Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:22:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 180517 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 02, 2009, 11:28:45 »

Рубин изцяло подкрепям идеята  good Много харесвам кристалите, особено безцветните. Макар че сега съм се лептнала на едно сърце от черен кристал, естествено няма да го нося на сватбата  pardon
ако харесаш нещо конкретно пусни снимчици да видим
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #271 -: април 02, 2009, 13:11:55 »

За булото - ще ти се омотават в косата и в косите на околните момичета.

А за кристалите - пред ЦУМ има много такива и са ръчно направени. Разибира се, ако не ти допада да си вземеш сватбеното бижу от сергия, виж във фирмените магазини, но на мен лично не би ми пукало ако ми хареса.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: април 03, 2009, 19:58:01 »

Аз имах голямото предимство като пробвам роклята, да видя как ще ми стои и колието с тях, понеже до булчинския салон има и магазин за бижута. Пробвах колие от перли, много нежно, защото перличките бяха малки и така направени, все едно са пръснати. Но проблемът е, че перлите бяха розово-кафеникви и ми се сливаха с цвета на кожата и това не ми хареса. Така че мисля да си ги поръчам в бяло да се отличават. Все пак обичките са от една перла и ако не са бели, няма да се забелязват.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: април 07, 2009, 23:24:13 »

да ви кажа честно, усещам че ще имам проблем с бижутата - не че много съм търсила досега, но не мога да улуча това, което ми пасва и на мен, и на вкуса ми
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 15, 2009, 18:59:16 »

Рубин аз купих моите от ел градо много нежни с камъни сваровски провери имат няколко магазина в София.Не са и много скъпи
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 22, 2009, 10:34:57 »

Колието за моята сватба беше назаем взето, така че, ако не си намерите нищо подходящо, попитайте близки хора около вас, с какво биха могли да ви помогнат за случая...
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #276 -: април 24, 2009, 14:39:48 »

Не намерих тема за слънчобранчета, затова предполагам, че мога да ги мина към финтифлюшките.

Тези двечките ми хванаха окото, аз клоня към по - изрязанкото, а на вас кое ви допада повече? Лошото е, че нямам тотинки да си ги купя и двечките.

« Последна редакция: април 24, 2009, 14:43:18 от Su_to » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #277 -: април 24, 2009, 18:55:32 »

Още един глас за първотооо!
Днес видях в магазин за 1лв такова, но естествено изработката не беше такава. Все пак ако вземеш стар чадър и си избереш красива дантела не може ли сама да си го направиш?
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #278 -: април 24, 2009, 20:23:47 »

Тц, не става, пробвах се вече.  blush Затова тръгнах да купувам. Иначе като видях, че няма да намеря веднага купих един чадър, развалих го и пробвах с разни видове дантели, обаче, всяка работа си иска майстора, а аз очевидно не съм майстор що се отнася до слънчобраните.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #279 -: април 24, 2009, 20:45:36 »

Сещам се сега за магазини, даващи костюми под наем и със сигурност ще имат слънчобран. Ако не ти се дават сумати пари за доставка от не  знам къде.  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 24, 2009, 22:16:42 »

Днес си взех бижутата за сватбата danceg. По една перличка в сребърен обков и циркончета. Висулката е на велурена каишка. Много са красиви на живо и стоят страхотно нежно. Подарък от свекървата. Тя, жената, много се  притесни, че са твърде малки. Жалко, че не мога да я убедя, че аз наистина съм ги харесала, а не ги вземам защото са малки и се притеснявам, че тя ми ги купува. Снимала съм ги в галерията. На мен нямам как да ги снимам за да се видят защото на лампа и със светкавица само ще блеснат и нищо няма да излезе. Ама, наистина стоят много булченско weddingday.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 24, 2009, 22:38:52 »

О, не, изборът си е мой. Толкова съм я уплашила жената, че хич не си и помисля да избира вместо мен. А иначе, нещата, които ми е подарявала също са хубави и съм се опитвала да показвам, че ми харесват. Радвам се, че ти допадат!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #282 -: април 25, 2009, 07:29:42 »

Amelia , за това изобщо не се бях сетила. А да знаеш каде има такива магазини. Може да ида да поразгледам. Наистина, ако е много скъпа доставката, може да опитам с под наем.

Макар, че много ми се иска да си запазя сватбените нещица и за после. Ще правя театро на милото, хихихик.  blush
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #283 -: април 25, 2009, 11:30:34 »

Да ти кажа, и за съм сантиментална и искам да си пазя сватбените неща, че дори си поръчахме специална секция с прозорец, за да си ги редим там. Ама като се замисля, то  едно ли е да го пазиш...Накрая в хола няма да има друго освен възстановка на сватбата ни... crazy

а за магазин, сега ще потърся. Но знам приятелка, която си беше наемала костюм за маскен бал преди години и ще я питам помни ли.

Ето - на Княз Борис е http://www.magicland.bg/
и това http://www.partyhouse-bg.com

Дано има!
« Последна редакция: април 25, 2009, 11:36:33 от Amelia » Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: април 26, 2009, 07:59:40 »

това е моят аксесоар за коса.....много си го харесвам  yahoo


* DSC02754.JPG (49.51 KB, 640x480 - видяно 266 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines