Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:27:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БРАКЪТ ВЕЧЕ НЕ Е НА МОДА... ИЛИ НАПРОТИВ?  (Прочетена 102574 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #30 -: февруари 07, 2007, 11:59:00 »

Ние ходехме 6 години преди да се оженим и една година живяхме заедно.Когато рразбраха че ще се женим всички ме гледаха в корема...мнооого внимателно.Вече обаче изгубиха интерес,явно доста време мина и няма развитие..Не ми пука какво говорят честно казано,нямат си работа приказват си.Да са живи и здрави!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 07, 2007, 12:14:12 »

и аз много го мразя този въпрос.сега обаче като се замисля не се сещам някой да ме е питал дали съм бременна.обаче ние като се сгодихме май месец  и барзахме да кажем че сватбата ще е на 22.септември и те може би затова не са питали Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 07, 2007, 12:16:32 »

ами аз от всичките си женени познати само две момичета се омужиха без да са бременни.всички други се решават като стане работата blum,и май затова хората парво това си мислят че щом се жениш значи си бременна  LAUGHTER
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 07, 2007, 12:19:08 »

ами аз от всичките си женени познати само две момичета се омужиха без да са бременни.всички други се решават като стане работата blum,и май затова хората парво това си мислят че щом се жениш значи си бременна  LAUGHTER

Може и да е така!!! pardon

Ние се сгодихме юли месец и казвахме, сватбата ще е праз септември, но пак ме/ни питаха!!!

Но дори и така да е не им влиза в работата!!! beating Според мен! Но както и да е! CHEERS
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #34 -: февруари 07, 2007, 14:05:00 »

Освен това имам колежка която е родила второто си дете по късно, и в първи клас след няколко посещения и родителски срещи, то й беше казало:Мамо пък на другите деца майките са им едни такива младички,само ти си стара.... Плачещо момиче


vanis има и по-лошо-да си мислят, че си бабата на детето  diablo Чак дотам не вярвам да се стигне, пък и за самото дете и майка му не мисля, че има значение, те само околните обръщат внимание на тези неща, но както знаем-на нас не ни пука за тяхното мнение  crazy Иначе и аз съм се замисляла преди, че ако към 30 не мога да забременея, дори и да не е от това, сигурно ще ми е много криво и ще се обвинявам, че съм го отлагала толкова  Girl_sing Но все не ми се вярва, че дали си на 26 или 30 е от решаващо значение, може би жените с някакви проблеми просто трябва да си обръщат повече внимание, това е по-важно от възрастта.
« Последна редакция: април 03, 2007, 13:01:41 от maria_lakova » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #35 -: февруари 07, 2007, 15:37:52 »

Освен това имам колежка която е родила второто си дете по късно, и в първи клас след няколко посещения и родителски срещи, то й беше казало:Мамо пък на другите деца майките са им едни такива младички,само ти си стара.... Плачещо момиче


vanis има и по-лошо-да си мислят, че си бабата на детето  diablo Чак дотам не вярвам да се стигне, пък и за самото дете и майка му не мисля, че има значение, те само околните обръщат внимание на тези неща, но както знаем-на нас не ни пука за тяхното мнение  crazy Иначе и аз съм се замисляла преди, че ако към 30 не мога да забременея, дори и да не е от това, сигурно ще ми е много криво и ще се обвинявам, че съм го отлагала толкова  Girl_sing Но все не ми се вярва, че дали си на 26 или 30 е от решаващо значение, може би жените с някакви проблеми просто трябва да си обръщат повече внимание, това е по-важно от възрастта.
И такива познати имам,ти бабата ли си,ти дядото ли си,единствено се надявам да изгледжам все така младичка и да не ми дават годините dirol и да не ме упреква детето ми че има стара майка!Живи и здрави!
« Последна редакция: април 03, 2007, 13:03:01 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 07, 2007, 15:41:59 »

Ехееее, от къде тръгна тази тема и до къде стигна!!! girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #37 -: февруари 07, 2007, 15:44:05 »

Ехееее, от къде тръгна тази тема и до къде стигна!!! girl_wink
ау извинете Offtopic
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 07, 2007, 15:49:31 »

та направо....

Онзи ден като прочетох изявлението на сгодената Лили Иванова
"Сгодена съм, но нямам намерение да се омъжвам, защото от това няма никакъв смисъл"  huhhuh.gif

Взех да се замислям по темата. Направи ми впечатление думата смисъл. Хм!!!  shok


Какъв е смисълът..... ?!

Явно не намира смисъл в думата дом и семейство.  bad
Колко ли са хората, които мислят по този начин?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 07, 2007, 15:57:36 »

За мен има много СМИСЪЛ в семейството и дома!!! heart "Моят дом е моята крепост" girl_in_love А милото казва: "Колко е хубаво като се пробираш да знаеш, че едно любимо същество те чака в къщи... LOVING или, че любимият човек все момент ще се прибере girl_in_love..."
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #40 -: февруари 07, 2007, 16:11:36 »

Това е смисълът на живота!Семейството!Не че работата не е от значение...но все пак,трябва да работим за пари и да живеем за удоволствие......Удоволствие да си с любими хора,това те прави щастлив!Да създадеш човешси живот,нещо което е част от тебе и което ще продължи да живее и след тебе!
Ако за баба Лили това няма смисъл много жалко!
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 08, 2007, 14:13:47 »

Здравейте момичета !
Ще пробвам и аз да се включа в темата.
По въпроса за брака - мисля, че не е мода. Това си е нещо, което съществува от векове и ще продължава да го има, независимо от това колко модерни ще стават времената и ние, и колко разкрепостени ще бъдем.
Ние се сгодихме през 2005 г. и оттогава живеем заедно. А сме заедно като двойка повече от 10 години. Изчаквахме с брака, тъй като в началото мислехме, че не е необходим. Но като поживяхме малко заедно започна да ни се иска да бъдем семейство и пред закона. В днешно време е модерно да се казва, че подписа нищо не значи. Но за мен не е така. Говоря не за подписа на една хартия, а за самият ритул, за чувството след това. Не съм го изпитала, но така са ми казвали мои приятелки, които бяха върли противнички на брака.
По въпроса за възрастта - аз също сам на 30 г. И около мен се говореше - защо трябва да чакате като сте заедно от толкова време, на туршия ли ще ви правят вашите и т.н. Беше ми омръзнало.
А за бебето да не говорим. Същото като при болшинството от вас.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 08, 2007, 14:33:09 »

... тъй като в началото мислехме, че не е необходим. Но като поживяхме малко заедно започна да ни се иска да бъдем семейство и пред закона. В днешно време е модерно да се казва, че подписа нищо не значи. Но за мен не е така. Говоря не за подписа на една хартия, а за самият ритул, за чувството след това. Не съм го изпитала, но така са ми казвали мои приятелки, които бяха върли противнички на брака.
...

Наистина тръпката, изживяването и самата емоция са невероятни!!! girl_in_love heart LOVING CHEERS И самия момент на подписване и много, ама много, много повече от подпис!!! heart
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 08, 2007, 14:57:25 »

Ами надявам се и аз да го изпитам това чувство. Вече нямам търпение да дойде май месец.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 08, 2007, 15:49:02 »

Ами надявам се и аз да го изпитам това чувство. Вече нямам търпение да дойде май месец.

Ще, ще, после да разкажеш!!! girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines