Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 15:28:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 173966 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 26, 2009, 12:48:02 »

LOSHKA каталога си го взех от магазин "Актив" във Велико Търново-те работят с Oxette и обеците от там са ми поръчани. А магазина им в София се намира на бул. Витоша 9-ако не се лъжа, но имам такъв спомен от каталога. Имат и сайт: www.oxette.gr

Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #361 -: юни 26, 2009, 13:09:53 »

Момичета аз реших проблема с бижутата!Една моя приятелка ми предложи неиното,а и това ще ми е назаем!!!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 26, 2009, 13:14:27 »

Хаха Рубин ще се гоним ли по темите  Girl_hide blum
lady_in_love  халките на Сара Трейд ли са?Че май са същите като нашите Bravo Страхотни покупки и бижутата са много мой тип.Щом има камъни.... pardon
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 26, 2009, 19:42:37 »

Милички балгодаря на всички за милите думи! give_rose

krisssy благодаря ти много мила,аз също следя твоята сватбена подготовка с голям интерес,защото сътворяваш големи красоти. *THUMBS*Иначе си права поринцип идеята ми беше за бижута в лилаво,но се отказах,защото решихм ,че роклята ми е много нежна и изчистена и май-стандартните булченски бижута ще й стоят най-добре,и затова купих тези.Ти харесали си нещо? blum

Sianchys да халките ни да от Сара Трейд,обаче ние изменихме малко оригиналния модел,той беше с 5 камъка на дамската халка,а аз сложих на моята 10 брилянтчета. :PНищо чудно и вие да сте си взели като нашите.Нека и на двете да ни носят много любов и щастие. give_rose

Рубин на теб браво мила,много добре си решила проблема с бижутата.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 26, 2009, 23:57:08 »

Ами нашите са поръчани от каталога им онлайн в сайта.Моята е жълто злато и в средата има цял ред камъни.А на мъжо е изчистена....
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 28, 2009, 09:58:30 »

Ето ги ,но снимката не е хубава.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 28, 2009, 15:30:34 »

Не са сваровски,планински кристал  е и целия комплект струва 70лв.Доста изгодно!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 28, 2009, 17:42:36 »

Вижте какъв онлайн магазин за бижута намерих http://www.orolinegold.com/index.php?lang=bg има мноооого изгодни комлекти подходящи за булки.А другия е Сара Трейд,разбира се.Не зная дали сте има разглеждали бижутата,освен брачните халки.Излиза по-евтино от сайта и за 10 дни ги правят и ти ги носят направо вкъщи с налижен платеж. Wink
Дано съм от помощ!
П.П.Да дам 1 пример 1 комплект,който харесах тази седмица в 1 бижутерия струваше около 650 лв без синджирче,а по сайтовете нещо подобно върви с около 450лв.Двеста лв са си 200 лв.....
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 28, 2009, 19:47:55 »

А дали е сигурно като се купува злато от такива сайтове, за качесвтото на златото и имат ли някаква гаранция?На мен ми се струва малко рисковано да си купя онлайн като има толкова голяма разлика в цените Tc
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 29, 2009, 17:37:40 »

Ами поне от Сара Трейд пристигнаха със сертификат! :)И точно това,което си поръчахме
Активен
Mar4eto_sn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 24, 2009, 17:16:39 »

Здравейте момичета..smile предлагам ви един хубав сайт от,който поръчах моите бижута http://owswarovski.com/site/ цените са добри ,а бижутата много симпатични.Доставката е безплатна за цялата страна и се осъществява за 2-3 дни smile в момента дори тече промоция...  yahoo  http://owswarovski.com/site/product_pics/big/8905_GOSPendantPleasuregoldgoldenshadow_521.jpg
http://owswarovski.com/site/product_pics/big/1076_640.jpg   :)ето това са моите красотички  danceg
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 24, 2009, 17:33:59 »

Марчето, много са стилни, честито и със здраве да си ги носиш! Аз се спрях в крайна сметка на обеци - няма да имам други бижута, както бях казала по-рано, защото роклята е украсена с камъчета Сваровски и просто всяко друго бижу стои натрупано и прекалено. А обеците са само камъче с тази джаджа, която се мушка в дупката на ухото, малко кьораво го обясних, ама.. blush Та така...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юли 24, 2009, 18:49:49 »

Ох с тия бижута голям проблем - още не съм решила златното ключе как да го нося, но със сигурност ще е със мен, макар и да не върху мен
Бях харесала един комплект сребърни бижута много красиви, но ми идваха скъпи
А сега съм супер щастлива, защото днес пристигнаха обеците, които са ми подарък от братовчедка ми, която живее в гърция - бяло злато с кристали сваровски  yahoo
И май ще си мина само с тях на сватбата,  без колие и гривна - за гривната мисля да си поръчам от естествени цветя за мен и кумата  girl_wink


* 4.JPG (23.24 KB, 448x336 - видяно 235 пъти.)
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юли 26, 2009, 14:14:05 »

anbibian, много са ти стилни обеците и като почитател на среброто(на белия метал) са ми много симпатични. Като ги гледам са достатъчно дълги и биха могли да компенсират липсата на бижу. Ако пък все пак решиш да имаш такова, може да е съвсем семпло, тип синджирче, дори и без висулка.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 26, 2009, 19:12:11 »

ще поогледам още малко по магазините за бижута и ще видим, ако харесам нещо семпло ще го взема ако не само с обички  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines