща имахме много малка баня и много приятна беше станала.

гледай сега тук за какво става дума всичко е прибрано give_rose


* fitted-large.jpg (48.06 KB, 551x444 - видяно 329 пъти.)
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 13, 2008, 15:51:39 »

dafni,
има страхотни решения за малки бани.
а пък да ти кажа ние в старата къща имахме много малка баня и много приятна беше станала.

гледай сега тук за какво става дума всичко е прибрано give_rose
Благодаря мило за идейката може да е малка баня но ще я направим уютно *THUMBS*нали така а пък вие ще понагате с идейки blum :Pсладурки give_rose
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 13, 2008, 15:56:21 »

Клео, да ти кажа нашата баня с милото също не е много голяма, но всичко се побра в нея. Плочките са светло бежави и тук-там има тъмно кафяво. Въпреки него не стана тъмно. Тавана го направихме с Веницианска мазилка (за оптически разширяване на пространството, а и ни я препоръчаха за влажни помещения) с 6 лунички и над огледалото ще сложим насочващо осветление. Купих си шкаф под мивката със стъклени вратички, който е от PVC, но така го направиха, че имитира дърво и е с цвета на плочките. Щом милото ти не иска душ кабина ти предлагам следното решение: баща ми е също твърдо против душ кабините и затова там където е душа заградиха пода с прагче около 10 см., което облицоваха с плочки и сложиха завеса. Хем е сухо, хем интересно. Предложи го на мъжа ти и ако искаш ще направя снимки и ще ти ги пусна.
П.С. Проблема с вентилацията можеш да решиш с един по-мощен вентилатор.
Успех с ремонта! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 13, 2008, 16:00:58 »

благодаря ти!това за прагчето съм го виждала в много бани на мои приятели(аз нали съм си пикливка и все посещавам баните кат ида на гости blush)честно казано не ми хареса как беше правено никъде много ръбесто и ме е страх да не се спъвам с големия тумбак  tease докато свикна ще е трудничко!относно шкафа-мивка искам та каквото ще да става моя ако иска да се къпе другате като не му харесва  diablo а за вентилацията блока е на около 25 години и ме е страх ако тръгнем да си слагаме нова не знам то какъв е принципа и дали няма запушване нагоре и надолу по етажите и баните на съседите shok дали няма да направим проблем ако тръгнем да оправяме и това!!! pardon вентилаторчето сега не работи в банята и е над душа точно предполагам че и новото трябва там да бъде то няма къде другаде
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 13, 2008, 16:26:11 »

Много ясно, че ще си сложиш шкаф. Супер удобно е, а и ако питаш мен направо си е необходим. Какви точно са притесненията на милото ти, че е против душ кабина? Моя също беше, защото щяло да му бъде тясно, да се удрял и т. н. И тогава го заведох в един магазин и му показа правоъгълна кабина като му казах, че ще сложим душ панела на ъгъл, за повече място. Той влезна вътре, пробва я и я купихме. Понеже имаш още малко време до ремонта пробвай малко по-мало да го убеждаваш твоичкия. Нали знаеш, че жените по-добре ги знаем тия работи! girl_wink

Цитат
а за вентилацията блока е на около 25 години и ме е страх ако тръгнем да си слагаме нова не знам то какъв е принципа и дали няма запушване нагоре и надолу по етажите и баните на съседите  дали няма да направим проблем ако тръгнем да оправяме и това!!!  вентилаторчето сега не работи в банята и е над душа точно предполагам че и новото трябва там да бъде то няма къде другаде

Няма да сменяш цялата вентилация, а само ще си вземеш вентилатор с клапа (или нещо такова се казва), която се отваря само когато го пускаш да работи. А щом ти е над душа е просто идеално. Пускаш го докато се къпеш и готово!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 19, 2008, 10:10:13 »

ето нашите плочки, три цвята с два вида фриз !!!!! smile


* vertikalen friz s kafqvo i bejovo.jpg (31.91 KB, 480x640 - видяно 377 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 19, 2008, 10:11:30 »

и хоризонталния фриз !!! smile

а пода също ще бъде от средния цвят - карамел съм си го кръстила, само че матирани плочки като стане вече напълно готова с фугина и обзаведена ще покажа !!!!

ние много си ги харесвам , просто си е друго като се нареди


* horizontalen friz s karamel i kafqvo.jpg (41.39 KB, 640x480 - видяно 336 пъти.)
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 13:22:39 от Ели . » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 19, 2008, 10:25:33 »

Ели, честито! Много са хубави - и аз много исках подобни цветове, но милото като рече синьо, та синьо...
Чувството е страхотно като видиш вече лека полека резултати, а не само разбити помещения и прахоляк Bravo good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #268 -: февруари 19, 2008, 12:12:40 »

Ели, много симпатично и раздвижено изглежда с различните посоки на фриза  girl_wink и с това, че са различни и те самите и цветовете са много сладки .... мммм .... карамелено  Wink Много готино се получава  Bravo Ще чакаме и цялата баня като я приключат майсторите  girl_wink А на вас още малко търпение  Wink 
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 19, 2008, 13:19:29 »

Ели много са ви хубави цвветовете  Bravo Bravo нямам търпение да видя крайния резултат,както е казала Хармония сигурно чувството е страхотно да видиш след толкова труд че става хубаво give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines