Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 05:19:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260530 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 18, 2008, 13:34:16 »

бих искала да се допитам до вашите съвети и впечатления относно интериора на банята !!! с милото не искаме стандартен фриз, а примерно само от едната страна вертикално да се пуснат декоративни плочки както и от двата края на мивката !!! и сега търся снимки и дизайни, тъй като утре ще избираме плочки !!!! все още не знаем какви на цвят, само знаем, че не искаме синьо !!!! smile

ето и скица на нашата баня !!!! smile

а това много ни харесва като цвят и оттук взехме идеята с вертикалните цветни плочки


* 004484524.jpg (21.18 KB, 640x480 - видяно 1109 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 18, 2008, 13:38:25 »

Ели.......мен лично този цвят за баня много ми харесва-Толкова е свежо и изглежда чисто good А една баня нали винаги трябва да е чистичка Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 18, 2008, 13:39:42 »

ето така ще изглежда WC с паравана и височината му е такава, само че не до стената избит тъй като минава одушник от там и нямаше как да се изкърти до стената !!!! smile


* BIG_IMG_1165243105232.jpg (84.27 KB, 450x364 - видяно 590 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 18, 2008, 13:41:31 »

Ели.......мен лично този цвят за баня много ми харесва-Толкова е свежо и изглежда чисто good А една баня нали винаги трябва да е чистичка Wink

е да сме решили да правим всички стаи различни цветове, за да ни е весело !!! и тъй като вече имаме синя спалня !!!!! където и спалнята и гардероба  и тапетите са сини, решихме, че банята ни няма да е синя !!! smile аз харесах едни жълто-кафеви пеперуди в бриколажа и ще ги видим утре дали от тях ще вземем
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 18, 2008, 13:45:08 »

мале мила много хубаво сте го замислили ние с нашата малка баня какво ще правим не ми се мисли  girl_impossible
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 18, 2008, 13:49:47 »

Супер,Ели-в любимите ми цветове!А какви пеперуди си харесала-декоративна плочка с пеперуда ли?Ако ще взимате плочки от Бриколажа-внимавайте-вие скоро ли ще правите банята?-изчислете много добре ако трябва броя плочки (особено ако са два или повече цвята),на наши приятели не им достигнаха и когато отидоха за още нямаше от техните,та пъръчки,глупости......
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: януари 18, 2008, 13:52:00 »

Супер,Ели-в любимите ми цветове!А какви пеперуди си харесала-декоративна плочка с пеперуда ли?Ако ще взимате плочки от Бриколажа-внимавайте-вие скоро ли ще правите банята?-изчислете много добре ако трябва броя плочки (особено ако са два или повече цвята),на наши приятели не им достигнаха и когато отидоха за още нямаше от техните,та пъръчки,глупости......

да декоративна - където искаме да пуснем от единия край на душ0кабината вертикални и от двата края на мивката, много са красиви !!!! smile ами ще броим тази вечер, че утре ще ходим да купуваме !!!!! и ако трябва ще вземем повече, а пък ако останат, ще ги наместим, така или иначе, ще се облича другата ни тераса и май ще стане там с остатъците от коридора , банята, бокса хи хи хи хи !!! smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 18, 2008, 14:04:58 »

След тези красоти на Роси искам да ви покажа и нашата баня,да се посмеете за моя сметка ROFL
И ние сме с вана.....и старомодни плочки.........



 Сиска, от няколко дни се чудя, вашите плочки не са ли като тези в рекламата на Music Idol 2?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 18, 2008, 14:06:01 »

Хехехехе,и на мен това ми хрумна,честно,обаче не съм се сетила да пиша blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: януари 18, 2008, 14:10:16 »

ха ха ха  funnytooth Ей това не бях го забелязала.........ама че набито око имаш danieIa   blum

Спокойно този голичкия от рекламата не е мъжа ми......... sarcastic просто съвпадение,ще трябва да обърна внимание на рекламата shok
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 18, 2008, 14:18:20 »

http://www.vbox7.com/play:67c22dc4 - жалко, че на работа нямам достъп до www.vbox7.com, но това е рекламата smile. Същите ли са и сигурна ли си, че не е мъжа ти?!  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 18, 2008, 14:21:25 »

подобни са наистина  *THUMBS*но в малките кръгчета има още някакви цветчета  Bravo май не е твоето мъжле или ако се защо не си се похвалила  blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 18, 2008, 14:23:31 »

не са точно същите, но снощи и аз за това се сетих хи хи хи lol))))))
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 18, 2008, 14:26:54 »

аааа не са същите blum и мъжа ми определено не изглежда така Wink а и той не си пее в банята blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #224 -: януари 21, 2008, 10:42:28 »

Ели, качила съм всички бани, които съм събирала като идейни до момента в профила ми в Пикаса. Дано ти допадне някоя идейка. Гледай най-вече баните по към края, там има повече "фризове".

http://picasaweb.google.bg/enacheva/Bani

А вие успяхте ли да купите плочки в събота???
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines