Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:19:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 170788 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2008, 18:38:37 »

Старата тема е ето ТУК!  good
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 16, 2008, 22:39:36 »

Аз за сега смятам да съм с колие и обици и годежния ми пръстен, роклята, която смятам да си поръчам е доста изчистена, така че ще си отива, няма да имам и було така че няма да претруфено,а и бижутата ще са семпли.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #2 -: февруари 24, 2008, 21:08:30 »

Може ли някой да каже къде се продава тиара? Нещо подобно търся


* No157.jpg (6.02 KB, 300x155 - видяно 7463 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3 -: февруари 25, 2008, 15:48:10 »

Еееее, трябва да спра да ровя в Интернет....Харесах покани от Франция, обувки от Пещера, паусът за поканите дойде от София...а сега намерих обици, каквито искам, във.. Варна... girl_impossible Плачещо момиче

Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 25, 2008, 19:29:40 »

avva, а какво реши, ще имаш ли бижу и на врата или само обичките?

Аз след като поръчах роклята взех да се колебая. Харесвам много тези обици:

В момента ги няма в магазините на Сваровки, но ми казаха, че е заради св. Валентин и ще ги заредят пак. Тяхното колие и медальон ми се струват големи. Чудя се изобщо да имам ли нещо на врата и ако имам как ще се върже с обиците. Искам нещо съвсем мъничко, например това:
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 28, 2008, 14:16:30 »

Авичка, обичките са страхотни...и как няма , нали съм пристрастна- и моите бяха зелени  Bravo Има голямо разнообразие в Универсалния магазин на 2 етаж. Разглеждала ли си там?
Ето моите:
« Последна редакция: февруари 28, 2008, 14:20:20 от Jungle » Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 13, 2008, 19:32:35 »

Аз съм се насочила към имитационна бижутерия,но не знам много места във Варна,където се продава такава!Ще съм благодарна,ако някоя от вас ме насочи!
Спрях се на този вариянт,защото по принцип не нося бижута,никакви...Работата ми е такава,че не ми е позволено!А дори и да слагам понякога,то това е само сребро!Среброто обаче не е подходящо за роклята ми и затова трябва да купя нещо,което после никога няма да сложа повече!И смятам,че имитационната бижутерия е най-евтиният избор!Помагайте,ако можете! thank you
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 14, 2008, 08:41:04 »

Във Варна има няколко магазина,които аз доста често посещавах преди да започна да нося злато
Според мен един от най-добре заредените е на синьото пазарче зад часовника на центъра точно на самата улица,а магазинът се казва "Бижутерия"
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #8 -: март 15, 2008, 08:59:30 »

Зад бензиностанцията срещу гарата има нещо като складче  - продават на едро и дребно. Аз от там си взех примерно 10 фуркета с перличка за общо 0.50 лв.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #9 -: март 16, 2008, 23:03:07 »

Jungle, нашият цвят на сватбата също ще е зелен (+ екрю, и бледо розово), така че много ме впечатлиха твоите бижута! Bravo
Аз сега тепърва ще тръгвам по магазините и ще съм ви истински благодарна, ако можете да ме ориентирате къде горе-долу да търся! Става дума за София. Иска ми се бижутата да бъдат сребърни (или златно бели) - обеци по ухото и колие с бледозелени камъни... blush Казусът не е от най-лесните...
Много ви благодаря предварително! Flower
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 16, 2008, 23:06:14 »

fidelia, като стане дума за сребро, винаги се отбивам в el grado. с камъчета не съм си купувала, но по витрините ми правят впечатление че има
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #11 -: март 18, 2008, 12:37:08 »

Здравейте мили дами!
За първи път пиша и ми е малко трудничко, но все пак се старая всичко да е ок! blush  Аз също съм бъдеща булка с много притеснения.
Искам да ви питам дали знаете от къде мога да намеря коронка или по-скоро тиара под наем, защото ако не е под наем е много скъпа!
Благодаря ви предварително! smilesmilesmile
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #12 -: март 18, 2008, 22:01:29 »

Pupsi, сложен казус. Досега не съм чувала за такъв тип аксесоари под наем, но това пък не означава, че няма. Защо не питаш на местата, на които се продават тиари? Там може би ще те ориентират. good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #13 -: март 18, 2008, 22:40:42 »

Здравейте мили дами!
За първи път пиша и ми е малко трудничко, но все пак се старая всичко да е ок! blush  Аз също съм бъдеща булка с много притеснения.
Искам да ви питам дали знаете от къде мога да намеря коронка или по-скоро тиара под наем, защото ако не е под наем е много скъпа!
Благодаря ви предварително! smilesmilesmile
Колко струва една коронка или тиара? pardon Аз разглеждах едни модели с циркони за по 36 лв. Намерих дори за 18лв. Още не съм си избрала модела само.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #14 -: март 19, 2008, 10:25:10 »

fidelia, не зная къде мога да намеря, в какви магазини. Все още не сме ходили в Асеновград, там може да има в различните сватбени магазини, заедно с останалите аксесоари. Аз твърдо искам за моята прическа.
аniiii8, мога ли да попитам откъде ги видя или пък ако имаш снимки дали мога да ги видя, please Clover
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines