Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:31:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БРАКЪТ ВЕЧЕ НЕ Е НА МОДА... ИЛИ НАПРОТИВ?  (Прочетена 101653 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 02, 2007, 08:39:03 »

Ооо и аз на 24 години им се виждах много малка-непълнолетна направо. Пък младоженеца горкия на 25-той пък направо малолетен  tease Бе то хорското мнение ако го слушаш си за оплакване.

Ами, да, направо ужас!!! nea

А да не ви разказвам, че точно верта преди сватбата ми, най-добрата ми приятелка ми се обади и ми каза, че още имам време да се откажа и че това не бил човека за мен, аз бях Oh my ... Cray А после, след сватбата ми, същото това момиче (познаваме се и сме приятелки повече от 15 години) не ми говори изобщо по никакъв начин!!! Cray И на мен ми е толква мъчно, ама аз не съм виновна, че тя още не е женена, а сме на едни години pardon girl_impossible

Така, че относно това:
Цитат
Ако знаете колко хора си помислиха,че съм се омъжила от отчаяние!Първо,защото се оженихме след 45 дни познанство и бурна любов girl_in_love .И второ,защото бях на 30 преди да се омъжа.Колко подигравки съм срещала,когато кажа че съм на 30 и необвързана. Dance любов заедно
Много е гадно, но има всякакви хора!

silverarrow, съгласна съм с теб!!! good
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #16 -: февруари 02, 2007, 09:59:05 »

ееех,момичета,ами значи аз да се считам за късметлийка-на 26 съм,милото ще стане на 27 докато се вземем,всички ни се радват,даже майка ми вика-"искам да гледам внучета,докато не съм се съсухрила"!
нямаме никакъв отпор от никъде blush blush blush blush blushот година и половина сме заедно(май че и повече) и сякаш това си е в реда на нещата! girl_wink
но завистта...ох,от това няма оттърване! и как да тръгнеш да обясняваш на някой с нещастна любов,че хубавото се случва,когато най-малко го очакваш и търсиш!!!???!!!
дано всеки да намери половинката си!дори и по-късно да е! girl_in_love give_rose heart heart heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 02, 2007, 10:17:18 »

...даже майка ми вика-"искам да гледам внучета,докато не съм се съсухрила"!

И моята мама така казва!!! girl_in_love puppets

... и как да тръгнеш да обясняваш на някой с нещастна любов,че хубавото се случва,когато най-малко го очакваш и търсиш!!!???!!!

Да, това е трудно, да не кажа невъзможно!!! nea Аз винаги това съм казвала, радвам се, че срещам още някой, който мисли така!!! Curtsey

... дано всеки да намери половинката си!дори и по-късно да е! girl_in_love give_rose heart heart heart

Дано!!! girl_in_love good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 03, 2007, 19:48:31 »

Ако знаете колко хора си помислиха,че съм се омъжила от отчаяние!Първо,защото се оженихме след 45 дни познанство и бурна любов  girl_in_love Dance любов заедно.И второ,защото бях на 30 преди да се омъжа.Колко подигравки съм срещала,когато кажа че съм на 30 и необвързана.

На 30 години и подигравки???? Абе вярно, че удивително много хора в този форум са в техните ранни 20 преди сватбата, което ме кара да си мисля, че в БГ явно това е нормално, но да ти се подиграват, че не си женен на 30???????????? Никой ли не е  гледал "sex & the city" -повярвайте ми, това не е само филм. Апропо, и повечето ми приятелки са неомъжени  - никой не бърза! Фииби, сигурна съм , че ще сте супер щастливи цял живот и ще им натрииете носа на тези "доброжелатели"
О да ще им натрием носа и още как blum.А най-смешно ми беше като ми кажат:"Леле ама ти след 30 г не можеш да забременееш!"А такива отзиви се получават в БГ защото повечето девойки се омъжват по сметка,гледат ако може да не работят и колкото по-рано мъж с пари толкова по-охолен живот!Такива като мен дето правят кариера са почти неразбираеми.А иначе точно вчера успях да видя бившите си колежки,които коментираха годините ми и сега ме питат все в кой месец съм бременна.Не им се вярва на горките,че човек може да се ожени ей така от любов.Щастливки сме ние момичета! heart girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 04, 2007, 18:32:01 »

Цитат
На 30 години и подигравки????
Трябваше да отговарям на подигравките ето така:
Как да накарате хората да престанат да ви тормозят с разговори за женитба
*Възрастните лелки идваха при мен на всяка сватба, ръгаха ме в ребрата и кикотейки се, ми казваха, "Ти си следващия.". Този кошмар престана след като започнах да правя същото с тях на всяко погребение.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 04, 2007, 23:50:07 »

Цитат
... които коментираха годините ми и сега ме питат все в кой месец съм бременна.Не им се вярва на горките,че човек може да се ожени ей така от любов.Щастливки сме ние момичета! heart girl_in_love

Мила и мен всички това ме питат, а съм на 25! look Ама и така да е, какво им влиза в работата? secret  P-(Явно сега повечето двойки се женят заради бременност? secret Но няма лошо, щом се обичат и искат да са заедно, какво значение има причината за сватбата??? girl_impossible Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 04, 2007, 23:50:47 »

Цитат
На 30 години и подигравки????
Трябваше да отговарям на подигравките ето така:
Как да накарате хората да престанат да ви тормозят с разговори за женитба
*Възрастните лелки идваха при мен на всяка сватба, ръгаха ме в ребрата и кикотейки се, ми казваха, "Ти си следващия.". Този кошмар престана след като започнах да правя същото с тях на всяко погребение.


Ха-ха-хааа, това е чудесна идея, браво на теб!!! Bravo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: февруари 05, 2007, 08:48:43 »

Момичета, възрастта въобще не трябва да ви притеснява. Медицината е напреднала достатъчно много, че все по-възрастни дами стават майки. Аз например въобще не съм се забързала за деца и с моята половинка сме решили да се порадваме на живота заедно поне 5 годинки след сватбата, и оттам нататък да мислим за поколение. Така че подхвърляния за деца въобще не трябва да ви притесняват. Майка ми също си мисли че след като сме се решили на сватба, това означава че и децата са планирани. Но нали затова има мерки против бременност... girl_wink
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #23 -: февруари 05, 2007, 09:56:10 »

Цитат
На 30 години и подигравки????
Трябваше да отговарям на подигравките ето така:
Как да накарате хората да престанат да ви тормозят с разговори за женитба
*Възрастните лелки идваха при мен на всяка сватба, ръгаха ме в ребрата и кикотейки се, ми казваха, "Ти си следващия.". Този кошмар престана след като започнах да правя същото с тях на всяко погребение.


Ха-ха-хааа, това е чудесна идея, браво на теб!!! Bravo
хахахахахаха,дааааааа,добре си се сетила фийби!!!!!!!! danceg danceg danceg
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #24 -: февруари 05, 2007, 09:58:43 »

Цитат
... които коментираха годините ми и сега ме питат все в кой месец съм бременна.Не им се вярва на горките,че човек може да се ожени ей така от любов.Щастливки сме ние момичета! heart girl_in_love

Мила и мен всички това ме питат, а съм на 25! look Ама и така да е, какво им влиза в работата? secret  P-(Явно сега повечето двойки се женят заради бременност? secret Но няма лошо, щом се обичат и искат да са заедно, какво значение има причината за сватбата??? girl_impossible Dance
ама това е редовно и при мен,бе! макар че всички се радват,всеки ме пита! :mad_girl:ма и аз съм си виновна-имам мъничко коремче! :Pабе да не ви пука-наистина сме щастливки да се омъжваме по любов! girl_in_love
« Последна редакция: февруари 05, 2007, 10:00:55 от bulyov4e » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #25 -: февруари 05, 2007, 11:24:07 »

Момичета, възрастта въобще не трябва да ви притеснява. Медицината е напреднала достатъчно много, че все по-възрастни дами стават майки. Аз например въобще не съм се забързала за деца и с моята половинка сме решили да се порадваме на живота заедно поне 5 годинки след сватбата, и оттам нататък да мислим за поколение. Така че подхвърляния за деца въобще не трябва да ви притесняват. Майка ми също си мисли че след като сме се решили на сватба, това означава че и децата са планирани. Но нали затова има мерки против бременност... girl_wink
Може би точно поради приказки от този род.. по въпроса за възрастта и раждането и то с години наред са ме накарали да се притеснявам.Моите притеснения не са от рода дали ще се справя с бебе,а по скоро дали ще забременея лесно...Винаги се сещам за един филм в който родителите ходят с детето си на кино с 3 билета с намаление-два пенсионерски и един за деца под 7 години, и ми е хем смешно, хем плачевно.Освен това имам колежка която е родила второто си дете по късно, и в първи клас след няколко посещения и родителски срещи, то й беше казало:Мамо пък на другите деца майките са им едни такива младички,само ти си стара.... Плачещо момиче
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 05, 2007, 12:52:58 »

Цитат
... които коментираха годините ми и сега ме питат все в кой месец съм бременна.Не им се вярва на горките,че човек може да се ожени ей така от любов.Щастливки сме ние момичета! heart girl_in_love

Мила и мен всички това ме питат, а съм на 25! look Ама и така да е, какво им влиза в работата? secret  P-(Явно сега повечето двойки се женят заради бременност? secret Но няма лошо, щом се обичат и искат да са заедно, какво значение има причината за сватбата??? girl_impossible Dance
ама това е редовно и при мен,бе! макар че всички се радват,всеки ме пита! :mad_girl:ма и аз съм си виновна-имам мъничко коремче! :Pабе да не ви пука-наистина сме щастливки да се омъжваме по любов! girl_in_love

Дааа, това е най-важното!!! любов заедно

Макарче има и много бракове по сметка... Blush
« Последна редакция: февруари 06, 2007, 22:44:49 от Bulechka_TS » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 06, 2007, 22:38:20 »

Цитат
ама това е редовно и при мен,бе! макар че всички се радват,всеки ме пита! ма и аз съм си виновна-имам мъничко коремче! абе да не ви пука-наистина сме щастливки да се омъжваме по любов!
dance dance dance
Ох то и аз така.А на сватбата всички ходили при милото да го питат:"Ваня в кой месец е бременна?",а той само мога да си го представя горкото........... pleasantry pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 06, 2007, 22:48:15 »

Много гадно, ама какво им влиза в работата и така да е, не разбирам! Blush

При на смилото като кажеше на някой, че ще се женим и отсреща се казваше: "А, Таня е бременна ли?" или "Защото, Таня е бременна ли?" nea

А пък мен ме поглеждаха към корема и казваха: "Ааа, много хубаво има ли нещо?" или "А, бебче ли чакат?" nea

Направо ми ставаше много нприятно!!! hysteric
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 07, 2007, 11:52:17 »

Абе я да си гледат работата   girl_wink . Много мразя такива въпроси.  angry Да не е казано, че за да се омъжиш трябва непременно да си бременна. Не може ли просто да искаш да го направиш? При нас е така, аз държах да се оженим преди бебето. Дано да устискаме  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines