Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:58:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 180478 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 19, 2009, 20:21:39 »

Аз също съм ЗА златото.Стига стилово да си пасва с роклята,а и на тебе да отива... Bravo good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 20, 2009, 12:03:00 »

Аз се мъча да измисля с какви бижута да съм. Реших, че по-добре да не е злато, защото ще излезе скъпо. Мислех да разгледам на Сваровски нещата, на сайта изглеждат добре. Обаче май ми се иска нещо по-семпло и се замислих за перли сега. Замислих се, че те са в идеалния цвят, защото аз не искам нито жълт нито бял метал. Та сега ще разглеждам перли.
А да, другият ми вариант е да си взема само обеци и да съм без колие понеже не съм сигурна дали изобщо искам такова. Искам визията ми да е сравнително изчистена, да не изглежда претруфено, да няма прекалено много неща, които да отвличат вниманието и се чудя къде точно да открия равновесието.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 20, 2009, 12:21:06 »

Бухтичка аз съм се спряла на Сваровски, но ще бъде в бежовата гама :


* Swarovski_necklace[1].JPG (6.21 KB, 378x518 - видяно 215 пъти.)
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: февруари 20, 2009, 12:22:14 »

а това са обиците :


* Swarovski_earings[1].JPG (9.84 KB, 378x518 - видяно 217 пъти.)
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 20, 2009, 12:51:38 »

Сребро няма да е, ушите ми не го понасят, а ще е добре да са в тон нещата. А и честно казано не нося такова. Бялото злато не ме устройва просто защото няма да мога да си харесам нещо евтино. Знам се каква съм, като почна да гледам все по скъпото залитам, а наистина поне с бижутата ми се иска да не се вкарваме в огромни разходи.

Пепина, аз гледах сватбената серия на Сваровски, това май най-много ми харесва - http://www.swarovski.com/Web_AA/en/851812/product/Dream_Necklace.html?CatalogCategoryName=050103
И това много ми харесва, но ми се струва, че малко в повече ще дойде - http://www.swarovski.com/Web_AA/en/894446/product/Confetti_Necklace.html?CatalogCategoryName=050103

Иначе поразгледах малко перли. Има чувството, че накрая ще стана специалист по бижута, досега изучавах диаманти и платина за халките, сега и перлите подхвнах. Мисля да отида някъде да пробвам перлено колие да видим дали изобщо ще се възприема с него.
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 20, 2009, 12:56:13 »

Имам обиците от първата серия на Сваровски, която си показала и мога да ти кажа, че стоят уникално, няма да сбъркаш! good

А перлите са си класика... семпли и изискани! smile И да си вземеш някакви по-скъпи, ще ти останат за цял живот и ще мжеш да си ги носиш и занапред.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 20, 2009, 20:17:54 »

pepina83, аз бях точно със същото колие, но обеците, които ти си показала, не ми стояха много добре и избрах пак същия цвят камъни, но малко по-друг модел (разликата е минимална) - можеш да ги видиш как стоят в албума ми. Нося си ги непрекъснато, защото ми се връзват с доста дрехи и са ми много удобни. Макар че бижутата на Сваровски не са направени от благородни метали, аз съм им фен, защото само към тях не съм алергична и са ефектни.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 21, 2009, 09:42:41 »

Eли бижутата ти стоят много добре   hiphip chee Можеш ли да ми кажеш къде в Пловдив продават такъв тип бижута ?   10x
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 23, 2009, 08:09:07 »

Eли, много са красиви твоите бижута, както и ти самата си прекрасна булка  give_rose
Аз съм харесала доста неща в един сайт, тия дни ще отида да ги видя, бяха много любезни и ми казаха, че ще занесат всички модели,които ми харесват, в магазина си в центъра на София. Ако някой си хареса нещо, пишете им, да знаете, че могат да се видят наживо - http://www.5-avenue.com/?a=showcat&cat_id=75&paging=0
« Последна редакция: февруари 23, 2009, 08:11:12 от ralichka___ » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 23, 2009, 08:15:31 »

ralichka___ и pepina83, благодаря ви момичета  give_rose
pepina83, знам, че в Сити центъра на главната има щанд на Сваровски, мисля на 3 или 4-ти етаж, защото това лято го видях, но не мога да ти кажа дали тези бижута ще ги има там. Аз не съм ги купувала от Пловдив. Пусни ако искаш въпросче до момичетата в пловдивската тема, може и да се продават Сваровски и на други места в града.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 24, 2009, 22:01:38 »

Момичета има си вече и бижута  yahoo heart От магазина, за който писах по - горе smile С камъни сваровски са и много си ги харесвам  yahoo Качих снимки в галерията, ако искате да ги видите


* bijuta.jpg (73.82 KB, 600x408 - видяно 242 пъти.)
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 09:43:25 от ralichka___ » Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 24, 2009, 22:59:38 »

Благодаря ти smile Често казано, аз повече исках ето тези, но приятелят ми ме убеди, че не са официални и другите(моите) са по - подходящи... малко ме е яд като че ли.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 25, 2009, 13:52:03 »

На мен вторите по ми допадат,но и първите са много красиви и някак по-нежни особено обиците,а и гривната много ми хареса Girl_hide
Ели,а твоите обици са  judges
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 25, 2009, 18:20:46 »

Раличке, много стилен избор! Аз май съм повече за тези, които си си взела. Другите са също много интересни но сякаш златистите са по-нежни.   give_rose

Аз вчера взех моето колие, но като го видях и повече не можех да помисля за някакво друго.  heart  heart  heart



Взех си и диадемка. Утрепах се да търся... и то без никакъв успех.. Всичките по булчинските салои ми изглеждаха грозни и груби.. Накрая съвсем случайно попаднах на тази. На пръв поглед не е нещо особено, но в косата стои много изящно.  danceg




Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 25, 2009, 18:39:01 »

Раличка, според мен бижутата ти ще стоят страхотно с роклята, много си отиват good

Блещучка, колието е невероятно, останаха ми очите в него Oh my ... Такива неща харесвам, но за сватбата си търся нещо по-изчистено сега.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines